Únor 2012

29.2.2012

29. února 2012 v 17:11 | Darkness |  Darkness

Zdravím! První dvacátý devátý únor na blogu se musí nějak okecat :).
Akorát po nadpise mi nějak došla inspirace =D.
No, jestli to stihnu, bude snad ještě večer speciál Don't stop me now, aby jsme to nějak oslavili :). Což mě přivádí na další myšlenku, že všem, co se narodili tohle magické datum (asi jich moc nebude, co sem chodí, resp. si myslím, že asi nikdo) přeju všechno nejlepší :).
Mimochodem, zatím jsme zveřejnily (i s tímhle článkem) 29 článků za celý únor, což znamená každý den jeden článek :). Tak jsme se polepšily :).

World of lost wishes - Postavy

27. února 2012 v 19:23 | Kessy |  World of lost wishes

Tak už to konečně pomalu začíná. Je tady představení hrdinů pro čerstvý komix. Tak doufám, že Vás zaujmou =)

Jsem offline

25. února 2012 v 15:25 | Darkness |  Píšu
Zdravím :). Mám pro vás novou povídku, kterou jsem dneska napsala. Má něco málo přes dvě stránky A4 ve Wordu, takže je tady trochu delší. No snad vás to neodradí, protože to pořád na mě je docela krátké =D. Doufám, že se bude líbit :).


World of lost wishes - Prolog

23. února 2012 v 14:24 | Kessy |  World of lost wishes

Oficiálně prohlašuji komix World of lost wishes (Pro neangličtináře - Svět ztracených přání) za záhájený. Doufám, že zaujme .. =)

Prolog

Silnice vedoucí mezi nekončícími řadami betonových staveb, zaparkovaná auta podél zaplivaných chodníků a smogový opar líně se vláčející vzduchem. Taková je atmosféra tady na Towns' End. Tato předměstská čtvrť není nijak odlišná od ostatních čtvrtí plných betonu, špíny a drzých výrostků.
Obyvatel na tomto malém předměstí není moc, avšak i tak je to víc, než by si kdokoliv, kdo toto místo zná, myslel. Najde se tu pár rodin s malými dětmi, či mladistvými v domě, postarší páry nebo i samostatně žijící jedinci. Na tomto zpustlém předměstí se netyčí žádné vily, ale nenajdete tu ani žádné extrémně chudé rodiny v polo rozpadajících se domech.
Je to prostě takové obyčejné předměstí s několika obchody, pár bary a školou. Však něco podivného vládne na tomto místě, něco co lidem nedá spát. Pod rouškou tmy se ukrývá a ani ten nejstatečnější člověk by se sám v noci neodvážil ven. Děsivá temnota a strach tu na vás číhají na každém rohu jako stovky červených očí pozorující vás ze tmy. Tak děsivé jsou noci. Lidé zde žijí ve strachu z něčeho, co nikdy neviděli, neslyšeli, ani nedokázali, ale každý z nich to cítí. Podivný fantom vládne tomuto předměstí a bere lidem jejich sny a přání.
Jaký asi život je, když nevíte, co chcete, nemáte přání ani plány do budoucnosti. Když přežíváte den za dnem a neumíte si představit, co přijde…

Tohle je trochu moc, aneb sims blogy jsou ještě pořád lepší třída...

22. února 2012 v 13:10 | Darkness |  Darkness
Tumblr_lzpo5ohhr51qfep67o1_500_large_large

Když nemám co dělat, projíždím stránky blog.cz, autorského klubu a krásna.cz. A to je to, proč teď píšu tenhle článek.
Někdo by si mohl říct, že já - sims blogerka - mám co říkat. Možná si někdo pod pojmem sims bloger představí poďobané tlusté lidi, kteří sedí v temné místnosti u počítače celé dny. Ale co si představíte pod pojmem fashion blogerka? Nebo prostě dívčí stránky, blogy jako deníčky?
Projížděla jsem blogy, a jeden mě naprosto odrovnal. Ta slečna je totiž naprosto vypatlaná. Já nechápu, jak můžou nechat na servery pro tisíce holek od osmi do dvaceti psát takovéhle lidi, prostě nechápu.
Jejich snem je anorexie. Chtějí vážit čtyřicet kilo, myslí si, že peroxidová blond je to nejlepší, co pro jejich vlasy může existovat. A škola? Ztráta času. Měli by nás tam přece učit, jak si žehlit vlasy, to dá rozum. A na co nám vlastně je střední škola, vejška? Na nic, protože nás ve škole "nic nenaučí."

Po dlouhé době nějaké to info

22. února 2012 v 9:06 | Darkness |  Blog

Dneska jsem se nechala doma, protože jdu k zubaři, opět na výměnu provázku. Jinak mám ale do pěti volno, než půjdu cvičit, tak mě napadlo, že bych mohla nafotit Don't stop me now, nebo nějaký nový komix, akorát nějak nevím, co by to mohlo být =D. A navíc mě od včerejška bolí hlava, nevím vůbec proč... Asi málo piju, nebo si prostě vezmu prášek.
Jinak můžete psát, jaký komix byste tak chtěli... Napadá mě něco se zombie nebo fantasy, ale můžu klidně začít něco úplně novýho, jestli někdo bude mít dobrej nápad :D. Ale spíš budu dál strašit s DSMN, protože je to jediný komix, který teď mám chuť fotit. Ještě by tu byli The Heroes nebo Monster, ale u druhého zmíněného komixu mám malý problém - na ostrově Twikki začalo z nějakého důvodu (myslím, že to bude měnič počasí :D) sněžit. Pak bych taky mohla zase začít psát Guardian angel, ale do toho se mi taky nějak nechce =D.

Mutant dog

19. února 2012 v 19:27 | Darkness |  Čiky

Ahoj :D. Tohle video jsme natočili s kamarádkama a s mým psem Čiky. Doufám, že se bude líbit =D. Můj malej zmutovanej pejsek :D.

Diplomy za soutěž s DSMN

19. února 2012 v 12:17 | Darkness |  Diplomy
Diplomy za soutěž s Don't stop me now (x)
Dokopu se snad i k vyhodnocení SONK
A černým smajlíkům :D.


Hodnocení blogu: joy-mojsvet.blog.cz

18. února 2012 v 23:01 | Darkness |  Hodnocení blogů

Blog: www.joy-mojsvet.blog.cz
Autorky: Joy


Hodnocení komixu: Jiná

18. února 2012 v 22:31 | Darkness |  Hodnocení komixů

Autorka: Adél
Blog: www.adel-sims3.blog.cz


Design 36. - Here comes the sun

18. února 2012 v 17:22 | Darkness |  Designy


Ahoj :). Udělala jsem nový design. Já vím, je ještě zima atd. atd., ale mě už to pěkně štve a už se jara a léta nemůžu dočkat, takže tady tenhle bude strašit s pár tydenním předstihem. Ale snad už snad brzo bude tepleji...
Jinak příští bych docela ráda udělělala zase se svým oblíbeným pozadím z fialových kytiček :).
Dess je opět na motivy písně, jak je vidět z názvu - Here comes the sun od The Beatles, aneb další vykopávka, kterou mám ráda =D. Myslím ale, že to téma docela vystihuje :).

Délka tvoření: Hrozně dlouho mi trvalo, než jsem ho správně poskládala. Asi mi nebudete věřit, ale takových pět šest hodin dneska a včera, protože se mi pořád něco nezdálo. Jednou byl moc prázdný, tohle, tamto..
Délka nastavování: 5 minut, když jsem měla všechno sladěné
Simíci: Sam a Jill z komixu Don't stop me now
Pozadí: dřevěná textura
Spokojenost: Jak na to tak koukám, líbí se mi :D. Je takový růžovofialový, takže pokud nemáte růžovou rádi, můžete zamhouřit oči. Jinak je takový osvěžující (teda alespoň pro mě), a jediné, co se mi moc nelíbí jsou nápisky v menu, ale není to nijak závratné, ale jestli budu mít chuť, předělám to - chtělo by to jiný font, protože tenhle nebere velká písmena. Takže celkem takových... 95% :).

A jak se líbí vám? (1 - nejhorší, 10 - nejlepší)


Don't stop me now - 20. Díl - Zvládneme to...

16. února 2012 v 15:12 | Darkness |  Don't stop me now

Na tenhle díl jsem se neskutečně těšila =D. Ty fotky zbožňuju, jestli se smím pochválit =D. Některé záběry se sice opakují, ale mě se prostě hrozně líbí. Asi to bude tím prostředím, no =D. Tohle je takový docela zlomový díl, takže buďte pozorní =D. A ještě jedno upozornění na závěr - díl obsahuje celkem dvě docela ostrá slovíčka, takže pokud by vás to pohoršovalo... Ale ono nebude, což? :D Tak vzhůru do čtení :).
Jinak minulou otázku č. 4 (co chce Jill Samovi říct) uhodli až na jednoho člověka všichni (je to dost průhledný, a navíc je to jasný od prvního dílu a teď je už dvacátý = takže vlastně jubileum), ale první a druhou vůbec nikdo =D. No odpovědi se dozvíte teď :D.
Jinak jsem přemýšlela o nějakém speciálu, ale hodlám tenhle komix dlouho protahovat, takže si asi nechám až na konec, ale i když... nevím =D. Mám docela dost fotek, takže uvidíme, ale spíš bude teď, někdy v nejbližší době :).

Jak zjistit z Top Listu informace

15. února 2012 v 16:14 | Darkness |  Návody
Je to spíš takový návod pro zajímavost, ale podle mě je to docela fajn. Z Toplistu se můžete dozvědět další věci, než jen čísla návštěvnosti :).

PNG Simíci

13. února 2012 v 16:53 | Kessy |  Pro vás
Víte, tak mě napadlo, když jsem tuhle vymýšlela nějaký obrázek k článku, co jsem nedávno po dlouhé době přidala, že když Darkness dělá grafiku, jako oddělovače a nápisky Pokračování příště, nebo The end, proč bych i já nemohla vytvořit něco pro Vás.
Jistě všichni víme, že aby článek na první pohled zaujmul, je třeba v něm mít například nějaký obrázek, byť jen maličkatý a já dobře vím, jaká je to doba, než vás nějaký hodící se obrázek napadne, nebo než vůbec nějaký líbivý někde najdete. Proto bych Vám chtěla pomoc ulehčit práci a nafotila jsem a 'opracovala' nějaká své simíky. Jen tak mimochodem, jsou to dva vedlejší hrdinové z nově chystaného komixu ;)
Další po perexem ;))

Eluveitie - A rose for epona

13. února 2012 v 9:59 | Kessy |  Kessy miluje
Tak dobře, taky jednou za čas musím vytáhnout něco, co prostě miluju. Myslím, že drtivá většina z vás tento článek stejně přehlédne a písničku si ani nepustí,ale co. Každopádně by mě zajímalo, jak jste na tom vy a hudba?

Jinak tato skupina, Eluveitie, je sama o sobě velmi zajímavá a originální. V málo které kapele najdete tak rozmanité složení hudebních nástrojů. Elektrická kytara, bicí, dudy, píšťaly, basová kytara, housle, mandolína a nejbrutálnější metalová mašinka na kliku, neboli ňiněra - dokonalá kombinace =)

Mimochodem, chystám se dál pracovat na sims. Mám nápad na malý dárek pro Vás, ale to bude překvapení a doufám, že pro vás příjemné ;)