Next love 3.Díl

7. června 2009 v 11:46 | Terka
Ten den bylo hezky slunečno.Rozhodla jsem se tedy,že půjdu na hřbitov za svojí babičkou.Už jsem tam dlouho nebyla.Z šatníku jsem vytáhla nejnovější džíny.Z hromady oblečení na zemi jsem vytáhla tričko bez ramínek a natáhla si ho.V rychlosti jsem si ještě zavěsila jj na krk kříž,který mi babička dala k 15 narozeninám.
Svůj copánek,co jsem nosila skoro pořád-no dobře-tak pořád jsem si jako vždycky nechala.Popadla jsem klíče a šla.
Došla jsem na hřbitov.Bylo tam spoustu pomníků a soch.Hřbitov mě vždycky zaplavoval pocitem bezpečí.Asi jsem divná.Ale prostě je to tak.
Došla jsem před babiččin hrob a posadila jsem se předněj, opřela se o nějaký patník,co před ním stál.Začala jsem potichu špitat babičče novinky o mém životě.Vždycky jsme si byli velmi blízké.,,Baby.."špitala jsem,aby mě nikdo v okolí neslyšel.Ikdyž tam nikdo nebyl.Ale to mi bylo jedno.,,Víš jak jsem ti říkala o Nickovi?Jak jsem s ním chodila na střední škole.Přece moje bývalá celoživotní láska"nad slovem láska a celoživotní jsem se ušklíbla.
Vtom jsem ale uslyšela Nickův hlas,jak mluví do mobilu.,,Jistě Marku....bude u mě večer.Užijeme si s ní"řekl a zasmál se.
Rychle jsem se běžela schovat za sochu nějaké ženy v dlouhých šatech.Lola,když tu se mnou jednou byla,mi o ní vyprávěla,že je to dílo nějakého neznámého sochaře,a jmenuje se ,,Šedá žena ze Sim city".No,to by sedělo.Byla celá šedá.Ale na úvahy o šedosti téhle ženské nebyl čas.
Nick se ležérně opřel o jednu z prázdných(doufám)rakví a rozhlížel se kolem.Pak znovu zvedl telefon k uchu a začal nespokojeně nadávat tomu ,Markovi´že jsem tam už měla být.Prý mě viděl zabočit na hřbitov a neví kam jsem teď šla (Mark).Nick ho seřval a típnul mobil.
Nick nikdy moc neoplýval trpělivostí.
Sedla jsem si za sochu a přemýšlela,jestli je ocud vůbec úniku.
....pokračováníí příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama