Au-pair -5.Díííl

7. června 2009 v 10:49 | Terka |  Au pair


Tenhle díl bude trochu krátkejTak si ho užijte
Týden volna uplynul jako voda,a já už jsem zase seděla ve svém kumbálku.Naproti mě seděla Kim.Když jsem přišla,už už jsem se chystala na ni uařít řvát co tam leze,ale pak jsem si všimla jejího obličeje.
Kim měla šrámy po celém obličeji.,,Můj bože Kim!"zaječela jsem ,,co se ti stalo?"
,,Víš,moje mamka se rozvedla s mím pravým tatínkem,když mi bylo 9.Potom poznala nového chlapa,Lewise.Neměl moc peněz,narozdíl od nás.K mamce byl milý a pozorný....a když byla pryč tak mě mlátil a nadával mi."řekla Kim smutně.,,A on tě..."nebyla jsem schopná dokončit větu.,,Zmlátil mě"dopověděla Kim.,,Di si umýt obličej"kníkla jsem zaraženě.
Doprovodila jsem Kim k umyvadlu.,,Proto jsi na mě byla tak hnusná?"ptala jsem se.,,Jo...potřebovala jsem si vybít vztek"řekla smutně Kim.,,Bylo to odee mě hnusný...promiň"řekla Kim.,,Omluva se přijímá"řekla jsem s úsměvem.
Když si Kim umyla obličej,zbyl jí jen moncl na oku.Pak jsem se převlékla.Pak jsem si s Kim šla sednout pod prolézačku na zahradu.Pršelo,ale pod prolézčkou bylo sucho.Pověděla jsem Kim o všem s Kylem.,,Pomůžu ti ho získat zpět"řekla Kim vesele.,,Musím ti přece pomoct,po tom jak hnusná sem k tobě byla"řekla Kim provinile.,,Tak dobře souhlasila jsem"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama