Au-pair 2.Díl

7. června 2009 v 10:40 | Terka |  Au pair


Potom jsem šlauklidit do Kimina pokoje.Byla pořád v pyžamu a hrála si s domečkem pro panenky.,,Čau kozo"zdravila mě.,,Ahoj nanynko"snažila jsem se jí opaltit o šklivé oslovení,ale nevím jestli se mi to povedlo jako jí.
Pak jsem se šla převléknout,a učesat.Do pokoje přišel Kyle.,,Brý ráno"zdravil mě.,,Ahojky"zdravil.,,Chceš abych byl upřímnej nebo slušnej?"zeptal se mě.,,Upřímnej se špetkou slušnosti"odpověděla jsem.,,Vypadáš děsně"zazubil se.,,Hmm dík"odpověděla jsem.
,,Večer mám volno,tak bysme mohly vyrazit tancovat"
,,A co Kim? kdo jí pohlídá?"
,,Timovi přijede dneska odpoledne sestra"
,,dobře kdo to domluví?"
,,No vlastně já už jsem to domluvil"
,,Dobře.A mám si vzít společenské šaty?"
,,Jo vem"
Znova jsem přišla do Kimina barbie-hello kitty světa.Hystericky tloukla do domečku s panenkama.,,Co to tady děláš?"ptala jsem se.,,Jedna panenka se nevejde do postýlky!!"řvala a tloukla pěstičkama do domečku.
Za minutu byl domeček v troskách.,,Dneska vypadáš jako kokršpaněl a štětka"řekla Kim.,,Hele...já myslím že ani nevíš co to štětka je"odsekla jsem.,,Jo vypadáš jako hastroš.A teď ukliď ten domeček.."
Zametla jsem tedy zbytky domečku pro panenky do pytle na odpadky a šla je vyhodit.To už se Kim přesunula k dětskému mini sporáku a hrála si na vaření.
Pak se Kim přesunula se snídaní co jsem jí uvařila ke svému stolečku.,,Tys do toho dala svojí lásku k tomu Kylovi viď"řekla Kim s úšklebkem a jistou kyselostí a posměškem v hlase.,,To víš ty potvoro"vykřikla jsem a vylila na ní sklenici s vodou co jsem měla v ruce.
Když jsem umyla nádobí a přišla jsem k sobě do pokoje,seděla tam Kim před mím nootebookem s potemělou obrazovkou.,,Nejde"Je to šmejd"řekla Kim s nezájmem.,,Ty kozo!zničila jsi mi comp!!"zařvala jsem.Vypadni!!Vypadni!!!
Za chvilku přišel Kyle.,,Ahoj Ahoj"zdravil.,,Kyle!!!Kim Ta p**a mi zičila počítač!"řvala jsem s brekem ze vzteku v hlase.,,Neboj já to opravím"řekl Kyle.
Kyle si sedl k notebooku,a ten za chvilku šel.,,Díííííky!"
,,V pohodě,byl tam pořádný vir ale stačilo tam dát tenhle kód a bylo to..."
,,Si úžasný Kyle!"křičela jsem radostí.
Samou radostí sem Kyla objala,a on mě bez váhání políbil.No,jsem ráda že mi přidělily zrona Kim.Alespoň jsem poznala Kyla.,,Ty jsi ta nejúžasnější holka,kterou jsem kdy potkal"zamumlal Kyle,protože měl rty pořád přilepené k mým.
Pak už byl čas přichystat si šaty na večer.Tyhle ne.Nechci aby mi při tanci vylezlo prso :D
Hmm ty taky ne.Vypadám jako bohyně z 80tých let.
Nakonec to vyhrály jednoduché bílo-stříbrné šaty s květinou dole.
Ještě jsem si změnila účes,protože s tímhle jsem doopravdy vypadala jako kokr.To už ale před domem troubil taxík....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dom Dom | Web | 1. listopadu 2012 v 17:36 | Reagovat

To, čemu se směje každý idiot, nemusí být ještě humor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama