Březen 2012

Angel of music - úvod

30. března 2012 v 20:56 | Darkness

Ahoj :). Jsem nemocná, mám teplotu a trochu kašel, takže jsem od včerejška doma. Dneska jsem toho využila, a zapnula sims, kde jsem se rozhodla udělat nový komix. Snad vydrží, vác k tomu netřeba dodávat, no, znáte mě =D. A když už jsme u té teploty, tak můj Sam (notebook, pokud byste nevěděli) má poslední dobou "teplotu" taky, a to hlavě když hraju sims. Takže jsem to vyřešila po svém, spolkla Panadol proti vlastní zvýšené teplotě a pod Sama dala destičky s ledem, takže vydržel asi dvě hodiny hraní, jenže potom mě zradili Sims - aplikace se zhroutila a nyní bude ukončena. Klasika, známe to =D. Každopádně na prolog to stačí :). Snad se vám komix bude líbit, a držte pěsti, aby mi vydržel :).

Soutěž 25.3

26. března 2012 v 17:09 | Darkness |  Deník

Včera mi zazvonil budík, který jsem si ještě v sobotu pečlivě přepnula na letní čas... Takže jsem si řekla, ještě chvilku, a najednou bylo (údajně) devět patnáct. Vyskočila jsem z postele a šla se upravit. Najednou koukám na mobil, že je půl desátý. Samozřejmě jsem začala panikařit, protože jsme měli soutěž v Praze a v půl dvanáctý jsme tam měly být, takže byl nejvyšší čas jet. Zburcovala jsem tedy rodiče, aby si pospíšili, a potom koukám na hodiny v kuchyni, které jsou řízeny rádiově, tedy ne zlovolnou lidskou rukou, a zjistila jsem, že je teprve půl deváté. Takže se můj milý mobil nejspíš z vlastní iniciativy přeřídil o hodinu napřed v noci ještě jednou =D. Každopádně jsem se uklidila s knihou a chvíli si ještě četla, než bylo doopravdy půl desáté a byl čas jet.

Design 37. - Cherry blossom heaven

26. března 2012 v 15:42 | Darkness |  Designy

Ahooj :). Konečně jsem se odhodlala udělat nový design :). Je jednoduchý, a konečně je na motivy třešňového květu (už ho chci udělat asi rok :D). Dal mi docela zabrat, i když se to možná nezdá. Třeba jenom nafotit tu simku bylo peklo, protože se mi hra seká, a pořád se mi fotky nelíbily. A k samotnému designu... No, ten se mi taky moc nelíbí. Nevím proč, ale prostě mi přijde nic moc za tři hodiny tvorby. Takže až bude čas a nápad, bude další design. Snad to bude brzo...

Délka tvoření: cca. 3 hodiny i s fotkama (a že jich bylo hodně :D)
Délka nastavování: 5 minut, ale pořád nesedí vršek
Simíci: Neznámá
Pozadí: google.com
Spokojenost: 70%

A jak se líbí vám?


Ups, I've got a problem...

25. března 2012 v 13:31 | Kessy |  Kessy mluví
Jak už napovídá název, mám problém. Včera před spaním (počkat, to bylo vlastně dneska v půl třetí) jsem se zase pustila do psaní komixu. Jak tak píšu zjišťuji že můj prastarý sešit z informatiky (ze sedmé třídy) je už skoro celý popsaný a tak jsem se chtěla pustit do focení prvního dílu jenže... Ups! Jak každý dobrý komixař ví, k pořádnému focení potřebujete nějaké tý taháky (Jako nějaké ty cheaty a kouzelné objekty, nebo pózovače). Tady se dostávám do úzkých. Před nedávnem jsem kompletně vyčistila hru od všech downloadů, jenže s nimi jsem smazala i oné kouzelné objetky: Obraz životabudič a magické ovoce. Bez nich si focení naprosto nedokážu představit, bez nich je pro mně beznadějné a ztracené. A jelikož stránky kde se tyto objekty dají stáhnout jsou už mimo provoz, dostávám k samotnému jádru věci.
Kdyby náhodou někdo z Vás měl ve své hře jeden z výše uvedených objektů byla bych Vám velmi, velmi vděčná, kdybyste mi je mohli třeba poslat na e-mail. Takže pokud někdo z Vás má ve své hře životabudič, nebo ovoce moc Vás prosím napište do komentářů.
Mockrát děkuju. Kessy

Don't stop me now - 22. Díl - Zvládneme to

22. března 2012 v 20:27 | Darkness |  Don't stop me now

Tak, konečně, další díl :). Akorát se mi během focení vypnul notebook, protože se přehřál. Zanesený prachem není, tak nevím, co s tím budu dělat. No, ale není to tak horké (těžká ironie :D), takže to zatím řešit nemusím, navíc se vypíná jenom při hraní sims. No, tak si užijte díl :D. A jak tak na to koukám, Sam je vážně fešák =D. Škoda že v reálu každý takový kluk už kluka má :D.

Oddělovače - lehce vintage

20. března 2012 v 19:43 | Darkness |  Oddělovače
Připravia jsem pro vás další várku nechutně lesklých oddělovačů =D. Není jich moc, a jsou lehce vintage (ten vzorek je původně vintage, co s nima udělaly ty barvy vidíte sami a vintage to rozhodně není =D). Brrr... Když na ně teď tak koukám... Radši bych je ani neměla zveřejňovat :D.


Flákám se, flákáš se, flákáme se

20. března 2012 v 17:59 | Darkness |  Darkness

Čus. Omlouvám se, ale poslední dobou to vážně nejde... nic nejde. Zapnout sims a něco nafotit? Tss. Moc práce. Udělat design s něčím novým? Ach jo. Vážně bych něco docela udělala, ale vážně, vážně to nejde, no. Napsat svoje kecy do článku delšího než tři řádky? Ehee... Takže krize... Oficiálně krize? :D

To be continued - 8.

18. března 2012 v 11:34 | Darkness |  Pro vás
Znovu se musím omluvit za sníženou aktivitu. To víte, pěkné počasí, mažoretky a tak dále. Plus jsem k tomu začala běhat, takže mě ještě děsně bolí nohy =D. Tyhle nápisky jsem původně ani na volné použití dávat nechtěla, ale rozhodla jsem se být hodná :). Mně osobně se teda líbí, ten matný efekt je celkem osvěžující.
Jinak doufám, že užíváte jaro :). A pokud je nějaký nápad, co byste tu chtěli a není s tím moc práce, sem s ním =D.
Plus... Docela se mi zachtělo nového designu, takže jestli mě něco napadne... Bude =D.


Vlasy pro ženu

13. března 2012 v 15:30 | Darkness |  Downloady-vlasy (♀ i ♂)TS2
Ahojda, omlouvám se, že nejsem teď tolik aktivní, ale prostě se mi nějak nechce =D. Jestli se dokopu k nějakým nápiskám nebo oddělovačům ještě uvidím, protože nechci zase čtyři týdny pustit The Sims ale taky nechci, aby to tu chcíplo. Tak uvidíme, uvidíme. Každopádně další krizi čekejte někdy v dubnu = soutěže, jako každoročně. Ale to je ještě dalekooo.

Don't stop me now - speciál

8. března 2012 v 12:54 | Darkness |  Don't stop me now
Ahoj :). Omlouvám se za neaktivitu.. I přesto, že máme volno. Nějak se mi prostře do sims nechce. Snad vám to alespoň trochu vynahradí speciál :).

SONK 2011 - vyhodnocení

6. března 2012 v 21:08 | Darkness |  Soutěž

Konečněěě! =D Řekněme, že diplomy a odměny za soutěže nejsou moje silná stránka =D. Každopádně je to tady!
Soutěžili tyto tři komixy -How we get a money?od Shianae,Silence of mortalityod Loreeny.Rose, aDisappointmentod Ali-shy*. A kdo vyhrál?Don't stop me now - 21. Díl - Láska ne!

1. března 2012 v 9:44 | Darkness |  Don't stop me now

Dneska kratší díl, ale doufám, že se bude líbit :)