Listopad 2010

Fotky a komixy z minulého roku

30. listopadu 2010 v 20:47 | Darkness |  Obrázky
tčřžtřč
Tak jsem procházela složky na blogu a narazila na pár obrázků, které nejsou tak známé, ale líbily se mi. Takže je dávám sem, ještě sem přibude pár komixů z minulého roku... A tyhle komixy jsem dělala minulý rok touhle dobou, a jelikož se moc ráda k minulému roku vracím (jen ve vzpomínkách), rozhodla jsem se s vámi podělit.

Nový design - Magic white winter evening

29. listopadu 2010 v 21:51 | Darkness |  Designy
Konečně jsem dodělala nový, zimní design. Zůstane tu do konce roku, protože mi dal vážně práci. Možná ale na Vánoce dám jiný, ale co už. A dokonce (potlesk, prosím!) jsem se odhodlala udělat nové ikonky! Tak trochu jsem se nemohla rozloučit s těmi šedými... Nu což ale konečně jsou nové a to je důležité! :)
Program: Photofiltre, Photoshop
Délka tvorby: 4 hodiny i s fotkama
Spokojenost: 100%
Název: Magic white winter evening

Vánoční soby

27. listopadu 2010 v 22:48 | Darkness |  Zábava
soby
Chcete si zkusit ovládat Santu a jeho soby? Máte možnost. Kliknutím na soba nebo santu se "spustí" jeho úloha ve Vánoční písničce. Nejlepší jsou stepující sobi úplně v levo. No zkuste sami, je to naprosto boží.

Zde


Inovované díly Candaceiny pohádky

27. listopadu 2010 v 21:01 | Darkness |  Blog
Taaakže... Rozhodla jsem se inovovat a poupravit Candaceinu pohádku. Jelikož se mi smazali simíci, musela jsem je vytvořit znova, a nakonec jsem to vzala rovnou od podlahy, takže za pár dní bude Candaceina pohádka kompletně předělaná. Snad se vám to bude líbit a znovu si poupravené a přefocené díly přečtete :). Mimo to se také chystám na nový zimní design, jako obvykle The sims 2 krajina, a fotky z komixů.
No dost už keců, tady jsou inovované díly.

http://i236.photobucket.com/albums/ff186/hihi92/a-c/sipka.gif1.Díl


Who I am- 9.Díl

27. listopadu 2010 v 13:40 | Darkness |  Who I am
Who I am
Nový díl tentokrát s novou úvodkou.. Rozhodla jsem se komix ukončit před Vánoci, takže proto ta zimní úvodka :). Ale ještě uvidím, protože s tímto komixem se mi loučit nechce... No nic. Tak si užijte devátý díl, já jdu fotit další fotky, abych měla nafoceno alespoň dalších pět dílů :).

Modří a fialový smajlíci

27. listopadu 2010 v 11:47 | Darkness |  Pixelky/smajlíci/kusovky/mix
-------------------------obrázkový GIF
Modří: summer--love (musím uvádět zdroj ze svého blogu? :D)
Fialový: purple-sims

Sněhová vločka

25. listopadu 2010 v 19:20 | Darkness |  Minikomixy
1
Tak jsem po pětidenní absenci notebooku získala konečně svého miláčka zpátky, takže jsem se rozhodla pustit sims 3 a nafotit menší nápad, co mě napadl při prvním sněhu roku 2010/11. Dostala jsem i celkem slušné známky (ťuk, ťuk, ťuk :D) a dokonce i z matiky (!!!) a němčiny, na kterou jsem se neučila. Navíc se mi na ní stal takový menší trapas, protože se učitelka ptala (německy) kolik si myslíme, že jí je a lidi začali odpovídat a já v číslech nad 20 ještě nejsem tak zběhlá a navíc jsem nedávala pozor, takže jsem řekla zehn (deset) a učitelka se na mě tak zadívala, a potom mi to došlo... Takový výtlem ve škole jsem nedostala už hodně dlouho. No nic. Tady to je, příjemné čtení :).

Info o nechtějící Darkness

20. listopadu 2010 v 11:54 | Darkness |  Blog
Čauu :). Možná jste si všimli, že vždycky v sobotu se tu objeví Bad romance (nebo se jí snažím nafotit). Udělala jsem si z toho malou, milou tradici. Vždycky začnu v šest a fotím během Koření na Nově. No ale dneska to nestihnu. Máme totiž vystoupení na místní Miss. To bude zase něco, zvlášť když jsme (podle trenérky) neschopný, nesladěný lemry. Tak z ní nakonec vypadlo, že budeme vystupovat, jenom když to dovolí nějakej choreograf. Což v překladu nejspíš znamená jo. No nechce se mi tam ani trochu, nejradši bych se válela, pak fotila a pak se dívala na Stardance. Obzvlášť když budeme vystupovat až v půl dvanáctý, že. Zatím budu ale tady a můžete tu čekat nějaké něco. (Ve čtyři se jdu česat- v pět budu TAM).

Ještě jsem se chtěla zeptat,  máte můj blog v oblíbených na svém blogu? Já jsem si tam spoustu blogů přidala a musím říct že je to bomba, mít svoje oblíbené blogy pod kontrolou :D.

P.S: Posílejte simíky do Soutěže o nejhezčího Vánočního simíka !! Vždyť říkám, o nic nejde. Zapnu hru, nafotím, vypnu hru a dál se o to nestarám :D.

Soutěž - Vánoční simík

19. listopadu 2010 v 15:36 | Darkness |  Soutěž
1
Čabas! :D
Prosím ignorujte oznámení v minulém článku a pojďte si poslechnou moje žvásty :D.Vánoce jsou sice za relativně dlouhooou dobu, ale já jsem se rozhodla udělat další soutěž... Ano, slyšíte (čtete) zprávně.
Ale nebojte, nebude to nic těžkého co by stresovalo jak vás tak mě.
Bude to jen taková mini soutěžička.
A o co půjde?
Stačí když mi na e-mail

semasik@seznam.cz

pošlete fotku vašeho simíka (muže, ženy, dítěte, teenagera, starouška prostě kohokoliv, klidně i se zvířátkem či jinou "pomůckou" jak z The Sims 1, 2 i 3 a třeba klidně 4, jestli ho někde najdete :D) ve Vánočním oblečení nebo prostě na fotce, která souvisí s VÁNOCI (výzdoba, dárky apod.)
Fotka nemusí nutně být jen z Amerických Vánoc, můžete třeba udělat sima - Ježíška nebo já nevím co ještě :D.
Prostě fantazii se meze nekladou.


A já to všechno uveřejním ve článku,a pod ním se bude hlasovat a bude jeden vítěz... Prostě vítěz a nikdo poražený. Všichni dostanou diplom a takové ty věci :D. Kvůli tomu ale tu soutěž nedělám, dělám to kvůli pohodě a radosti patřící k Vánocům.

Na výše uvedený e-mail posílejte:
1) Fotku simíka
2) Jeho jméno a nějaký zábavný popis, to už nechám na vás
3) Vaší přezdívku

Fotky posílejte do 30.11 :).


COBS- Vyřazení + další kolo

19. listopadu 2010 v 14:40 | Darkness |  Contest of beauty sim
Trubte fanfáry, konečně jsem se k tomu dostala! Teda řeknu vám, už nikdy žádnou soutěž nechci :D.

A kdo vypadnul?


Krásné vlásky

18. listopadu 2010 v 18:10 | Sanny |  Downloady-vlasy (♀ i ♂)TS2

Download

zd:sovenka

Chcete ?

18. listopadu 2010 v 16:25 | Darkness |  Blog
Ahooj! Chtěla jsem vám říct, že jsem obnovila blog CRAZY-SIMS-LOWE, tedy pokud jste ho znali. Téměř půl roku tam byo mrtvo a to je tam i teď. Proto jsem vyhlásila konkurz na nové blogmasterka/ blogmasterku. Protože měl tento blog na autory smůlu, nezbývá mi než si držet pěsti aby se někdo našel :). Takže pokud byste měli zájem...

Můj nový...

16. listopadu 2010 v 18:59 | Darkness |  Blog
... Blog!
Bude to něco jako deník, ale budu tam dávat i komixy :). Nebojte, na tenhle blog se nevyfláknu, na to mi moc přirostl k srdci :). Ale pokud chcete, budu ráda když zavítáte sem:

                                ZDE                                

                                 ZDE                                

                                 ZDE                                

                                 ZDE                                


Dotazy?

15. listopadu 2010 v 18:37 | Darkness |  Blog
Chce se mi dělat něco kreativního, ale na sims chuť nemám a ani čas, povídka... No prostě se mi moc neche :). Asi se půjdu dívat na ulici, nebo na Simpsonovi - hmmm.
Každopádně jsem se rozhodla vyhlásit dotazník. Můžete se mě ptát například na věci okolo blogu, sims, grafiky a klidně i osobního života. Tak zatím pa...
1