Leden 2011

7. část - Hroby

31. ledna 2011 v 20:27 | Kessy |  Fénix
Fénix
Jak jsem se těšila na tento den. Na den, kdy se na tomto blogu konečně objeví ještě neviděný a nečtený díl Fénixe. Nevím proč, ale mám z toho takovou radost, že ani nemám slov. Takže chci jenom popřát příjemné čtení těm, kdo si nový díl opravdu přečtou =)

Sága Stmívání

31. ledna 2011 v 20:08 | Darkness |  Knihy
Jelikož čtu hodně knížek, většinou románků, napadlo mě, že by nebylo od věci psát sem něco jako recenze na každou knihu.
Název: Twilight saga
Autor: Stephanie Meyer
Žánr: romantický, fatasy

Ano, i já, jako každá jiná puberťačka lačnící po dávce romantiky, jsem četla Ságu Stmívání. A moje pocity? Poprvé, po dočtení Nového měsíce (četla jsem ho dřív než Stmívání, protože ho měli v knihovně) jsem byla nadšená, Eda byl neuvěřitelně úžasný, nejlepší kluk na světe. Jenže po dočtení celé ságy jsem poměrně vystřízlivěla, a když jsem si ságu přečetla po druhé, moje pocity docela ochladly. Jasně, kniha je to krásná, pocity a romantické scény jsou do detailu promyšlené, upíři mají vlastní politiku a vše je promyšlené. Co mě ale štve, je, že na každé druhé stránce Bella popisuje buď svoje pocity, nebo pocity Edwarda. Po několika kapitolách to začíná být docela nuda, neposunout se v příběhu, a číst pořád jenom o emocích, které se Belle honí v hlavě. Taky mi přijde nerealistické to, jak Edward pořád mění nálady. V jednom rozhovuru stihne být naštvaný, milý, romantický, smutný, veselý a ještně mnoho dalšího. Jasně, je to upír, jenže emoce by se snad v té jeho šišce mohly honit trochu pomaleji. Chudák, ten musel mít velice rušnou pubertu, jestli pořád měl tolik pocitů ani ne za dvacet minut. Taky by mě, být Bellou štvalo, že pořád dolézá. Já bych se zcvokla, čestně. Vždyť jí Eda neopustí ani na pět minut, spí s ní v posteli, vozí ji do školy, nevydrží bez ní dva dny. Popravdě mě několikrát napadlo, co když Bella sedí na záchodě? To se na ni Eda dívá a sleduje, jestli je v pořádku? A nebo mezitím někde brečí v koutě, protože ji pět minutek neviděl?  

Nemocná...

31. ledna 2011 v 9:48 | Darkness |  Darkness
1
Ahoj, hlásím se vám já, aneb nemocná Darkness =). Sklátila mě nějaká příšerná rýma, trochu kašel a mám od kapesníků odřenou polovinu obličeje, takže mě rodiče nechali doma, abych snad někoho svým smrkáním nevystrašila. Sims dneska určitě zapínat nebudu, protože mě hrozně pálí oči. Trochu to jde, ale dlouho se na Samovi zdržet nemůžu, protože moje jediná zábava je čtení... Taky bych možná skusila nějaký ten dlouhý dotazník, vypadá to celkem fajn. Ale dneska se na nic s grafikou nebo sims fakt nezmůžu, takže mě prosím nikdo neotravujte že chcete design nebo s ničím podobným. Já si jdu opět číst, aby mi neupadly oči =D.


Volný design 0.1

29. ledna 2011 v 18:18 | Darkie |  Mix
Tak jsem jen tak pro zábavu udělala design, jenže potom se z toho vyklubala docela makačka, dát to všechno správně dohromady... No nic. Takže jestli by ho někdo snad chtěl, napiště do komentářů:
1) Jméno
2) Blog
3) Co napsat na záhlavý
4) Jaké ikonky s jakými nápisi vám mám udělat
 Jestli si ho přece jenom budete chtít vzít, ale budete mít nějaké připomínky, klidně piště.
Celý design k nahlédnutí zde.
Jestli ho bude přece jenom někdo chtít, budu moc ráda =).
P.S - Asi začnu dělat designy na přání, docela mě to baví.

Light in the dark- | 5.Díl |- Speechless

29. ledna 2011 v 15:32 | Darkness |  Light in the dark
 Po dlouhé době jsem opět nafotila Light in the dark. Tedy vlasně to bylo minulou sobotu, ale finální úpravy textu jsem udělala až teď. A tři fotky, no... Na moc jsem se nezmohla :S.

Píšeme komix v sims 2 - Jak na krásné fotky

29. ledna 2011 v 12:17 | Darkie |  Návody
1
Řekla jsem si, že se s vámi podělím o svůj fígl, jak mít hezké fotky v komixu ze Sims 2. Je to sice trochu těší, než prostě zmáčknout C a potom obrázek jen tak vložit do blogu. Ale co by blogger neudělal pro velkou popularitu, že? Takže... Vzhůru do čtení =).
P.S - Tento úvod se mi už dvakrát smazal, tak se nedivte, že je tak strohý :-/ :-D.

Fotky na téma: Smím prosit?

28. ledna 2011 v 17:30 | Darkness |  Tématické umělecké fotky
1
Jsem obrovský fanda Hříšného tance, ten film mi přijde naprosto úžasný, a když jsem ho včera viděla, napadlo mě udělat Baby a Johnyho v sims. Jenže se mi trochu nepodařilo vychytat detaily, tak jsem se na to vykašlala a udělala dva simíky podle sebe.Dodržela jsem snad jedině barvu vlasů, no. Prostě, ať je to co chce, užijte si fotky a určitě si pusťte písničku =). Já jí naprosto miluju :D.
By Darkness - www.colourfullsims.blog.cz

Takže to nebyl jenom zlý sen...

28. ledna 2011 v 15:04 | Darkie |  Blog
Včera jsem si myslela, že kauza okolo colourfull-sims už neexistuje, když admini ten blog smazali...Smzala jsem i články o tom, přece jen, proč si stěžovat na neexistující blog... Jenže ne! Ten blog je tam zase! Zase simka od Mrs. Faraday na záhlaví, zase Baty, zase naše adresa... Já se z toho zblázním, nehorázně mě to štve.  Mám hrozně ráda colourfullsims a strašně mě sere, že někdo název takle paroduje... Nevím jak admini zareagují na tu adresu, ale já už nic nehlašovat nemíním, nemám na to sílu.
Tak ať si nás klidně kopčí, ať má naší adresu, jenže tenhle blog je originál! Za posledních šest měsíců návšěvnost stoupla o 10 000, což mě hrozně těší, protože vím, že práce, kterou tu s Kessy děláme se vyplácí. A jen proto, že má nějaký z*urvený blog stejnou adresu, neznamená to, že bude stejný jako my. Prosím, lidi, jestli někdo chcete pomoct zmožené Darkness, klidně té holce napište, nebo jí třeba nahlašte, jestli to pomůže...
Protože je tam zase, dává na blog cizí downloady z internetu, říká že jsou její... Nevím, jestli je to vážně Baty ze sim-sims, ale myslím, že ta by dala dohromady lepší větu, než "Dala sem se totiš na vjeci v podyšopu."1P.S - omluvte případné chyby, jsem tak naštvaná, že to prostě jinak nešlo. Ale snažila jsem se je minimalizovat :).

Ma ma, ma!

26. ledna 2011 v 20:03 | Darkness |  Bad romance
1
Že nevíte, o co se jedná? Podle nápisu jste nejspíš usoudili, že jsem se zbláznila. Ale nebojte, to ne. Já se zbláznila tak před třema rokama. Teď jsem přemýšlela o Bad romance, tedy jako o komixu. Sims už na Sama instalovat nechci, a na počítači rodičů, kde sims 3 už mám se mi hraje pěkně blbě, protože si pořád nemůžu nastavit velikost. Možná je to trochu blbost, ale když je sims po celé obrazovce, má to blblou kvalitu, protože monitor je moc velký, když okno hry trochu zmenším, má to buď příšerně malé ikonky nebo je to hrozně roztažený.
2
Trojku jsem se snažila obnovit jenom kvůli Bad romance, jenže na focení prostě nemám nervy. Teď budu hrát trojku jen tak pro sebe, a svojí tvorbu zaměřím jenom na sims 2. BR ještě promyslím, zatím uvažuju asi takle: A)povídka, b)sims 2, c)nic. Zatím nevím, no. Teď jdu dodělat prezentaci na chemii, o amoniaku, pak si vyperu podprsenku (no comment :) a nalakuju nehty, a jdu spát. Dneska to na mozkou holt nevypadá, no. Takže to promyslím zítra. Ale nejdřív vám ukážu, co jsem horko těžko nafotila na PC rodičů. Je to takový minidílek, obsahuje vysvětlení důležitých informací.

Design 0.22 - Everybody look at you

25. ledna 2011 v 15:58 | Kessy |  Designy
zmenšený =D
Délka tvorby: Těžko říct... Nevytvořila jsem celý design naráz, ale když odhadem sečtu ty útržky a připočítám focení simíků... typla bych to tak na tři až čtyři hodiny.. (Ale vážně nevím.. je to jen odhad)
Délka nastavování: =D Musím se smát, když se tohle řekne... včera jsme to s Darkness nastavovaly... tak půl hodinky? .. asi áno ... A nepočítám znemšování popisek do menu a splašené zápatí =D =D
Program: Photoshop - s ničím jiným neumím a nic jiného nepoužívám =D
Spokojenost Darkness: Jak už jsem říkala Kessy, je dokonalý :), správně temný, prostě úžasný =).
Spokojenost Kessy: No coment.. Nerada vychvaluji svoji tvorbu, ale musím se pochlubit, že tohle je můj první design, který opravdu sedí a snad ani nikde neodskakuje =D =P
Jak dlouho tu bude: Jak dlouho si jen budete přát =D
Simky: Všechny z mojí hry... pět z nich by jste teoreticky mohli znát a tři z nich se dokonce objevili i na tomto blogu =P
No a teď ... jsem zvědavá na váš názor =))


5.Díl - [The heroes] - Moje schopnost

24. ledna 2011 v 16:33 | Darkie |  The heroes
Tak se opět hlásím s The heroes.. Ještě mám v záloze jeden díl. A mimochodem, viděla jsem nový design od Kessy, a je vážně dokonalý! Těště se, smrtelníci! =). No nic. Tak si užijte díl.

Oddělovače 0.1

23. ledna 2011 v 20:15 | Darkie |  Oddělovače
Snažila jsem se udělat něco, konkrétně oddělovače. Dávám vám sem nejpovedenější kousky,  bohužel ty první nejsou zrovna moc seřazeny podle barev, ale co už. Snad se vám budou líbit a aspoň někdo je použije =P.


Vím, že to není nic světoborného, ale jestli se rozhodnete jedním nebo dvěma oddělovači spestřit (zkazit :D) svůj článek, nemusíte samozdřejmě uvádět credits, nebo na mě nějak upozorňovat =D.9
7
77

Enchantment -1.část

23. ledna 2011 v 13:07 | Darkness |  Minikomixy
1
Nejdřív jsem chtěla udělat hororový minikomix, protože už jsem žádný dlouho nepřidala, ale potom mi z toho vznikla slaďárna, tak už jsem to nechala. Komix bude mít, předpokládám tři části.
Enchantment v překladu znamená Okouzlení.