Au-pair 3.Dííl

7. června 2009 v 10:42 | Terka |  Au pair  • ,,Auh kams mě to zaved?"ptala jsem se Kyla.,,Říkal si že mě bereš na večeři a ne do márnice"stěžovala jsem si.,,Tohlemi doporučil můj nejlepší kamarád"řekl Kyle.,,Tvůj nejlepší kamarád upír?"

,,je to tady super"řekl Kyle.,,Hmm super pro upíra"zavrčela jsem.
,,Vypadáme divně,protože jsme tu jediný ve společenskym"zahihňala jsem se.,,Hmm jo.Je to tu spíš jako disco než jako nóbl podnik"souhlasil Kyle.
Sedly jsme si k jedinému volnému stolu.,,Alex,kde vůbec bydlíš?"zeptal se najednou Kyle.,,Simská ulice"odpověděla jsem.,,Hmm nemám páru kde to je"pokrčil rameny Kyle.,,Kousek od radnice"
,,Jasně.Pak mě tam zavedeš"usmál se šibalsky Kyle.,,Nepujdeme si zatancovat?"
,,DJi dej tam něco pomalýho"zařval Kyle na DJ.,,Ha nechcete taky cigáro?"zacechtal se opilý DJ a pustil nejrychlejší sklatbu jakou tam měl.No stejně se mi moc nechctělo tančit ploužák.
Po fiasku s tancem jsme si šly sednout ke stolu,tentokrát pro dva,který už se uvolnil.,Kyle:,Víš,Alex,já hraju v jedné hudební skupině.Nejsme vůbec známí,a ten týden co máš volno,hrajeme na jedné velké soutěži je zázrak,že jsme se tam vůbec dostaly.JE to pro mě životně důležité,tak bych tě chtěl požádat..."Alex:,,Jestli tam přijdu?"dokončila jsem větu.,,Jo to jsem chtěl říct" Alex:,,Jo přijdu moc ráda"Kyle:,,Víííborně.Ani nevíš jak jsem rád.Je to pro mě opravdu životně důležité"Pak mě políbil a navrhl,že bysme se mohli jít vyfotit do fotobudky v rohu místnosti.
Vlezly jsme do kabinky a rozhodly se udělat si romantické foto-4 fotky v 1né.Kyle měl evidentně suprovou náladu.
Doma jsme postavily naše romantické foto na stůl.Za chvilku tam přišla Kim a začala se pošklebovat.,,Milenci milenci!"řvala a dělala na nás losí uši.,,blbko!"zavrčela jsem na Kim.
Kim pak odešla,a já jsem přemístila naši fotku na stůl k počítači.To proto,abych ji měla pořád na očích.
Sedla jsem si ke stolu a začala psát e-mail mamince.
Milá miminko,milý tatínku,začala jsem
mám se dobře.Ta holka kterou hlídám se jmenuje Kim a je docela protivná.Nebudu se mamce zmiňovat o tom jaký máme vztah,no ne?
A ještě jsem poznala jednoho kluka.Je moc milý a hned jsme se staly přátely.Jmenuje se Kyle.Nebudu se zmiňovat,jaký vztah spolu máme.
A jak se vůbec máš ty a tatínek?odepiš brzy.Ahoj Alex.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama