Srpen 2012

So much more II

31. srpna 2012 v 14:23 | Kessy |  Minikomixy
Tak je to tady. Prázdniny končí a Kessy, která byla celé prázdniny k blugu tak zlá, že na něj nepřidala ani jeden jediný článek, se zase vrací. Já vím, jsem nenapravitelná. Takže, pokud máte ještě chuť číst mé komixi přináším Vám pokračování minikomixu So much more, jehož první díl jste si mohli přečíst na narozeninovo-prázdninové párty blogu. Kdyby si někdo chtěl oživiti tak první díl najdete → Zde. A těm kteří si ještě pamatují přeji příjemné čtení :)

Toybox - Superstar

31. srpna 2012 v 9:46 | Darkness |  Videa

Čau =D. Ach jo, já tak strašně nechci konec prázdnin! :( Už dneska končí srpen a zase to všechno začíná. Všechno od znova - září, říjen, potom Vánoce, pak leden-únor-březen, aneb tři dlouhé nuudné měsíce. A navíc ještě prvák...
No nic no. Písničku už jsem jednou přidávala, a myslím, že se hodí znova. Je až nechutně veselá. Asi nebudu poslouchat nic jiného, abych si zahnala depku :D.
Ani nemůžu říkat, že jsem zrelaxovaná, po dvou měsících skoronicnedělání. Chtěla bych vííc! :D Ale kdo ne?
Což mi připomíná, že jsem kdysi jela dost na školních potřebách, a teď už mě nedrží nad vodou ani tohle, protože mě to prostě omrzelo. Takže zpátky ke starému dobrému Toy Boxu a takovýmhle písničkám.

Aktivní radioturistika

29. srpna 2012 v 11:50 | Darkness |  Darkness fotí

Jsme bývalé hornické město, tudíž se vytěžené kameny "válí" všude kolem. Včera jsme byly s kamarádkama na haldě. Už dlouho jsme na nějakou haldu chtěly zajít, takže jsem ráda, že se to konečně povedlo. Halda je vlastně takové nadzemí stvořené z podzemí =D. No nic. Snad se vám budou fotky líbit :D.

Addie Linaberryová

24. srpna 2012 v 20:07 | Darkness |  Minikomixy
Ahoj! :) Přináším vám slibovaný minikomix - povídku. Omluvte, že na plese není tolik simíků, ale někdy musím probrat hru, protože je pomalá kvůli downloadům.
No, snad se vám komix bude líbít a doufám, že nedopadnu v tanečních jako Addie =D.


Plány, plány a plány

24. srpna 2012 v 13:09 | Darkness |  Blog

Ahoj! :) Zdravím vás tu takhle po ránu. Co můžete čekat? Klasiká, budu si trochu stěžovat, něco naslibuju.

D A R K N E S S
Za chvílí začíná nový školní rok - prvák. Nebudu vás strašit, jak nebudu nic stíhat, protože na blog si snad čas najdu :). Ale ten rozvrh je... fuj! Navíc se nám budou měnit všichni učitelé, takže... jej. Nemůžu pochopit, že prázdniny tak rychle utekly... Ještě si pamatuju narozeninovo-prázdninovou párty, a teď už je konec... léta :D
Za dva týdny touhle dobou... Nebo spíš za dva týdny začínají taneční. Takže se snad někdy potom dočkáte i toho slíbeného seriálu :).
Přemýšlím, že bych si na notebooku místo The sims 2 nainstalovala The sims 3, ale nechce se mi stahovat tolik downloadů, navíc TS3 jsou i větší na paměť..

K O M I X Y
Do Vánoc bych chtěla dokončit Don't stop me now a možná i The heroes :). Taky se mě hodně lidí ptalo na dokončení komixu Monster, ale o tom zatím nevím, jestli bude pokračovat, protože vždycky, když jsem na pláži, tak sněží =D. To člověka dokáže odradit...
Taky bych chtěla začít psát nový komix Abandoned, ale mám dojem, že by se mi líp psal ve trojce. Ale přece jenom si můžu celou hru The sims 2 zálohovat... Ale chudák Sam (notebook :D), nevím, jestli by takové operace s pamětí ještě zvládnul...
Jinak vás čeká ještě jeden minikomix, který mám dofocený do půlky. Nejdřív jsem chtěla zveřejnit jenom povídku, ale potom mi došlo, že když u toho budou obrázky, tak si to přečte víc lidí =D. Akorát se mi v polovině focení vypnula hra, a to už byl nějaká 8. srpen, a od té doby jsem hru nezapla :D. Takže až se k tomu odhodlám, budete tady mít nový příběh.

...takže uvidíme, no :)-

Vlasy od NewSea

24. srpna 2012 v 12:35 | Darkness |  Downloady-vlasy (♀ i ♂)TS2
http://www.newseasims.com/inside-page.php?cid=1&id=318

Stahujete kliknutím na obrázek :).

Hudba mého života

22. srpna 2012 v 10:50 | Darkness |  Videa
Muhehe, z Malýho Uzně nic nebude! :D Úžasný


Rozhodla jsem se 30 days song challenge upravit trochu podle sebe, protože mi některé dny přijdou dost hloupé, nebo prostě takové na nic, nesmyslné. A taky mě všichni znají, protože mi žádný řetězák nevydrží =D.

H U D E B N Í Ř E T Ě Z Á K (podle Darkness :))
Jedna z mých nejoblíbenějších písní
Moje momentálně oblíbená píseň
Píseň, která momentálně vystihuje můj život
Moje oblíbená smutná/zamilovaná píseň
Píseň, jejíž text znám nazpaměť
Píseň, která mě rozesměje
Píseň, která mě uspí
Píseň, kterou si chci nechat hrát na svatbě
Píseň, kterou si chci nechat hrát na pohřbu
Píseň, která mi způsobuje husí kůži
Píseň, která mě inspirovala
Píseň, kterou si pamatuju z dětství


Strange - 4. Kapitola 2/3

21. srpna 2012 v 21:24 | Darkness |  Píšu

Jestli tady bude deset komentářů (ne od jednoho člověka a k tématu :D), budu se do konce prázdnin podepisovat jako Malý Uzeň :D.

Queen - Breakthru

21. srpna 2012 v 19:52 | Darkness |  Videa

Čaaau! :D Tak jsem se vrátila z venku, veselá a vysluněná (je to vůbec slovo? :D). No prostě veseláááááááááááá oooo! :D
No, radši nic. Jenom se s vámi chci podělit o písničku, která je přesně tak veselá a letní, jak by měla být.
Jinak tady do konce prázdnin čekejte, převážně takovéhle články, protože si je chci užít :D. Ale to neznamená, že tady nebudu večer, nebo dopoledne.
So... Enjoy the music! :D

Hodnocení komixu - Dark days

21. srpna 2012 v 11:54 | Darkness |  Hodnocení komixů
Na začátku se chci omluvit, že to tak dlouho trvalo =D. Trochu se stydím, protože o hodnocení Ohne Probleme jsi mi napsala už v únoru Rozpačitý. Eh.. No nic, tak jdeme na to, ne?

Autorka: Saanma
Blog: www.chic-sims.blog.cz

Letní odpoledne

17. srpna 2012 v 17:23 | Darkness |  Darkness fotí
Dneska bylo po dlouhé době zase krásně, co? :)
No a protože nikdo z kamarádek není doma, vyrazila jsem na procházku se svojí chlupatou přítelkyní =D. Šly jsme k nedalekému rybníku a já jsem fotila. Lidi se na mě celkem divně koukali, když jsem vytahovala foťák, ale co už :). Baví mě to, baví. Celé je to focené digitálem, Brianem. Chtěla bych zrcadlovku, ale ta určitě nebude, takže si musím vystačit. Přesto mi ale dneska vyšly docela hezké fotky, líbí se mi hlavně ty barvy.
Takže jsem si odpoledne užila, byly jsme s Čiky venku dvě hodiny, do čtyř. Pes se vyplatí! :)Nahnilá jablka =D. No holt už je srpen. Nejvíc mě iritujou ty vosy... Brrr!

Chybí vám něco?

16. srpna 2012 v 23:10 | Darkness |  Blog
Ahoj takhle na večer =D. Dess vás evidentně nezaujal natolik, aby ho někdo komentoval, takže je tady dotazník pro vás.
Chtěla jsem se zeptat. Chcete tady něco nového? Nebo mám naopak něco omezit, něco začít přidávat víc? Nebo máte nějaké připomínky, dotazy, návrhy nebo prosby?
Tak sem s nimi!

Design 43. - Colourfull fog

16. srpna 2012 v 19:34 | Darkness |  Designy

Přichází září, pomalu, ale jistě, takže jsem udělala - jako je mým každoročním milým zvykem - nový design, který je sakra podobný tomu předchozímu co tady byl minulé září =D. Ale tenhle je o něco originálnější, zůstala jenom textura, žádná kočičí žena, jen brushe :). Pomáhala jsem kamarádkám dělat dess na jejich blog a ty brushe se mi docela zalíbily, takže jsem si řekla proč je nevyužít taky? :)


Délka tvoření: cca. 3 hodiny, opět jsem základní provedení měnila a zkoušela :)
Délka nastavování: 5 minut
Program: Photoshop
Simíci: žádní
Pozadí: Jako vloni a předloni
Spokojenost Darkness: 85%
Spokojenost Kessy: ?


Nepřijde mi špatný, líbí se mi ty barvy :). Kočičí žena zmizela =D.
Asi potom změním to s tím létem, klidně můžete navrhnout nějaké motto blogu. No uvidíme =).

Co na něj říkáte vy?


Oblíbené blogy po druhé

16. srpna 2012 v 16:40 | Darkness |  Spřátelené blogy

Čuus :). Rozhodla jsem se aktualizovat oblíbené blogy, protože starý seznam se mi předělávat nechce, a navíc chci, abyste všichni viděli, jaké blogy mám ráda a kam chodím =D. Tak jdeme na to?
(Kdybych na někoho zapomněla, napiště :)
Není to podle oblíbenosti, prostě jsem sem nastrkala ikonky jak mě to napadlo =D.

Katy a Kary

Lilianne


Chantelle*

Tewez

Objevitelský deník: Kryt

15. srpna 2012 v 14:35 | Darkness |  Objevitelský deník
Tímto článkem vás vítám v rubrice objevitelský deník :D. Jak jsem psala v minulém článku, mám ráda objevování různýh míst, na která nikdo nesmí, tak proč se s tím neprezentovat na blogu? =D Snad na něj nikdo nepovolaný nepřijde, i když bude i v internetové podobě :D.


Ve škole máme šatny ve sklepě a vedle šaten si stojí kryty. Na každém konci suterénu je jeden, a další je potom ještě pod jídelnou, ale všeho do času. Hodlám poskytnout podrobný report, ale postupně. Nejdřív něco z historie: Naše škola byla postavená v roce 1958, to jest za studené války, takže se není co divit, že všichni po krytech tak bažili. Každopádně do krytů se - jak jste asi uhodli - nesmí. Jenže co bych to byla za objevitelku, kdybych s sebou nevzala pár kamarádů a nešli jsme zkoumat? :D
(BTW - kryt je bohužel už zamčený :/)