Leden 2012

Don't stop me now - 16. Díl - Nechci tančit

30. ledna 2012 v 17:47 | Darkness |  Don't stop me now

Další díl DSMN :). Příští bude v květnu (tedy jako děj, ne v květnu jako v květnu :D), protože to tak líp vyjde. Navíc... už mám zimy po krk. Bohužel je tenhle díl na nějakou dobu poslední, tak si ho užijte :).

Jillin Facebook

29. ledna 2012 v 18:24 | Darkness |  Don't stop me now

Udělala jsem Jillino okno Facebooku, když jsem fotila fotky, které jí pošle Grace =D. Pokud chcete fotku zobrazit v originálním vzezření, můžete na img.janforman:


Innuendo - 1. část

26. ledna 2012 v 21:13 | Darkness |  Innuendo
Přináším vám první díl povídko-knihy Innuendo. Chtěla jsem říct, že pokud se to povede, nic pozitivního to nebude. Jde vlastně o bakterii, o které se dozvíte víc v dalších dílech. Jinak, úvodku dodělám později, protože už se nemůžu dočkat až to tady zveřejním :). První část jsem psala při písničce Mother love od Queen, což je poslední Freddieho písnička. Můžete si ji k tomu pustit, pokud budete chtít, protože je... úchvatná. Moc mě inspirovala...
Prosím všechny o sdílení!

25. ledna 2012 v 20:33 | Darkness
Takže to není rozčtvrcená osobnost, to je normální schizofrenie. Takže ta naše Issy a Tarty a Terka a Enigma je ještě navíc Roxy z blogu roxy-sims3, u kterého potom předstírala zničení, jak napsala Lady Smile...
OMG, tahle osoba "pět přezdívek, jak si říká" mě vážně dostává. Už jí nevěřím ani mezerník mezi dvěma slovy... Co mi víme, možná je to dokonce kluk...
Každopádně smazala také blog a všechny články Tess - http://thesims2ts2.blog.cz/1112/fakt-si-me-zklamala

Proto prosím, moc prosím všechny lidi, co mají blog - sdílejte tyto dva články, a pomozte mě a všem, kterým tahle osoba něco udělala.

Protože podle mě je vážně padlá na hlavu a nebezpečná, ačkoliv se může chovat i normálně, nedejte se zmást. Její IP adresa je ip-78-102-134-210.net.upcbroadband.cz (78.102.134.210) .

Její nynější blog je http://my-fantazy-sims.blog.cz - takže na ten pozor!

A nakonec jedna perlička, kterou můžete najít u výše zmíněného článku u Tess:


Co to proboha je za člověka?!?

24. ledna 2012 v 21:17 | Darkness

Článek aktualizovaný v 21:17!!
Lidičky, objevila jsem takhle navečer jednu velmi, velmi, velmi zajímavou věc. Škoda, že ve škole už jsme psychologii brali, protože za tohle bych asi dostala jedničku.
Na začátek, znáte tyto tři blogy?

When the outside is terrible...

23. ledna 2012 v 17:22 | Darkness |  Blog

Ahoj :). Chtěla jsem vás v několika bodech seznámit s aktuálním děním na blogu. Tak jdeme na to, ne? =D

Blog je zase v pořádku, kromě těch dílů DKS. Teď jsem ještě zjistila, že chybí rubrika The Heroes, ale už tam taky je :). Samozřejmě jsou nutné další úpravy, co se týče rozcestníků a podobně. Každopádně už je to skoro tak, jak to mělo být. Většinu grafiky se mi podařilo obnovit, protože složky se dají dohledat v galerie.cz v koši, což je moc užitečné a potěšilo mě to :). Jinak to DKS snad obnovím taky, mám fotky a jednoduše bych jím nahradila starší jiné články tak, abyste jako do teď žádnou změnu nepoznali.

Jako další bych ráda pokračovala s Don't stop me now, dokončila The Heroes a Monster, plus bych ráda začala psát na blog povídku jménem Innuendo (narážka). Název jak jinak, než od Queen :). Jednalo by se o katastrofický příběh o epidemii viru. Ale to až později. Taky bych nafotila nějaké fotky na téma Deprese nebo nějaké fotomontáže, zkrátka něco kreativního.

A pak jsem se chtěla zeptat, jaký nový komix byste tady chtěli? Horor, romantiku, nadhodtě nějaké téma a já se od něj alespoň budu moct odpíchnout...

No teď se každopádně musím jít učit matiku, takže už nic nestihnu, ačkoliv bych ráda nafotila další díl DSMN, ale to snad stihnu zítra nebo ve čtvrtek... Jinak máme každou sobotu, KAŽDOU SOBOTU tréninky na mažoretkách a to od DEVÍTÍ. Už mě to strašně nebaví, ale fakt strašně. Příští rok rozhodně už konečně skončím, protože takovýhle žrout volného času mě vážně se*e...

Mimochodem, obrázek v hlavičce článku se jmenuje "When is outside terrible, is the right time for dreaming" a je ode mě :).

A naposled - ráda bych už konečně rozjela soutěž o nejlepšího designéra, tak se ještě někdo přihlašte, ať je ta soutěž pořádná, protože předpokládám, že pár lidí nepošle...

Soutěž o nejlepšího designéra

Mimochodem, návštěvnost vážně klesá =D.

Pondělí: 137
Úterý: 143
Sřreda: 113
Čtvrtek: 101
Pátek: 108
Sobota: 148
Neděle: 148

Celkem: 898

Design 35. - A kind of magic

21. ledna 2012 v 16:14 | Darkness |  Designy

Délka tvoření: 3 hodiny, protože jsem ho pořád měnila =D. Kdyby se počítal čas samotné tvorby tak zhruba 1 hodina
Délka nastavování: 5 minut
Simky: Queen of night
Pozadí: koinup.com
Spokojenost: Mně se teda docela líbí, i když na ten Kessyin nemá. Já designy totiž nedělám tak propracované, asi tím to bude. Každopádně už jsem chtěla změnu, něco, co by tady mohlo vydržet do Valentýna, a takhle to dopadlo :). Je takový tajemný, myslím, že se na něj docela pěkně kouká :).

A váš názor?


Design 34. - Dream about life

21. ledna 2012 v 16:10 | Colourfullsims |  Designy

Moc krásný design od Kessy :). Byl i na jejím starém blogu, a nemůžu ho nezmínit i v naší galerii, protože se mi moc moc líbí :).

Queen - Live Aid 1985

20. ledna 2012 v 21:16 | Darkness |  Videa


Koukám, že návštěvnost upadá, a já nějak nevím, čím to je :). Komix už zase píšu, tak nevím, nevím. Proto nezbývá, než se zeptat, co tu chcete vy. Diplomy a odměny za soutěže? Asi jo, co? =D
Bylo by na čase.
Každopádně teď nebudu mít nějakou dobu notebook, po pololetním vysvědčení =D. Tak si tady zatím užívejte video :D.
No znáte někdo dokonalejšího zpěváka? Já myslím, že se Freddiemu nikdo, NIKDO nikdy nevyrovná :).


Don't stop me now - 14. Díl - Chceš tančit?

17. ledna 2012 v 14:43 | Darkie |  Don't stop me now

Tenhle díl je delší, má dost fotek. Původně jsem to chtěla rozdělit do dvou dílů, ale to by nebylo ono a bylo by to celkem o ničem, takže si to užije :).

Lostrom

15. ledna 2012 v 10:42 | Kessy |  Fotomontáže
Áno, uznávám, že název článu se může zdát trošku nepochopitelný, ale myslím že po jeho přečtení pochopíte ;) Jak jsem říkala simíci jsou stále mimo a tak jsem se rozhodla stvořit článek i bez nich. Přes Vánoce jsem měla za úkol udělat doma fotomontáž, kterou moji spolužáci dělali ve škole, když tam zrovna nebyla ... no trošku se mi nechtělo a hlavně mě nic nenapadalo, tak jsem to pořád odkláda a odkládala až mi jednou svitlo a já vytvořila cosi podivného. Mám štěstí že škola začínala v úterý a další opndělí nám začínaly klauzury (pololetní zkoušky z výtvarky) takže jsem měla spousty času abych vytvořila toto:

Už chápete název článku? =D Zkřížila jsem losa se stromem. Krasavec že? =D Ale vím, má ještě spoustu much, ale víte, to ořezávání stromu větvičku po větvičce a odgumovávání částí mezi větvičkami, mě vyčerpalo natolik, že už jsem neměla sílu dělat cokoliv jiného =D
A pro ty co se zajímají o moji tvorbu celý článek ;)

Don't stop me now - 13. Díl - Sestry

14. ledna 2012 v 13:17 | Darkness |  Don't stop me now

Ahoj, tak se hlásím s dalším dílem. Díky všem, kdo komix komentovali a děkuju všem za podporu. Mimochodem, vyhodnocení tipovačky už se zpracovává =D.

Soutěž o černé smajlíky

13. ledna 2012 v 17:22 | Darkness |  Soutěž

Zdarec =D. Napadlo mě udělat menší soutěž, jejíž odměnou budou černí smajlíci do textu. Je jich celkem 30, a v sadě jsou i takové, které jsem jinde neviděla :). Takže pokud se vám tito smajlíci líbí, a chtěli byste je vlastnit, není nic jednoduššího, než se zapojit do soutěže.
15 smajlíků obdrží všichni, kdo se zapojí, všech 30 ti, kdo budou mít nejlepší odpovědi.
Samotní smajlíci jsou ve formátu PNG (průhledné pozadí).
Otázky se týkají komixů.


Don't stop me now - 12. Díl - Jillian

12. ledna 2012 v 20:43 | Darkness |  Don't stop me now

Opět nová úvodka... Tahle se mi líbí víc :). A k tomu je dokonce i nový díl =).