Duben 2011

Sonk - 3.kolo

30. dubna 2011 v 18:31 | Darkness |  Soutěž

Po dlouhé době třetí kolo SONK s jednou důležitou informací: Příští kolo bude trvat přesně týden. Doháním tak trochu ztracený čas, no =).

It´s a kind of magic - úvod

30. dubna 2011 v 14:31 | Darkness |  It´s a kind of magic
Hohoho! Né, to není Santa, to jsem jenom já. Mám radost, že jsem konečně dokončila úvod komixu a vybavení domu, ve kterém se bude komix fotit. Úvod už jsem totiž fotila jednou, ale vůbec se mi nelíbily fotky. Prostě neměly šťávu. Teď jsem s nimi spokojená, ale samozdřejmě to mohlo být lepší.
Komix se bude vydávat tady, a na crazy-sims-lowe.
Název je podle jedné písničky od Queenů.

30.4

29. dubna 2011 v 21:10 | Darkness |  Ankety
Ahooj!
Chtěla jsem se zeptat, co tu chcete raději, protože ačkoliv jsem nainstalovala Sims 3, pózovače mi prostě nejdou. A protože se teď rozjela pózovací éra, nevím, jestli tím komix neztratí čtenáře. I když mně osobně se pózovače nijak extra nelíbí, chápu, že s nima to pro spoustu lidí vypadá vypadá líp.
Takže prostě jenom chci vědět, jak moc jsou pro vás pózovače důležité, a jestli TS3 komix chete...
Děkuju, vím, že je to asi blbá otázka, a já mám sims 3 ráda, ale vážně mě zajímá váš názor =).

Kořist

27. dubna 2011 v 16:00 | Darkness |  Minikomixy
Pardon za tu děsnou barvu textu, blog.cz opět nedělá co má a mně to nejde změnit!!!
BTW: Až přijde čas, čekejte úvod komixu It´s a kind of magic - ze Sims 3 =). Ještě ale není všechno "dokonalé", takže až to dodělám k obrazu svému, zveřejním to .
Na začátek, pár informací:
1) omluvte, že je první fotka tak nekvalitní, zmenšial jsem jí a potom zase zvětšila, jinak to nešlo =)
2) je to taková totální blbost, takže se nevyjadřujte k tomu, jak děsný je děj =D
3) Tenhle minikomix je trochu delší (33 fotek), protože jsem ze začátku prostě fotila ve hře, a asi pětkrát vymýšlela nový děj =D
No nic, tak si to užijte!

What about birthday?

26. dubna 2011 v 16:11 | Darkness |  Blog
Ahoj!
Chtěla jsem vás informovat o věci nadcházející, avšak stále hodně vzdálené =D. Už se tady o tom mluvilo, a mluvit bude - jde o narozeniny blogu. Jsou 7. června, jenže to je, myslím, úterý nebo středa, takže naprosto debilní den. A udělat to o víkendu před nebo po se mi taky moc nezdá... Takže! Párty bude jako minulý rok 30. června jako narozeninovo-prázdninová. Tentokrát chci dopoledne po patnácti minutách přidávat downloady (protože články tak rychle za sebou nikdo nekomentuje), a odpoledne bude po hodině naše tvorba. Možná párty prodloužím do 1. července, to ještě nevím, podle toho, kolik věcí připravíme.
Ale není třeba nic uspěchávat, s Kessy se domluvíme na programu koncem května, to bude stačit =). Ale jak se znám, už začnu přidávat drobné články od teď, protože se nemůžu dočkat prázdnin =D.

Mimochodem... 5.6. bude narozeniny slavit i crazy-sims-lowe. Tam připravím pár článků, protože to je nejspíš neděle. To je zajímavý, že jsou tyhle dva blogy založeny tak blízko u sebe =D.

Nápisky - Pokračování příště X

25. dubna 2011 v 19:10 | Darkness |  Pro vás
Ahooj! Nejdřív jsem chtěla dát tyhle nápisky až na NP (narozeninovou párty), ale protože jsem se rozhodla vyzkoušet něco nového, jsem totálně nedočkavá, co na to říkáte =D. Původně jsem chtěla pod nápis napsat náš blog (je u jednoho obrázku), ale to už by se vám asi nelíbilo, co? =P No jinak používat můžete bez zdroje, ale když to někam maličkatým písmem napíšete odkaz, nezabiju vás =D.
Snad se líbí =).

2x vlasy pro muže a ženu

25. dubna 2011 v 12:00 | Darkness |  Downloady-vlasy (♀ i ♂)TS2
Nejdřív jsem myslela, že vám k Velikonocům dám návod, jak stáhnout The sims 3 Po setmění, nebo nějakou kolekci, ale to jsem odsunula na narozeninovou párty, stejně jako minikomix. Nějak mě teď Trojka baví, ale nevím, jestli má cenu fotit komixy bez pózovačů, když se teď s tím tak roztrhnul pytel. Ale mě se ty pózovače napůl nelíbí (jsou moc umělé =() a napůl žárlím, že mi nejdou =D. No ale nakonec můj výběr vyhrály vlasy od Peggy. Jsou dvoje, jedny pro muže a druhé pro ženy. Mně se moc líbí, už je mám ve hře.


Hodnocení komixu: Ghosts in the world

24. dubna 2011 v 13:34 | Darkness |  Hodnocení komixů
Autor: Saanma
Blog: www.cassionergirl.blog.cz

16. den

23. dubna 2011 v 10:00 | Kessy |  Tvoje Šance
Tak lidičky, konečně jsem se odhodlala zveřejnit pokračování jakési Reality show. Tak doufám, že jste na ni nezpomněli, protože to by mě mrzelo. Takže ať už jste mimo, nebo ne můžete se vrhnout na čtení. Já se zatím odeberu do říše žehliček na vlasy, protože za pár hodin odjíždím =D Takže vám ještě popřeji krásné čtení a letím. Takže pokud to půjde - Přeju příjmené čtení

Juchůůů!

22. dubna 2011 v 12:46 | Darkness |  Blog
Ač se subjekt vážně snažil dodržet celibát celý měsíc, poslední den pokusu selhala jeho vůle. Ale díky dobrým výsledkům z předchozích třech týdnů a šesti dnů subjekt prošel testem. Sims mu chybělo jen, když dostal tvůrčí náladu a nebo nevěděl, do čeho píchnout na počítači. A proč projekt selhal den před koncem?
Protože se mi po dvoudenním úsilí podařilo cracknout TS3 po setmění!!!
Takže, ačkoliv jsem celkem iritovaná, že jsem svůj pokus odpískala jenom den před ukončením, jsem vážně šťastná, že jsem dokázala cracknout tu hru. Nevěřila jsem, že se mi to povede, protože vždycky při výběru města naskočila tabulka "Nedaří se nám zjistit, jestli používáte platnou kopii The sims 3 Po setmění bla bla bla..."
Ale bohudík...
- - - - - - - - - - -
Takže tímto oficiálně končí moje stávka s The sims 3 - opět budu fotit komixy nejen ze dvojky! Ale nebojte, DKS už se nevrátí, to ne =D. Teď prozkoumám Bridgeport (moc se mi teda nelíbí), a potom půjdu stahovat downloady =).
A k aktivitě: nevím, na kolik se mi podaří být opět aktivní, protože se budu muset učit jako divá. Ale alespoň se pokusím, tedy pokud nebude zase nějaká soutěž. Taky začnu vytvářet články na narozeninovou párty 6. června, protože vážně pochybuju o tom, že po Velikonocích budu mít volný víkend. Tak užívejte života lidi, já jdu pařit =))).

Edit 23.4, 9:51 -
No jo no jo =D. Už se tak stalo, a Darkness zase má moc komixů. Některé tady vyloženě zabírají místo =D. Myslela jsem si, že už je to minulost, že udělám úvod a první díl a skončím, ale evidentně stará láska (ke spoustě komixů) nerezaví. No a protože chci udělat (haha =D ale tohle není vtip) nový komix z The sims 3, musím jich pár zrušit. Dávám jim ale maličkatou naději, že někdy pokračovat budu, ale teď rozhodně ne. Ty komixy jsou:
Love is not expensive
Vampire and me
The fame
Hellgate
Light in the dark

Nápisky 7

22. dubna 2011 v 11:18 | Darkness |  Pro vás


Další nápisky To be continued =). Dělala jsem je v barvách, které se mi líbí a v pro mě zajímavých odstínech - snad se zalíbí i vám =). Jinak se pořád peru s crackem do The sims 3, ale jak se zdá, něco jsem kolosálně pokazila, takže to bude chvíli trvat, ale moc šancí si nedávám...


Hodnocení komixu: Disappointment

21. dubna 2011 v 11:34 | Darkness |  Hodnocení komixů
Čaau! Dlouho jsem se neozvala (I know, I know), ale to neznamená, že jsem na blog zanevřela, to vůbec! Vlastně teď instaluju na Biggiho (normální taťkův počítač) The sims 3, protože mi začaly celkem chybět =). A v sobotu to bude měsíc bez sims, takže můj experiment bude u konce :). Musím přiznat, že se docela těším :). Takže zatím!
Autor: Ali-sha*
Komix: Zde
Blog: www.nowsims.blog.cz

9. díl - volnost

17. dubna 2011 v 22:24 | Kessy |  Fénix
Tady to ještě neumřelo, to že Darkness drží celibát, neznamená, že to tu umírá. Pořád jsem tu já a protože jsem si za tu chvilku co tu občas něco vydám colourfullsims hodně oblíbila, rozhodla jsem se, že to tu umřít nenechám. Pokusím se to zvládnout, alespoň trochu. I když o velikonočních prázdinách to nebude žádná pohádka, ale co, Pokusím se. Možná i vyrobím nějaký design (ale jen možná, nevím jak to zvládnu časově, a hlavně jestli mi to kolegyně dovolí =D) Takže teď už konec vybavování a hurá za našimi hrdiny z komixu =) Příjemné čtení přeju. Mimochodem - Zbožňuju NIrvanu a Kurta Cobaina a jeho texty =)