Únor 2011

16.Díl - Změna - KONEC

28. února 2011 v 11:39 | Darkness |  Změna
A je to tady...! Nastal ten čas. Poslední díl komixu Změna! Neměl moc málo dílů? Napadlo mě, když mi události přihrály ke konci komixu. Ale snad to takle stačí. Možná bych měla vést delší proslov, jenže nějak nevím, co napsat =D. Snad jedině.. Užijte si poslední díl, který jste nečetli. Protože jestli se teď ke Změně vrátíte, všechna slova vám už budou známá.

[1.Díl] - The fame - Poslední koncert

27. února 2011 v 19:04 | Darkness |  The fame
Už jenom jeden díl, a skončí Změna, takže jsem (komixový maniak) udělala další. Jmenuje se The fame (sláva). Snad se vám bude líbit =). A teď vážně - jestli se někdo ozve, že mám moc komixů, budu zlá =D.

Změna - 15.Díl

27. února 2011 v 15:23 | Darkness |  Změna
Wow, patnáct dílů! Za dva měsíce je to docela dost =). Možná se konečně dokopu k tomu speciálu, mám dokonce pár fotek, které tam chci dát. No nic.
Užijte si díl =).

Změna - 14.Díl

26. února 2011 v 19:53 | Darkness |  Změna

19:55 - OBRÁZKY UŽ JDOU VKLÁDAT! I V EXPLORERU! JUPÍÍ! NECHŤ ZAČNOU VELKÉ OSLAVY! =D

Tak, je tu další díl. Je z pohledu Remy i Olivera. Mimochodem, taky mi konečně jdou vkládat obrázky, které nahraju přímo ve článku. Teď jsem v Mozzile, tak doufám, že mi to půjde i v Exploreru. Taky mám tři prohlížeče, stáhla jsem si teď i Chrome, a myslím, že si je i po této kauze nechám, protože je to zase něco nového, a já mám pozitivní změny ráda. Mimochodem, teď mi zmizel kurzor, takové to Íčko, když člověk píše na počítači. Nevím, co to je, ale pěkně mě to štve. Takže.. Užijte si komix =).
A nezapomeňte komentovat komix Teenagers od Kessy, dala si s tím práci, takže kdo okomentuje Změnu, povinně okomentuje i Teenagers! Budu vám za to moc vděčná.

Teenagers – 2. (poslední) část

26. února 2011 v 15:00 | Kessy |  Minikomixy

Grrr!! Už asi před půl hoďou jsem tehle článek zveřejňovala, pak kouknu na blog a nic!! Mě z toho jebne! A mezitím Darkie zveřejnila soutěž. Takže jsem zveřejnění odložila o pár hodin... =D No každopádně doufám, že jste na mě a mojí tvorbu nezapomněly. Já na ní nezapomněla (jak vidíte) =D Tak se tedy dejte do čtení, protože v následujícím týdnu se tu ode mě neobjeví ani řádek. To víte, ten lyžák =D Takže pokud to půjde, přeju příjemné čtení =)

Kdo to je?

26. února 2011 v 12:51 | Darkness |  Soutěž
Tak jsem se taky rozhodla přidat jednu tu soutěž. Měla tu být ještě než půjdu na mažoretky, ale nějak jsem to nestihla. Takže.. je tady teď.
Pokud víte, kdo je na obrázku, do komentářů piště:
1) Kolik je na obrázku simíků, jak se jmenují
2)Ve kterém komixu se objevili

Na diplomu bude fotka z tohoto komixu.

Mrazení

25. února 2011 v 21:35 | Darke |  Knihy


Potěšilo mě, že Česká obálka je stejná jako ta Americká. To se nestává moc často =D. Asi češi nic lepšího nevymysleli...
Autor: Maggie Stiefvater
Shiver, nebo česky Mrazení, je příběh o obrovské lásce dvou lidí, z nichž je jeden vlk. A jak to celé začalo? Malou Grace stáhli vlci z houpačky, a chtěli jí sežrat. Jeden z nich, se žlutýma očima jí ale zachránil. Od té doby chodí za Grace každou zimu. Když je Grace sedmnáct, najde na verandě jejch domu nahého, postřeleného kluka (teda já nevím, co bych na jejím místě dělala =D. Obzvlášť, jestli byl Sam vážně tak hezkej =D). Potom se postupně sbližují, a Sam (ten vlk) se neustále brání před zimou, která ho mění na vlka, protože ví, že se příští jaro už na člověka nepromění. Chudáček má za sebou dost krušnou minulost, rodiče ho podřezali ve vaně, když mu bylo sedum, protože si mysleli, že je posedlý ďáblem (začal se měnit na vlka). Nevím, jak se zachránil, ale až do sedmnácti má z vany (a možná i sprchových koutů) fóbii (chudák, já bych se nevydržela každej den nesprchovat...).

Hodnocení: 9/10 - kniha se mi velice líbila.
V celém článku jsou nějaké obrázky z devianartu, protože film zatím nebyl natočen.

Mozzila + návod

25. února 2011 v 20:33 | Darkness |  Darkness
Přísahám, to je naposled, co o těch nových změnách píšu. A o co se jedná? No, stáhla jsem si Mozzilu. Když jsem rozklikávala prohlížeč, přála jsem si, aby obrázky nešly vložit. A šly. Takže.. Máš Mozzilu je ti hej, jestli ne tak si pěkně blbej =D. No a obrázky vložit jdou, jenže mi tenhle prohlížeč neni extra sympátiš. Nevím, kde jsou Oblíbené. Ale začínám tomu přicházet na chuť. Jako motiv okna jsem si dala Androidy, jako mám na mobilu. No, budu si ještě chvilku zvykat, ale co bych neudělala. Ale musím říct, že teď si v hloubi duše tak trochu připadám závislá, protože měnit kvůli blogu prohlížeč? No...
Kdo byste ale Mozzilu chtěl, stránka je ZDE
V CČ máte, jak vložit odkaz a mezeru. Jde to i v Exploreru.

Oddělovače 5

25. února 2011 v 11:16 | Darkness |  Oddělovače
Další "stylové" oddělovače =). Jsou úzoučké, takže se všude nacpou celkem bez problémů. Snad se budou líbit a použijete je =).

Beelzebub has a devil put aside for me

24. února 2011 v 19:21 | Darkness |  Darkness
(Ani mi nejde dát obrázek na střed =/// Jak já sem nasraná!!!)
Tenhle novej systém mě se*e víc a víc. A co vlastně mi vadí?
  1. Abeceda jasně, předtím byly rubriky a ankety podle toho, jak jsem je přidala. Naučila jsem se v tom rychle orientovat, vyhovovalo mi to tak. Teď například přidám novou anketu, a nemůžu si vzpomenout, jak přesně zněla. Takže hledat. Ale na to si zvyknu, to se nebojím.
  2. Editor pořád se to tak divně třese, když chci dát text doprostřed stránky, začne se celý text třást a vlnit, a přechází při tom. Navíc ani nemůžu pořádně vyjet nahoru tou lištou, vždycky se to někam vrací, buď nahoru nebo dolů. Pevně doufám, že je to jenom (mo)mentální chyba adminů.
  3. Odkazy se nedají vložit s vlastním textem, jak tomu bylo doteď.
  4. V liště nahoře je teď 10 tlačítek pro úpravu tabulky. Panebože! Nikdy, za ty čtyři roky, co bloguju jsem na žádném blogu neviděla žádnou tabulku. ŽÁDNOU. Tak na co to tam kurva je?
  5. Zobrazování nejnovějších komentářů někdo jste si je taky možná nastavil. Fungujou tak, že se vám pod "Téma týdne" zobrazí box, kde jsou poslední komentáře. No a teď tam jsou místo toho časy a dny. To mě tak zajímá, kdy mi to kdo napsal! Mě zajímá spíš obsah komentáře.
  6. OBRÁZKY! Tohle mi popravdě leží v žaludku nejvíc. Copak mám až do konce svojí blogový kariéry uložit obrázky do galerie a pak si je skopčit do článku? NECHCI! A PROHLÍŽEČ SI MĚNIT NEHODLÁM!!! Mám Internet Explorer ráda, a za Chrome nebo Mozzilu ho měnit rozhodně nechci. Cahce jsem si smazala, a pořád mi obrázky nejdou vložit.
To je kupodivu celý seznam. Ale určitě mě toho ještě spoustu napadne. Hodně lidí teď dokonce uvažuje o skončení s blogem. Já jsem si taky pohrávala s myšlenkou být na pár dnů jen pouhý čtenář, skrytý za obrazovkou ve své anonymitě, jenže... Miluju psaní. Miluju ty vaše komentáře. Každopádně mě ale chuť na jakékoliv grafické výlevy přešla, protože mi to dá dvakrát víc práce než doteď. Nerada sem píšu sprostý slova a nespisovný výrazy, jenže když jsem vzteklá je holt těžký udržet si masku pečlivě kultivovaného bloggera... Snad jsem někdoho nepohoršila. Jestli ano, prosím, ignorujte to. Nedá se nic dělat.
.
.
.
(Nadpis článku - Část textu písničky Bohemia Rhapsody od Queen)

Queen of night

24. února 2011 v 14:52 | Darkness |  Tématické umělecké fotky
Ahoj! Dostala jsem chuť udělat nějaké screenshoty, a hned jak jsem hneska přišla ze školy jsem to začala realizovat.
Bohužel mi pořád nejdou vložit obrázky, což mě štve. Doufám, že to admini napraví, protože já nechci měnit prohlížeč/ mazat tisíc věcí v prohlížeči/ kopírovat obrázky z galerie.
Navíc mi pořád blbne editor ve článku, chci si projet screenshoty a pořád se mi vrací lišta nahoru, celkově je to trochu na hovno! Takže "Tak jak se vám fotky líbily" píšu sem, protože posr... blog.cz mi to nedovolí napsat dolů!
Ale dost už keců, tady je Královna noci:

No way

23. února 2011 v 19:34 | Darkie |  Darkness
Ahoj! Tak se (opět) hlásím. Zrovna jsem koukala na blog, a docela mi vyrazil dech nový design =). Nevím, určitě si zvyknu, ale zatím se nemůžu rozhodnout, jaký dizajn se mi zdál lepší, jestli tenhle modrý, nebo ten starý. Ale změna je život, že =D. Bohužel mi nejdou vkládat obrázky, takže kdybyste někdo věděl, jak povolit nebo jinak zlikvidovat cache (nebo jak se to píše), prosím napiště...
No a proč píšu. Jsem zase nachcípaná, mám rýmu a kašel, ale aspoň můžu jíst strašně dobrý Millerovi pastylky (nebo jak se to jmenuje)... Ochutnejte je! Jsou strašně dobrý! =D.
Zítra začíná veget, tedy alespoň našemu gymnáziu. Máme čtyři hodiny, takže mám celé odpoledne volno. Určitě něco nafotím a vyrobím =D. Asi Změnu, nějak mě teď dost baví. Co mě ale nepotěšilo je, že máme v pátek, tenhle týden i příští a tuhle sobotu mažoretky, a to docela dlouho. Nějak to snad přežiju, i s tou svojí rýmou.
Taky se chystám na nějaké nápisky, takže do komentářů pište, jaký nápis mám vyrobit. Na ty pro Joy se vrhnu zítra =). Takže pište, jakou grafiku mám udělat (oddělovače - jaké, nápisky - jaké).
Jo a... s jarním designem to vypadá bílé. Copak to venku je jaro, ve kterém kvetou třešně? Neeee! A navíc jsem beznadějně a neodvolatelně zamilvoaná do dessu od Kessy, takže... Sorry, baby! =D
Edit: Tak jsem si smazala cache, a furt mi nejde nic vložit! Tenhle novej systém mi začíná pěkně lézt na nervy...

Nápisky - To be continue

22. února 2011 v 17:28 | Darkness |  Pro vás
Tak jsem udělala nové nápisky, tentokrát "To be continue" v obvyklém lesklém stylu. Nevím, jak vy, ale já je budu používat určitě. Jestli se přece jenom někdo rozhodne zkazit si článek tímhle, klidně bez zdroje. Tedy pokud nebudete chtít tu ošklivou věc svést na mě =D.

Edit: Tak je to teda To be continued =D. Děkuju Shianae a Ali-she* za upozornění =).
1

Změna - 13.Díl

22. února 2011 v 15:45 | Darkness |  Změna