Květen 2011

Viva la Gloria!

30. května 2011 v 20:00 | Kessy |  Tématické umělecké fotky

Zdravím! Opět se ozývám a přináším nový nápad. Tedy už demoverzi nového nápadu. Možná to o mě nevíte, ale i přes to, že absolutně nemám hudební sluch, na žádný hudební nástroj nehraju (africký buben se nepočítá) a před mým zpěvem prchají i hluší lidé i přes to všechno jsem absolutní maniak do hudby. Tedy spíš do určitých písniček či kapel (jedná se spíše o metalové, punkové, punk-rockové a rockové kapely či skladby). V poslední době jsem se naprosto zamilovala do písničky od Green Day - Viva la Gloria. Je to až tak šílené, že jsem si se slovníkem v ruce dobrovolně a s radostí přeložila i text (čímž jsem si šplhla u angličtinářky, hodinu na to, co mě seřvala za to, že jsem drzý a nevychovaný spratek =D). Ale dost už o angličtině a zpět k nápadu. Napadlo mě udělat podle písničky minikomix. Jen pár obrázků vystihujících děj písně. V celém článku pokračování...


Our last summer - úvod

30. května 2011 v 19:18 | Darkness |  Our last summer
Zdravím! Konečně jsem našla rodinku, a nafotila, no nafotila - je to jen jedna fotka - úvod komixu. Vlastně minikomixu. Bude mít tak šest dílů, ale rubriku samostatnou. Opět je to přefocení starého komixu. No, to je ode mě vše, tak řeknu to, co říkám na začátku každého dílu komixů: snad se vám to bude líbit :).

[71.Díl]-Deník Kat Simonové- Sen

28. května 2011 v 16:00 | Darkness |  Deník Kat Simonové
Tak, nakonec jsem pokračování DKS opět změnila. Nebude žádná univerzita, ale... To uvidíte sami :).

Strange - 1.Kapitola - 2/3

26. května 2011 v 13:13 | Darkness |  Píšu
Tak, konečně přináším druhou část =). Celá kapitola je bohužel dost dlouhá, tak jsem to rozdělila na tři, ne dvě část.
Ještě jednou hrozně děkuju za komentáře u přechozích dílů, takový ohlas jsem vůbec nečekala :). Takže... Konec okecávání, tady to je.
Teď se jdu učit matiku, protože nutně ptořebuju dobrý známky. Možná potom zapnu i sims, no, uvidíme, uvidíme :).

10. díl - Dohazovačka

23. května 2011 v 15:40 | Kessy |  Fénix

Konečně. Řeknu Vám že lenost, je ta nejhorší vlastnost na světě ... už asi týden tu tehle díl mohl být kdybych nebyla líná opravovat po sobě chyby, které tam stejně ještě budou v dost velkém množtví. Ach prosím profackujte mě ... Jinak tento díl bych nazvala tak trochu odpočinkový. Začínám mít pocit že mi komix přerostl přes hlavu a nevím jak ho rozmotat, ale to bych Vám asi neměla říkat, abych se zbytečně neschazovala =D Takže dělejte že jste nic neviděli a pusťte se do čtení =) Takže příjemnou zábavu =)

Souboj č. 3 - vyhodnocení

22. května 2011 v 18:32 | Darkness |  Souboje
Je tady konec souboje mezi Kat a Vicky. Ze začátku se to drželo těsně za sebou, ale ke konci už byl rozdíl mezi oběma hrdinkami o deset hlasů. A vyhrála...

Design 24 - Head in the clouds

22. května 2011 v 13:52 | Darkness |  Designy
Tak jsem konečně udělala nový design =). Tenhle se jmenuje Head in the clouds (Hlava v oblacích). Dlouho jsem nemohla přijít na hezkou texturu, takže jsem se nakonec rozhodla pro mraky. No, nepřijde mi úplně nejlepší, takže tu bude jen do půlky června, kdy snad udělám já nebo Kessy uděláme letní design =). Ještě dodělám popisky, ale to teď už nestíhám, protože jdu do bazénu.
Délka tvorby: Teď si nejsem úplně jistá, ale tak okolo tří hodin
Délka nastavování: Patnáct minut
Spokojenost Darkness: No, jak už jsem psala, něco mi tam úplně nesedí (a nejsou to ty popisky =D), možná ta modrá. Každopádně se mi ale celkem líbí. Dávám tak 89%
Spokojenost Kessy: ?
A co vy? Líbí se vám design?

Strange - 1.Kapitola - 1/3

21. května 2011 v 10:36 | Darkness |  Píšu
Tak, je tu další část Strange =). Doufám, že se vám prolog líbil :). Aby to nebylo tak dlouhé, rozhodla jsem se první kapitolu rozdělit na dvě části. No, snad si to přečtete, když je to tu tak prozo po prologu. Jinak ale za komentáře moc děkju, potěšily mě :).

Strange - prolog

20. května 2011 v 15:04 | Darkness |  Píšu

Oddělovače 8

17. května 2011 v 18:26 | Darkness |  Oddělovače
Chtěla jsem něco přidat, ale protože se mi nechce pouštět sims, raději si ušetřím práci a zveřejním jeden ze článků, které jsem zatím připravila na NPP. No, teď se jdu vážně učit matiku, protože... Protože je to prostě děs, ten můj průměr. A k DKS - asi už jsem se rozhodla - smažu ty poslední díly. Ale zase mi přijde škoda, aby upadly v zapomění, takže to nějak zaonačím. A taky píšu novou povídku, takže pokud byste chtěli. Jmenuje se Strange, a u supů (kamarádek =D) se jí dostalo největšího úspěchu.
Tyhle oddělvoače nejsou lesklé, ale takové "pletené", jak jsem je nazvala já. Docela se mi ale líbí, jsou tenké a celkem dlouhé.. Je to zase něco nového, tak snad zaujmou i vás.

Semifinále

15. května 2011 v 11:22 | Darkness
Jak jsem psala někdy dřív, rozhodla jsem se zveřejnit video ze semifinále. Porotci nás sice chtěli potopit (jsou hrozně podplacený, ale je toho víc hlavně vůči nám), ale pódiovku jsme daly tak skvěle (jestli nás smím pochválit), že nám tleskala celá hala i cizí týmy =))). Kolo vyhrály samý příšerný sestavy, ale my jsme to díky pódiovce daly na sedmé místo, ale na MČR by to určitě bylo. To ale posuďte sami:
Ale do finále jsme se dostaly alespoň s mixem (hůlka i třásně), takže sem potom dám taky video (jestli bude) =D.

BTW: Pod článkem můžete hlasovat o pokračování DKS. - možná nafotím možnost s větším počtem hlasů.

Já se neflákám... možná =)

14. května 2011 v 20:31 | Darkness
Takže, jak jsem psala v nadpise, já se vážně neflákám.
Přemýšlela o obnovení DKS, protože mi chybí čím dál víc, ale vážně nechci psát o Kat s dítětem =D. Tak já nevím, jestli chcete novou sérii a jak bych to měla udělat, aby tam Kat neměla dítě =D.

Za další bod chci říct, že už pracuju na narozeninovo-prázdninové párty, mám už několik článků. Návody, oddělovače, minikomix, a budu pokračovat. Protože od 23. do 29. budu v Anglii, a 30. je ta párty. Takže nebudu moct dohánět nic na poslední chvíli =D.

Edit: 20:35 - Všechny obrázky v DKS už jsou obnovené =)))!


Downloadový projekt

12. května 2011 v 15:40 | Darkness |  Aktuálně

Chtěla jsem vás informovat o novo-starém projektu, tedy downloadovém blogu colourfull-downloads. Jde o to, že můj záměr je vytvořit první downloadový blog o sims, kde budou skutečně kvalitní downloady, které budou fungovat, a čtenáři na něm najdou vše, co hledat budou, plus rady okolo downloadů a podobně. Doufám, že půjde o kvalitní projekt, na který budou lidé chodit, protože je prostě dobrý.

A proč to vlastně píšu? Protože potřebuju VÁS. Ano, vás všechny. Nejen jako návštěvníky, ale i jako "přidávače downloadů." Na c-d jsem už vypsala konkurz, do kterého se může přihlásit úplně každý, i začátečník. Požaduje se totiž jen znalost češtiny a vyzkoušení přidávaných downloadů. Více informací najdete v článku týkajícího se konkurzu. A jak už jsem říkala, šanci má opravdu každý.

Kunkurz najdete: ZDE

Blog: www.colourfull-downloads.blog.cz


Souboj č. 3

11. května 2011 v 20:28 | Darkness |  Souboje
Hlasovat se bude do 19.5., do 18:00 =).
Prohlížela jsem staré články v archivu, kvůli takové té nostalgii, vzpomínala na staré časy a prostě relaxovala. No a jak jsem tak zkoumala a podivovala se nad tím, co jsem (ne)napsala, našla jsem starou rubriku souboje. Myslím, že k jejímu založení mě tenkrát někdo inspiroval, tak daleko ale moje pamět nesahá =/ =D. Každopádně to byl celkem dobrý nápad, tak jsem se rozhodla tuto rubriku obnovit. A jak první souboj tu máme...

It´s a kind of magic - 1.Díl

10. května 2011 v 16:42 | Darkness |  It´s a kind of magic
Je tady nový díl IAKOM, ale nejsem s ním vůbec spokojená, nějak se nemůžu dostat do "The sims 3 formy." No, uvidíme, uvidímě =))).