Duben 2012

Deník Kat Simonové - Konkurz na Curta a Briana

30. dubna 2012 v 22:38 | Darkness |  Deník Kat Simonové

Ano, DKS je konečně zpět! Po čtyřech měsících se Kat a ostatní vrací. A nyní máte šanci podílet se na komixu i vy sami.
Tímto tedy vyhlašuji netradiční soutěž spojenou právě s tímto komixem a vyzívám všechny příznivce tohoto komixu s The sims 3 a ochotou vytvořit si simíka :).

Váš soutěžní úkol by byl jeden a jediný - vytvořit Curta nebo Briana.
Po zaslání fotek se zveřejní článek se všemi zaslanými simíky a bude se hlasovat se o nejhezčího Curta nebo Briana, které také použiju do komixu. Výherci bude mít pod každým dílem s oním simíkem odkaz na svůj blog a plus ještě třítýdenní reklamu na blogu pod záhlavím.
Doufám, že se vám to zamlouvá, protože já prostě neumím tvořit chlapy =D. Nějak mi to teď prostě nejde :D. Takže budu spokojená jak já, tak snad vy, jestli se někdo přihlásí.


The sims 3!

28. dubna 2012 v 21:28 | Darkness |  Blog

Tak jsem konečně nainstalovala The sims 3! Akorát ještě nemám moc downloadů, tedy spíš žádné, taky žádné datadisky, takže to musím doladit. Ale potřebuju pomoc od vás s těmito downloady:

1) Znáte nějakou dobrou stránku na domy, nejlépe i s vybavením?
2) Odkaz na kůži od Peggy? Takovou tu "reálnou"? :D
3) A nakonec nějakou stránku na pózovače?

Až bude všechno komplet, začnu fotit DKS, takže se máte na co těšit :). Když vidím ty nádherné pózy úplně slintám =D. A ty taneční pózy... Škoda, že nejsou takovéhle i do The sims 2...
Takže až něco postahuju, něco nafotím. Bohužel, příští víkend máme v sobotu soutěž, takže mě tady nečekejte, stejně jako přes týden, tedy kromě pondělka a úterka :).

Plavky pro teenegerky

28. dubna 2012 v 12:54 | Darkness |  Downloady-oblečení(♀ i ♂ )TS2

Léto už se blíží a s ním by se na něj měli připravovat i naši simíci, no ne? :D Takže nezapomeňte na opalovací krémy, dostatek vody a... plavky! Jsou pro teenky a obsahují spoustu barevných variací. Podle mě jsou hodně povedené :).

Download


21. den

28. dubna 2012 v 9:05 | Kessy |  Tvoje Šance
Dostala jsem nápad a hodlám ho uskutečnit. Tahle show prostě pojede dál ať už se Vám to líbí nebo ne. Přijde mi hříšné ji nedokončit, když mám nápad na pokračování. Jen bych Vás chtěla upozornit, že simíci nejsou stejní. Vzhledem k tomu že se většina jejich downloadů odebrala na věčnost jsou prostě jiní. A porotože se odebral i štýl jejich očí, jsou všichni hnědookcí =D Ale co, snad to přežijete ;) Tak se můžete pustit do čtení ;)

Informace

27. dubna 2012 v 20:13 | Darkness |  Aktuálně

Čuus, zdravím vás. Venku je vážně nádherně, co? Doufám, že to vydrží :).
Jinak se omlouvám za zmenšenou aktivitu, ale mám teď co dělat ve škole, takže to zkrátka nejde, připravovat na blog něco ve všední dny. No a teď... Sakra, je tak krásně, že se mi nechce hrát, navíc by se mi přehřál notebook =D.
Jinak články na NPP (narozeninovo-prázdninovou) párty už připravuju pár článků, samotný program bude tedy 29.6.2012 :). Jinak v pondělí máme volno, takže jestli se odhodlám vstát před druhou, můžu něco připravit, něco speciálně čarodějnického =D.
No, to je prozatím vše, tak dobrý začínající večer všem.

Je libo pokračování...?

22. dubna 2012 v 13:41 | Kessy |  Kessy mluví
Pamatujete si ještě na tu mojí bláznivou reality show jménem Tvoje šance? Pokud ne tak Tady se můžete podívat, nebo si ji jen tak oživit. Dlouho ležela ladem, ale teď, když jsem pustila simíky cvaklo mi. Dostala jsem nápad jak v soutěži pokračovat, co se bude dít dál a tak dál. Ovšem jako vždy to má háček. Drtivá většina downloadů jako oči, skiny a vlasy jsou nenávratně fuč, a tak mí nebozí simíci už nikdy nebudou vypadat jako dřív. Proto se Vás ptám, chcete pokračování reality show Tvoje šance i přes to, že naši hrdinové už nebudou stejní jako dřív?
Moc děkuju za vyslechnutí a případný komentář.
Kessy

Nehty

20. dubna 2012 v 20:25 | Darkness |  Darkness
Pokud sledujete ďáblovu kabelku, asi už jste si všimli, jak mám ráda různé nehtové kreace. Baví mě to a jde mi to, ale nenávidím, když se lak začně loupat, třeba hned po prvním dni. Grrr, to mi na tom vadí nejvíc! :D


Klasika - magnetický lak. Není na tom nic složitého, a ta šedá je taková šedá.

Návštěvnost + nějaké ty výlevy

17. dubna 2012 v 16:49 | Darkness |  Blog
Pondělí: 196
Úterý: 186
Středa: 149
Čtvrtek: 160
Pátek: 153
Sobota: 184
Neděle: 200

Celkem: 1228

Dáme 300 lidí? =D.

Mimochodem... Bere mě šílenství. Vážně, šílenství :D. Teď se hrozně bojím, že nebudu mít o prázdninách co číst. Takže... Nemáte někdo nějaký tip? Nejlíp něco s hlavní hrdinkou holkou... a v ich formě? =D
Klidně něco staršího, protože novější knížky mám docela pod palcem, a to mě asi irituje nejvíc. Takový ten pocit, že jdu do knihkupectví nebo knihovny, najdu si novou knížku, o které jsem nevěděla... Ale to nevadí. Budu ráda za všechny vaše tipy :).

Info... dubnové info

15. dubna 2012 v 20:19 | Darkness |  Blog
Ahoj!

Právě jsme se vrátili z další soutěže. Postup do finále v květnu a červnu v třásních i hůlce :). Ale tohle tady řešit nechci, protože ačkoliv mě to trochu zpomalí v aktivitě, nijak se vás to netýká. Každopádně další bod rozhodně ano.

Jako první jsem se chtěla zeptat, kdy chcete narozeninovo-prázdninovou párty. Jako vždy, oslava třetího roku blogu nebude 7.6., protože je to všední den a nehodí se to, ale na konci prázdnin. Jenže letos škola končí v pátek 29. června. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli chcete párty jako vždy, na konci školního roku, takže v pátek 29., nebo klasicky 30., tedy v sobotu? - s Kessy se potom ještě domluvíme co a jak :)

Dál... Už jsem připravila narozeninové giveaway. Bude zveřejněno v týdnu od 28.5. do 3.6.. Nechte se překvapit, o co se bude soutěžit :).

Plus dále, blog je nyní také (znova) na facebooku :). Můžete nám dát like, protože to budete potom později pro giveaway potřebovat. Děkujeme :). (Z nějakého pochybného důvodu nejde vložit takové to okno, tak to ještě vykoumám =D. Kdyby ale někdo měl tip, jak na to, budu moc ráda. Blogspot to bere v pohodě, blog.cz ne..)

Facebook bloguMá to vůbec cenu?!

14. dubna 2012 v 20:13 | Darkness
Prostě shit! Jsem dost naštvaná, lépe řečeno šíleně. Proč?
3. ledna jsem se rozhodla zveřejnit soutěž o nejlepší pokoj. Vymyslela jsem jí, pravidla, kola, nápad. Nikde na blogu předtím nebyla, tak jsem byla ráda, že jsem udělala něco originálního.
Potom jsem se na soutěž ehm.. vykašlala, a teď už jí mají na blogu další dva lidi.
Jsem pořádně naštvaná, protože už tím pádem nemá cenu dělat soutěž tady.
Lidi, vymyslete si něco svýho :/.
Nevím, jestli soutěž bude pokračovat, protože jsem teď tak naštvaná, že mám chuť tu komedii celou skončit.


Soutěž o nejlepšího designéra - repetition

13. dubna 2012 v 15:20 | Darkness |  Soutěž
Zdravím! :) Přináším vám dávno zapomenutou soutěž z ledna - Soutěž o nejlepšího designéra. Teď je podle ten pravý čas začít, protože mi zase začínají soutěže, takže na blog nebude tolik času něco tvořit.
A protože přihlášky dávno zmizely, a polovina přihlášených už je nejspíš někde pryč, máte druhou možnost přihlásit se. Pokud už jste se hlásili, vyplňte přihlášku ještě jednou, pokud ne, můžete se přihlásit teď :).


ÚKOLY
Vaším úkolem by bylo vybavit místnost podle vašeho výběru na jedno téma (např. pokoj pro teenagera), nebo vybavit místnost podle nějakého obrázku. V takovém případě by se nábytek nemusel shodovat s předlohou, ale mělo by odpovídat alespoň jeho umístění a přibližný tvar/barva.

KOLA
1. kolo - pokoj pro svobodnou matku
2. kolo - kuchyně pro čtyř člennou rodinu (matka, otec a dvě malé děti)
3. kolo - pokoj pokoj podle fotky
4. kolo - pokoj podle fotky (skusím něco vyfotit sama ;)
- upozorňuju, že se kola můžou ještě změnit, tohle je zatím jen orientačně, abyste věděli, co vás zhruba čeká

VYPADÁVÁNÍ
Za celá čtyři kola nikdo nevypadne, ale hlasy se budou sčítat a nakonec z nich vzejde vítěz s největším počtem hlasů.

PRAVIDLA
Musíte mít sims (jedničku snad už nidko nemá) 2 nebo 3
Na fotkách nesmí být žádný simík! Aby se nekazil dojem z interiéru :)
O hlasy můžete žádat kde chcete, ale pokud bude mít někdo velký nárůst hlasů bez zjevné příčiny bude okamžitě vyloučen!
Fotky se musí poslat do termínu, jinak daný soutěžící vypadává
Pokoj musí být dobře vidět, takže můžete poslat víc fotek

Přihláška
1) Přezdívka
2) Blog (pokud nemáte, nechte volné)
3) e-mail (aktivní!)

Pokud se přihlásíte, čekejte na upřesnění podmínek, nebo úplné zrušení =D.

Don't stop me now - 24. Díl - Křeček na nic

12. dubna 2012 v 16:11 | Darkness |  Don't stop me now

Zdravím! Další díl je tady! :) Koukám, že jsem ho psala v sobotu ve 12:00 =D. Když jsem to teďka viděla, vyděsila jsem se, co jsem dělala tak brzo vzhůru. No nic.. :D
Tenhle díl je ale takový o ničem. Sama jsem se navíc potřebovala trochu zorientovat, kolikátého tam vlastně je. Nakonec jsem se trochu pošťourala v dílech dávno minulých a došla jsem závěru, že nejlepší bude červen. Takže je tam červen, a ne květen, jak jsem zamýšlela předtím. To jste si ale snad nevšimli =D.

Strange - 3. Kapitola 1/3

10. dubna 2012 v 19:57 | Darkness |  Píšu

Zdarec =D. Přináším vám další část "knihy" Strange. Pamatujete ještě? :D Předchozí část TADY. Snad to kniha je, když jí mám celou :D. (150 stránek A4, 39. kapitol + prolog a epilog, základní písmo). Pokud se vám líbí, klidně bych jí mohla vydávat pravidelně :). Ale myslím, že to stejně moc lidí zajímá míň, než The sims komixy :). Každopádně uvidím, jak to vyjde :).

Katniss Everdeenová

9. dubna 2012 v 10:07 | Darkness |  Tématické umělecké fotky

Zdravím! Dnes vám přináším fotky, které jsem nafotila někdy v pátek, nebo v sobotu. Mělo to být až někdy příští týden, ale protože jsou ty Velikonoce, tak abych taky něco zveřejnila :D.
A o koho jde? Přece byste nepoznali Katniss Everdeenovou z velice populární knihy, která se dočkala i filmového zpracování: Hunger Games! Katniss je šestnáct a pochází z 12. Kraje. Její nejoblíbenější činnost je lov v lesích.

Nedržela jsem se filmové podoby, ale dělala jsem ji podle sebe :). Každopádně se mi trochu víc líbila s černými vlasy, ale v knize je má hnědé, takže jsem to nemohla nedodržet.
Mimochodem, v TS3 existuje i póza na lukostřelbu. To mě dost naštvalo, takže až bude Greg smazaný, okamžitě jdu instalovat The sims 3 a nafotit Katniss znovu, tentokrát s pořádnou zbraní =D.

Čiky - upravené fotky

7. dubna 2012 v 19:08 | Darkness |  Čiky

To jsem si zase jednou hrála v Photoshopu =D. Chtěla jsem novou tapetu na plochu, tak jsem se koukla na loňské fotky z května, no a tohle je výsledek =D. Fotka mám na ploše bez nápisu, ale upravenou. Na originál a jednu fotomontáž se můžete podívat pod perexem =D. No není ten šeman zlato? :D