Au-pair-7.Dííl-THE END ! ♥♥♥

7. června 2009 v 10:54 | Terka |  Au pair


Mno,tenhle díl je poslední trochu krátká série co? mno dílů mělo být původně 12 mno ale abych to měla všechno co nejdřív z krku,tak jsem je smrskla na 7Tak ať se vám líbí....ohodnoťte,zkri´tizujte,rozepište se =D

Přes slzy skoro ani nevidím.Kyla miluju,a nenechám si ho vzít.Dneska je den D.Bude mě to stát hodně práce,a dám pryč všechnu svou ostýchavost.Kim mi hodně pomohla.Jsem jí vděčná a možná bych jí měla nabídnout nějakou protislužbu.Ale počkat!-Ne.Já si to zasloužím za to,co mi provedla.No nic.Prostě mi drž prosím palce.Za týden už se vrátím domů,půjdem bruslit,plavat,nakupovat...jako když jsme byly ve škole...Prostě mi prosím prosím prosím drž pěsti a palce a všechno co držet můžeš.Moc díky.
S láskou Alex.
Klikla jsem na ODESLAT.Tenhle e-mail byl určen mé nejlepší kamarádce.Dnes je pro mě divný den.

O hodinu později........................................:
Stála jsem před zrcadlem,oblečená a učesaná.Ano přijdu tam a řeknu Kylovi,aby si vzal mě.Ano,mě Alex Tielovou.Šaty mi byly v pase velké,rukavičky mě škrtily a na hrudníku jsem si je musela sepnout falešnými perlami Kiminy maminky.I ty šaty byli její.Kim je vyhrabala ve skříni.Tvrdila,že je její maminka ušila pro svojí kamarádku,jenže té byly moc velké.Tak si je nechala(Alexina maminka).Závoj byl udělaný ze staré záclony.stačilo ho jen na šicím stroji trochu obšít a připnout pírkama.Vlasy jsem si vzadu na temeni stáhla do drdolu a v předu si ofinu ulízala gelem a všechno slakovala.Byla jsem nevěsta jako vyšitá.

I Kim mi vyhověla,ačkoliv vyčesané vlasy a družičkovské šaty nesnášela.Nakonec jsem jí učesala.Potom jsem jí pomohla vyhrabat v matčině skříni její družičkovské šaty,které měla přichystané na svatbu její matky a jejího minlého přítele.Nakonec vypadala jako mylý andílek.Rychle jsem jí objala a šly jsme na Kylův svatební obřad.Měl ho v Losůskově svatební zahrádce.
Rychlostí blesku jsem běžela po vydlážděném chodníčku k oblouku z růží a jako pitomec řvala : ,,Kyle,Kyle,Kyle...!Ne!!...N-N....e !! Miluji tě.neber si j-j-jí!!"křičela jsem udýchaně.

A běžela jsem tak rychle....
.....abych zjistila že pod obloukem stojí dva cizí lidé...a Kyle jen sedí na židly připravené pro svatebčany
Kyle se rychle postavil a ohlédl se na mě.Společně s ním se postavil i další chlap,jak jsem předpokládala jeho nejlepší kamarád z jeho kapely.,,Alex!"řekl Kyle a tlumil smích v hlase.,,Já se nežením.Žení se můj bratr!"řekl a pak celé hlediště propuklo v huronský smích.

P.S - Kim se převlékla z družičkovských šatů do normálních.
,,Kim!!Proč jsi mi to neřekla?"křikla jsem na Kim,,Alex,já nevěděla že jde jen za světka.Tys to četla.Já tě jen poslouchala"bránila se Kim.Hmm.Měla pravdu.
Rychle jsem běžela pryč.Ještě jsem v dálce slyšela někoho volat moje jméno.A taky toho ženicha jak hýká jako osel smíchy.Pitomci!pomyslela jsem si.Kim se mi celou cestu domů držela v patách.
*****************************************************************************

Vběhla jsem domů a rychle se převlékla a učesala si zase vlasy a dala si do nich čelenku.V tom ale někdo zaťukal na dveře mého-totiž mého a Kylova dočasného příbytku.,,Dále!"křikla jsem vztekle.Věděla jsem totiž že Kim to nebude,věděla totiž že chci být sama a slíbila tedy že mě nebude rušit.
Dveře se otevřely...........................a v nich stál......................KYLE!Rychle ke mě přiběhl a políbil mě.
,,Alexíí....víš ty jsi ale blázínek!",začal ,,miluju tě.Nikdy bych si nevzal nikoho jiného než tebě...na svatbě jsem jim byl za svědka....a ty ses kvůli mě veřejně ztrapnila.."říkal mi něžně.Pak už mě jen líbal....

O tři roky později :


Pořídily jsme si s Kylem vlastní domek.Za několik týdnů se budeme brát.Doufám že nám tam nepřiběhne nějaká bláznivá nána.....jako já....
Z Kim už je teenager.Její problémi s otcem vyřešila tak,že všechno řekla matce.Ta okamžitě začala jednat a svého stávajícího přítele zažalovala.Jsou teď s Kim sami dvě,ale vyhovuje jim to.Jak to vím?Pořád Kim navštěvuji....jsme nejlepší kámošky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama