Listopad 2011

A je to tady...!

30. listopadu 2011 v 18:07 | Kessy |  Kessy mluví
Tak a je to ... Moji simíci utrpěli velké ztráty... tisíce downloadů propadlo v zapomnění... =D Ne teď vážně...
Jak jsem se zmiňovala o jisté přeinstalaci PC, pamatujete? Je tady... Tedy za mnou. Nyní jsou moji Sims absolutně nepoužitelní pro komixy a podobně. Oznamuji tedy, že ve svém volném čase se pokusím všechny downloady dostahovat (a že jich nebylo málo, ale času není dost) proto počítejte s mojí neaktivitou. Ovšem nezoufejte. Jakmile budou moji miláčkové opět hodni zveřejnění okamžitě nafotím a sepíšu ;) Právě teď pracuji na dalším minikomixu, zatím jde jen o text, ale snad se vyvedě.

Omlouvám se, pořád a stále znova...

25. listopadu 2011 v 14:40 | Darkness |  Blog
Omlouvám se... Zase a znova a znova.
Na blog pěkně kašlu, a když vidím, co všechno jsem přidávala v loni, je mi z toho smutno, protože tenkrát jsem byla s blogem skoro srostlá a byly to krásný chvíle. Tenkrát jsem přišla domů, nafotila, napsala komix, udělala dess, napsala o svém dni... Letos ale často přemýšlím o loňském roce - taková ta pěkná nostalgie.
Taky jsem mimo jiné přemýšlela, že vyměním na notebooku na trvalo TS2 za TS3, ale nejsem si úplně jistá, jestli vážně chci...
TS jsem nepustila ani nepamatuju, ale chci to změnit. Ráda píšu komixy, jenže teď nemám nic originálního - Don´t stop me now je jenom takový odvar Who I am, co?
No nic. Uvidíme, uvidíme....

20. den - Poslední šance

20. listopadu 2011 v 10:01 | Kessy |  Tvoje Šance
Hlásím se s další pokračováním Show Tvoje šance. Žasnu sama nad sebou. Tohle je snad poprvé na tomto blogu co byly dva díli reality show zveřejněny ve stejném měsící =D Tak doufám, že to alespoň někdo ocení. U minulého dílu byli vaše komentáře plné rozporu. Někteří tvrdí Sharon ven, někteří Sharon zůstat. Jsem opravdu zvědavá jak to dneska dopade. Tak se pusťte do čtení. Snad se vám bude alespoň trochu líbit. - Těším se na vaše komentáře =)

Daddy's girl

18. listopadu 2011 v 13:51 | Kessy |  Minikomixy
Tak po několika dnech jsem to konečně dokončila. Minikomix s názvem Daddy's girl, neboli 'Tatínkova holčička'. Už tu dlouho žádný takový minikomix z mé strany nebyl. Tak doufám, že alespoň trochu zaujme =)
PS: Pokud to vyjde, bude mít pokračování

Soutěž O nejhezčího vánočního simíka

17. listopadu 2011 v 11:53 | Darkie |  Soutěž
Ahoj :).
Rozhodla jsem se znovu zkusit soutěž O nejlepšího vánočního simíka :). Tentokrát o pár dní dřív než loni, takže doufám, že se někdo přihlásí :).
Stačí když mi na e-mail

semasik@seznam.cz

pošlete fotku vašeho simíka (muže, ženy, dítěte, teenagera, starouška prostě kohokoliv, klidně i se zvířátkem či jinou "pomůckou" jak z The Sims 1, 2 i 3 a třeba klidně 4, jestli ho někde najdete :D) ve Vánočním oblečení nebo prostě na fotce, která souvisí s VÁNOCI (výzdoba, dárky apod.)
Fotka nemusí nutně být jen z Amerických Vánoc, můžete třeba udělat sima - Ježíška nebo já nevím co ještě :D.
Prostě fantazii se meze nekladou.
A já to všechno uveřejním ve článku,a pod ním se bude hlasovat a bude jeden vítěz... Prostě vítěz a nikdo poražený. Všichni dostanou diplom a jmenovku nebo oddělovače a takové ty věci :D.
Doufám, že se alespoň pět lidí zapojí :).
Na výše uvedený e-mail posílejte:
1) Fotku simíka
2) Jeho jméno a nějaký zábavný popis, to už nechám na vás
3) Vaší přezdívku

Fotky posílejte do 30.11 :).


13. díl - Milenci

13. listopadu 2011 v 15:30 | Kessy |  Fénix

Takže.. dámy a ehm.. dámy =D představuji Vám po dlouhém čase opět další díl komixu Fénix
*Fanfára*
Pokud už někdo zapomněl, a že je to dost možné, nebylo by na škodu přečíst si předcházející díl ;)
A teď už přeji co nejpříjemnější čtení, jak to jen to mé dovednosti dovolí.

Fler.cz

13. listopadu 2011 v 12:20 | Darkness |  Blog
Ahooj :).
Včera jsem se díky mojí kamarádce zaregistrovala na FLER.CZ. Fler je něco jako handmade facebook, najdete tam spoustu uživatelů a spoustu nádherné ruční práce.
Já jsem se ale zaregistrovala z jiného důvodu - chci prodávat svoje povídky a knihy :). Za pár korun si tam můžete tedy koupit kapitoly knihy nebo si zdarma přečíst prolog a 1. kapitolu. Postupem času tam budu přidávat i grafiku :).

Můj profil: Shmash


Hodnocení komixu: New life

11. listopadu 2011 v 15:46 | Darkie |  Hodnocení komixů
New life
Autorka: Maude
Blog: www.sims4blog.blog.cz


Something to say

10. listopadu 2011 v 11:39 | Kesy |  Kessy mluví
So, I want to say you... Ou Jesus! .. fajn asi bych měla přeladit zpátky na rodný jazyk =D Omlouvám se, ale asi mi leží v žaludku ta čtvrtletka z anličtiny, kterou právě úspěšně zameškávám. Takže jak je to se mnou se dozvíte až po přestávce...
Teď je na programu písnička Emily. Vím v názvu stojí From first to last, ale ve skutečnosti je to písnička od Falling in reverse. Zbožňuju ji. I když to třeba není nejúžasnější zpěv na světě, ten text... (Sometimes makes me cry) Upřímnost sama. Má svoje kouzlo =))

What can I do?

8. listopadu 2011 v 18:07 | Kessy |  Kessy mluví
Ahoj, zase se vám jednou hlásím jinak než z komixu ;)
Dnes potřebuju velkou radu. Teď mám v plánu udělat víc komixů a říběhů, než je normální, jenže tu mám jeden velký háček. Můj počítač, který už má svá léta, by potřebovalm, tedy potřebuje celý přeinstalovat. V čem není žádný problém až na malý zádrhel se simíky. Ano hra se dá zálohovat ovšem všechny mé downloady už ne. Musela bych je protřídit, do čehož se mi vůbec nechce a hlavně už delší dobu přemýšlím že je všechny smažu a nastahuju si je pěkně odznova a hezky přehledně ne paté přes deváté jako teď.
→ Dostáváme se tedy k zádrhelu, kterým je smazání downloadů, což vede k tomu že mé rozdělané práce jako komix Fénix nebo komixová reality show Tvoje šance už nebudou vypadat jako teď. Nabízí se několik řešení.
Doufám že mi poradíte;) Pro lepší rozhodování jedna z mých oblíbených (Pro vás asi nesmyslný řev)
"Listen up 'cause this is not the end!!"
1)Dodělávat komixy s jinými downloady s malou pravděpodobností, že hrdinové budou stejní.
2) Nechat komixy nedodělané, bez konce
3) rychle všechny ukončit
4) nemazat downloady - což neudělám =D
Za každou radu děkuji. Vaše nerohodná Kessy
Divní 2. - Průchod

7. listopadu 2011 v 17:51 | Darkness |  Jednodílné povídky
Čus :). Zdravím, takhle po večeru. No dobře, je... Šest, ale stejně. Je tma. Ale když jsem přišla ze školy, dostala jsem chuť něco napsat. Občas prostě mám hroznou chuť popsat pocity a vjemy, jak je to u téhle povídky. Jak už jsem psala, není na pokračování.


19. den

6. listopadu 2011 v 19:18 | Kessy |  Tvoje Šance
Takže se po dlouhé domě opět objevuje již skoro zapomenutá reality show. S postupem času ode mě čekejte nějaká to info, ale teď už račme k podstatě článku ... Přeju pěkný zížitek =)

Led Zeppelin - Stairway to heaven

6. listopadu 2011 v 12:10 | Darkness |  Videa
Tuhle písničku naprosto zbožňuju :). Dřív se mi nelíbila, ale teď jsem asi dospěla, nebo co. Je krásná :).
Jinak jsem chtěla říct, že pořád vymýšlím, co přidat za komix =D. Asi se budete muset spokojit s Don´t stop me now, protože mě vážně nic nenapadá...

And she´s buying a stairway to heaven....

Design 31. - Woody autumn

5. listopadu 2011 v 23:10 | Darkie |  Designy
red1.gif image by spookys-graphixDélka výroby: 1 hodina
red1.gif image by spookys-graphixProgram: Photoshop, photofiltre
red1.gif image by spookys-graphixDélka nastavování: 15 minut
red1.gif image by spookys-graphixSpokojenost: No, myslím, že není špatný :). Snad se ta trochu průhledná stránka dobře čte.
Jinak se omlouvám, že jsem během týdne nic nepřidala, ale každý den jsme něco psali, musela jsem se učit, dělat referáty, a když jsem měla volno na počítači volala jsem si přes Skype s kamarádkama a psala.
Příští týden asi budu mít víc času, ale to budu zase psát :D. Jinak ale chci konečně vytvořit nějaký originální komix nebo povídku, ale pořád nemám nápady, co se týče blogu... No uvíme.