Červen 2011

THE END

30. června 2011 v 23:00
Tak a je to tu. Konec zábavy, zavíráme. Nashledanou přijďte zas =D. Ale to né, vždyť náš blog je tu pro Vás nonstop ve dne, v noci už celé dva roky. A jak už to tak bývá i tahle párty má svůj konec. Takže jen doufáme, že jste se celý den pěkně bavili a párty spolnila vaše očekávání. Takže teď už vůčurát, pomodlit a spát! =D

A jen tak k ještě info k fotce. Díky ní, vznikl tento článek. Nejde o žádnou dlóuho připravovanou scénu, prostě jsem hrála se svými simíky. Pořád mi je strašili zlí duchové, bafali na ně a tím jim zhoršovali potřeby. Černovlasý chlapec si šel jednu v noci vařit jídlo, protože měl velký, opravdu velký hlad.Jen co položil na hrnec na plotnu zezadu na něj vybafl duch mrtvé uklizečky. Jeho potřeba hladu v následku leknutí klesla na minimum a on padl k zemi. Mezi tím se vznítilo jídlo na plotně, díky tomu fotka nepotřebovala ani upravit (podpis nepočítám =D) A té srmtky v pozadí si nevšímenjte =D

V.I.P. oblečení

30. června 2011 v 22:00 | Darkness |  Downloady-oblečení(♀ i ♂ )TS2

Ahoj! Tohle je první článek, který píšu potom, co jsem se vrátila z Anglie (možná budou i fotky). Jinak jsem měla všechny připravené předem. Šikovná holka! =D. Omlouvám se za ten BodyShop style, ale bohužel jsem už neměla čas ani chuť zapínat hru kvůli třem fotkám. Snad vás to neodradí, protože oblečení stojí za to. Ali-sha se na něj jednou ptala, a já ho hledala, ale ta stránka už neexistuje, takže jsem si dala tu práci a našla alespoň její název, pak našla i příslušný download a složku, a už to bylo. Sice mám ještě další věci, ale tyto tři modely jsou podle mě nejhezčí.
Download - tričko s vlajkou
Download - Šaty s třešněmi
Download - květinové šaty s džínovou bundou

Tohle je zároveň poslední článek ode mě na této párty :). Snad jste se bavili, a doufám, že... No, prostě že jste se bavili, to bude stačit =).

Ne-sims tvorba

30. června 2011 v 21:00 | Kessy |  Naše tvorba
V rámci odtajnění mé osobní osoby jsem se rozhodla, stejně jako Darkness 25.6., zveřejnit svá výtvarná díla. Také přispěji svou troškou do mlýna. takže nad perex jedna z lepších ochutnávek a pod ním už ty ostatní. A jak už je mým dobrým zvykem - Nikdy nedokážu dlouho mlčet, takže u většiny výtvorů bude komentář =D Fotky nejsou podepsané na to jsem moc líná =D

Tak toto je animovaná veze mě a jeho =D Tím On myslím mého vysněného chlapečka =D Kresleno pastelkami

Co se stalo s...?

30. června 2011 v 20:00 | Kessy |  Odhaleni!!!
Co se stalo s kým? - hádám že toto vám proběhlo hlavou po přečtení názvu článku. Tento článek jsem si přivravila na počet simíkům, kteří skončili v reality show Tvoje šance. Mám pár fotek ze života ex soutěžících Niky a Kayla. Se simíky, které už k focení nepotřebuji, hraji jako s normálními, tedy pokud se mi do hry hodí =D Nemám chuť na psaní zbytečných nesmyslů, než se dostane k samotným fotkám. Tím chci říct - hurá na ně!

Posedlá láskou

30. června 2011 v 19:00 | Darkness |  Minikomixy
Tohle jsou Meerovi. Manžel Curt zkoumá paranormální aktivity, hlavně vymítání. O něm napsal několik knih a chce ho do budoucna podrobně studovat a zabývat se jím. Je velice milý a přátelský, není podlý, naopak je přímý a férový.
Jeho manželka Alexandra, žena v domácnosti, je jeho pravý opak. Je podlá, lstivá a věčně nepříjemná. Na Curta pořád štěká, a pořád má nějaké požadavky a něco jí vadí. Curt se to ale snaží přejít, protože si namlouvá, že ji miluje a že je zamilovaný. Díky němu žijí v bohatství a luxusu, protože jeho neobvyklá práce hodně vynáší.

Letní screenshoty na (téměř) volné použití

30. června 2011 v 18:00 | Darkness |  Pro vás
yellow2.gif image by spookys-graphixScreenshoty: By Darkness
yellow2.gif image by spookys-graphixCO MŮŽETE S OBRÁZKY DĚLAT?
yellow2.gif image by spookys-graphixDávat na designy a do záhlavý
yellow2.gif image by spookys-graphixDávat na úvodky komixů
yellow2.gif image by spookys-graphixDávat do fotomontáží
yellow2.gif image by spookys-graphix Používat pro svoje účely (tapety atd.)
yellow2.gif image by spookys-graphixOřezávat, upravovat kontrast, ostrost (fotky už ale upravené jsou)
CO NESMÍTE?
yellow2.gif image by spookys-graphix Vydávat za svoje
yellow2.gif image by spookys-graphixPodepisovat svým jménem/blogem
yellow2.gif image by spookys-graphix Dál rozšiřovat, kopírovat na svoje blogy, maximálně můžete dát odkaz
POKUD MOJE OBRÁZKY VÁŽNĚ POUŽIJETE, RÁDA BYCH VIDĚLA VÝSLEDEK ;)
yellow2.gif image by spookys-graphix Kdyby byly nějaké nejasnosti, piště do komentářů


Our last summer - 2. díl - Krasavec

30. června 2011 v 17:00 | Darkness |  Our last summer
Delší díl (mini)komixu. Původně to měly být dva díly, ale když už tu paříme... =D
Snad si díl užijete!

11. díl - blondýna

30. června 2011 v 16:00 | Kessy |  Fénix

Ták a je tu. Další díl, pěkně na párty =) Tak doufám, že se pravidelným čtenářům neztratí mezi tou horou článků, které se tu hromadí =) Nuže nebudu dále zdržovat a popřeji pěkné čtení. Nakonec jen taková poznámka, tento díl navazuje těsně na díl předcozí, takže co mají slabší paměť doporučuji malé osvěžení TADY (I já ho potřebovala =D). A teď už opravdu příjemné čtení =)

Jak na "spálený" text

30. června 2011 v 15:00 | Darkness |  Návody
Tentokrát vám přináším návod, jak dosáhnou "opáleného" textu, jako je to na tomto obrázku nahoře. Přišla jsem na to náhodou, ale stejně si myslím, že je to docela hezký efekt. Když si s textem/brushem pohrajete, můžete docílit opravdu autentického efektu.

Viva la Gloria! (2)

30. června 2011 v 13:00 | Kessy |  Tématické umělecké fotky
Zdravím ve spolek, doufám že se tu všichni bavíte a že věnujete trochu pozornosti i mé tvorbě, která se týká již dříve zmíněného minikomixu Viva la Gloria. Pro připomenutí jsem zmenšila obrázek z minulého vydáni. Víte s těmi obrázky si dávám docela práci apodle toho jak postupuji bychom se celého komixu dočkali tak nejdřív na vánoce. Rozhodla jsem se, že fotky v konečném stavu budu zveřejňovat jednotlivě a pouze s textem písně (+ překlad). Až bude hotove teprve sestavím plynule psaný příběh. Možná to bude hloupý aby se fotky opakovali, ale já nevím jak jinak...Tak tedy můžete rozkliknout a podívat se, jak to vypadá dál.


Set oblečení pro teenky

30. června 2011 v 12:00 | Darkness |  Downloady-oblečení(♀ i ♂ )TS2
Protože komixů o teenkách je hodně, ale oblečení málo, zapátrala jsem po MTS atd., a sehnala nějaké pěkné kousky. Snad se budou hodit :). Kéž by tak snadný výběr oblečení byl i pro lidské teenagerky =D.

Zubní downloady

30. června 2011 v 11:00 | Darkness |  Downloady-doplňky TS2
Máte sami rovnátka, a jste škodolibí, tak chce, aby se potrápili i vaši simíci? Nebo se vám rovnátka prostě líbí? V každém případě jsou tady pro vaše simíky ke stažení :).

Download

- Najdete je v brýlích :)


Historie (Darkness)

30. června 2011 v 9:00 | Darkness |  Darkness
Přezdívky jsem v průběhou těch dvou let měnila celkem často, i když podle toho, jak se to vezme. Někoho to možná štvalo, někomu se moje přezdívky nelíbily, někdo uvítal novou. No já jsem vždycky byla s novou přezdívkou spokojená. Byla jsem zase někým jiným a byla jsem ráda. Myslím, že přezdívky se měnily i podle toho, jak jsem se měnila já.
A jaké jsem na tomto blogu měla přezdívky?
7.6. 2009 - 18.6. 2009 → Terka
18.6.2009 - 17.12.2010 → La voise
17.12 2009 - 2.6. 2010 → November
2.6 .2010 - 27.10.2011 → Summer
27.10.2011 - ??? → Darkness
To bylo jen tak pro zajímavost, abyste věděli, co jsem to za blázna, a kolikrát jsem měnila přezdívku =D.