Září 2011

Typický fantasy hrdina, aneb dokonalost nebo šablona?

30. září 2011 v 21:59 | Darke |  Darkness
Když ke mně kamarádky přišly o prázdninách, a já měla vyskládané všech 45 knížek na sobě, Alice užasla. "Do teď jsem nevěděla, že tolik fantasy knížek pro teenagery existuje, dokuď jsem je neviděla u tebe."
Jo, čtu fantasy, young adult a podobné romantické žánry - nadpřirozené schopnosti, hrdinky se skyrtými přednostmy, ale hlavně KLUCI. Krásní, tajemní a neobyčejní kluci s úžasným vzhledem a dokonalými vlastnostmi...
Jenže... člověk který přečetl tolik podobných knížek co já už se dívá poněkud skepticky na dalšího nového "dokonalého kluka."
Proč? Protože jsou všichni stejní.

Hodnocení komixu: Regretful life

30. září 2011 v 21:16 | Darkness |  Hodnocení komixů
- Komix jsem měla zhodnocený v rozepsaných už déle, takže to zveřejňuju takto dodatečně, se starou úvodní fotkou, která byla v srpnu... Nevím, jestli si to ještě přečteš, ale každopádně jsem se rozhodla článek nemazat...
Komix: Regretful life
Autorka: Mrs. Siminka
Blog: Bohužel smazaný

Hodnocení komixu: Life is change

30. září 2011 v 21:09 | Darkness |  Hodnocení komixů
Jak tak vidím, u Don´t stop me now se už komentářů nedočkám (to jste všichni přšli na trojku? :D), a rekord v nejmenším počtu článků taky nezruším, takže jsem se alespoň vrhla na hodnocení :).
Autorka: Ter (:

Don´t stop me now - 7.Díl

29. září 2011 v 19:12 | Darke |  Don't stop me now
Johó, končně jste se dočkali :). Nová úvodka, nový díl komixu :P. Je ale úplně, ale úplně o ničem =D. No snad mi to projednou odpustíte, a bude vám stačit úvodka - asi vám napověděla děj...? :D

Achich ouvej =D

29. září 2011 v 17:15 | Kessy |  Kessy mluví
No, jak jen začít ...
Už asi delší dobu se chystám sepsat článek o tom, co se se mnou v poslední době děje. Je to už měsíc co většina z nás navštěuje tu pochybnou budovu. Školu, či ústav. Až teď jsem si uvědomila, jak bude tehle rok obtížný. Jak v životě, tak tady na blogu. Psaní článků a komixů i jejich focení mě stále baví, jen nenacházím dostatek času, abych se těmto (pro mně) ne tak důležitým činnostem mohla věnovat.
Ať už chci nebo ne, většinu času, který jsem dřív věnovala tvorbě mi nyní zabírá škola. Řeknu vám, že je to "super" pocit, když vstanete v půl šesté ráno a v půl šesté večer se vrátíte domů. Po takovém dnu už nemám ani chuť nic dělat. je to tak akorát na připravení věcí na další den, brouzdnutí po netu, krátší chat, nebo skype rozhovor, ani se nenaděju a už zase vstávám. Pokud se už stane, že skončím školu ve dvanáct a v jednu jsem doma, mám hodinu a půl na přebalení věcí. Od učení k věcem na trénink, ze kterého se vrátím kolem páté utahaná jak kotě, je krásně začatý den opět zcela neproduktivní (pro blog). A díky mému předsevzetí, že se tento rok budu svědomitě připravovat je mého volného času ještě méně. A když už konečně nastane víkend - čas na zábavu - nadšením zbalím pár životně důležitých věcí do batohu a na víkend táhnu k příteli, nebo naopak zbalí on a přitáhne k nám... =D
Vyčerpávající zpověď, ale na druhou stranu, alespoň víte jak na tom jsem. Což jste asi vědět nepotřebovali, ale tak když už mám náladu...
Ovšem teď je tu jedna věc. Světýlko ve tmě, co se blogu týče. Již výše zmíněny Pan Úžasný byl vybrán jeho ctěným mistrem aby se, ještě s několika šťastlivci, jeli na měsíc vzdělávat ve svém oboru do německa. Což pro mně znamená volné, ale absolutně volné víkendy.
Tak to je asi všechno důležité co jsem chtěla říct. tedy ještě i to, že se chýlím do finální fáze tvorby dalšího dílu komixu a to není žádná falešná vábnička =D.
A nakonec ještě jeden úsměvný zážitek. Včera jsem si definitivně přestěhovala svůj milovaný skateboard (na kterém mimochodem neumím jezdit) k panu Úžasňákovi a akčně jsme okamžitě vyrazili jezdit =D Rozsekala jsem se jen dvakrát, jednou po hlavě do trávy a po druhé ladný rozštěp na asfaltu (Což poznamenalo hlavně mojí botu - je v ní díra, ale to jsme zamaskovali lihovkou =D) dál se díky mě rozsekal i on a pak jedna neznámá bruslařka ... příště jdeme znova =D
Tak to už je konečně včechno =D
S pozdravem vaše ukecaná a bláznivá Kessy

SONK - Finále

28. září 2011 v 12:31 | Darke |  Soutěž
Konečně, co? =D. Už to tak vypadá, že září bude mít nejmíň článků vůbec, ještě míň, než první měsíc tohoto blogu (17, a září má zatím jenom 8 i s tímhle článkem... No a jinak instaluju downloady do TS3 na notebooku, ale hrozně se mi kvůli tomu seká, takže nevím, jestli si ho neodinstaluju... No ale kvůli tomu tady nejsme. Takže, kdo postupuje do finále, a kdo zůstane na čtvrtém místě?

Design 29. - Autumn is here

20. září 2011 v 20:52 | Darke |  Designy
Jméno: Autumn
Délka tvorby: Ee... dělám ten dess už snad tři dny, vždycky po částech, takže těžko říct. Taky jsem střídala spoustu simíků, takže okolo pěti hodin se vším všudy... Nejvíc jsem tomu dala dneska, nafotila jsem asi deset fotek
Délka nastavování:Půl hodiny, když počítám finální úpravy
Spokoejnost Darkness: 99%
Spokojenost Kessy: doplň prosím :)
Mně se teda líbí, akorát budu měnit barvu stránky, než budu spokojená =D. Tak si dess užijte :).

A co vy, jak se vám líbí v procentech? =)


Aktuálně

15. září 2011 v 18:15 | Darke |  Blog
Chtěla jsem nafotit Don´t stop me now, ale skončilo to u dvou fotek. Ale alespoň mám úvodku. Taky jsem se pokoušela o nový komix, ale jakmile jsem zveřejnila první díl, došlo mi, jak by komix skončil.
Jedním dílem. Takže z toho taky sešlo.
O víkendu budu pryč, takže taky nic fotit nebudu...
No a s designem je to to samé. Poslední dobou jsem ale přemýšlela, že bych fotila víc v The sims 3, no uvidíme.
Né, že by se mi do blogu nechtělo, to ne. Aktualizuju ho a dívám se sem denně, jenom prostě nějak nevím, co nejlepšího bych měla přidat.
Už je 15. září, poslední článek tu byl 8., což je zítra 14 dní...utíká to... Tak užívejte zbytek "léta", dokuď to jde :).

Fantom opery

8. září 2011 v 19:08 | Darke |  Videa

Ahoj! Nikdo moc nemá na blog čas, jak tak koukám. No já bych pár volných chil našla, ale nechce se mi, když moc lidí nekomentuje. Našla jsem si spoustu hezkých vlasů pro simky, a vyzkoušela je na Jill z DSMN, a musím říct, že kvůli těm vlasům bych klidně něco nafotila =D.
I nás ve škole pěkně zapřáhli, ale nemáme špatný rozvrh, jenom dvakrát do půl čtvrtý a jinak do půl druhý, což jde, takže na (ne)aktivitu kvůli škole se vymlouvat nemusím :P.
Jenže tohle počasí je spíš na válení, a nic moc se mi dělat nechce..
Tak si užijte písničku, mně se hrozně líbí :).

Don´t stop me now - 6.Díl - Brigádník

5. září 2011 v 16:59 | Darke |  Don't stop me now
Ahoj! Další díl Don´t stop me now je tady =). Už mě štve ta úvodka, takže co nejdřív udělám novou.
To bylo krátké, zbytečné info na začátek =D.

Vlasy od Raonjena

3. září 2011 v 18:28 | Darke |  Downloady-vlasy (♀ i ♂)TS2

Download

Podle méh názoru pěkné, povedené vlásky :). Myslím, že je žádný blog ještě nezveřejnil, tak snad budu originální.
Jsou pouze pro kategorii teen a dospělá!

Don´t stop me now - 5.Díl - Přehnalas to!

2. září 2011 v 21:24 | Darke |  Don't stop me now
Čuuus! Přináším vám další díl komixu :). Doufám, že vás baví jako mě a ještě dlouho bavit bude. Mimochodem - do Vánoc zbývá 113 dní :D.

Info 1.9.2011

1. září 2011 v 11:05 | Darke |  Blog
Ahooj :). Tak jak je, co škola? U nás to jde, máme s kamarádou lavici ve čtvrtý řadě, takže snad nebudeme pod takovým dohledem učitelů =D. Na co se ale dneska netěším je vystoupení, protože je zima a mám nataženej sval... Dneska možná,možná, možná snad něco bude, třeba Don´t stop me now, ale nevím, jestli ho stihnu, protože máme zítra matiku a já se asi budu muset učit. No jo no, gympl. Co se dá dělat :P.
A co u vás? Taky první den proběhl v klidu, nebo nějak neobvykle? :)