Au-pair 4.Dííííííííl

7. června 2009 v 10:46 | Terka |  Au pair


Když jsem se vracela z restaurace( sama,Kyle šel s klukama z kapely skoušet) uviděla jsem Kim tu potvoru,jak mi skáče na postely.
,,Ahoj Aleéééééx"zazpívala škodolibě Kim.

Vtom se ale ozvalo ,,RUUUUPPP" a z postele vylezlo péro-pružina.,,Ty kozo!"zařvala jsem.,,Na čem teď mám jako spát??"ptala jsem se vztekle.,,Neboj,obstarám ti novou"řekla Kim.
Ráno jsem se vzbudila.Ano,to co vydíte za mnou je MANŽELSKÁ POSTEL.Jo MANŽELSKÁ POSTEL.To sem nechala dovést Kim.JE to pěkně škodolibá mrcha.Kyle tu naštěstí nebyl.Byl s klukama.Dneska je poslední den těch 14 dnů.Pak mám týden volno a pak 3 týdny práce.Jo agentura mi to prodloužila.
Vysála jsem,
Pak jsem si dala sprchu...
A pak jsem se ještě rozhodla vyskoušet posilovací stroj v komoře na praní.
Pak jsem si šla lehnout...........
Ze spánku mě vyrušilo zuřivé bouchnutí dveřmi.
,,Alex!!!Ty si tam nepřišla!!!"zařval Kyle s lítostí a zlobou v hlase.,,Ale...tys mi neřekl kdy to je!"bránila jsem se.,,Ale jo řekl!!třikrát!!"zavrčel Kyle.
,,Kyle!"zařvala jsem.Hlodal ve mě pocit viny,ale omlouvat se mu nebudu.NA to jsem moc hrdá.,Tak promiň"zařval Kyle a ohrnul nos.
Pak už jsem viděla jen Kylova záda,jak vycházel ze dveří.Ještě přitom vzal to naše romantické foto.Rozbrečela jsem se.,,Kyle......."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama