Září 2012

Německo 30.9. - 5.10.

29. září 2012 v 20:50 | Darkness |  Aktuálně

Ahoj! :) Jenom jsem vám chtěla říct, že teď tu ode mě týden nic nečekejte, protože jedeme na poznávací zájezd do Německa. Odjíždíme zítra a budeme hlavně v Berlíně, na což se těším. Vracíme se v pátek :).
Popravdě mě ta skutečnost, že naše milá Mrs. Bitch je nominovaná na blog roku docela namíchla, takže jsem ráda, že se na pět dní odreaguju. A popravdě... celé tohle je tak zkažené, až se mi nechce na blog.cz ani vracet. Ani jsem nepsala žádné články, takže to tady holt bude týden prázdnější. Přestane mi z toho být špatně a zase to pořádně rozjedu :).

Máme jí tady zpátky

28. září 2012 v 19:12 | Darkness
A máme jí tady zpátky.Takže autorka blog http://super-thesims3.blog.cz/ je naše milá podvodnice, majitelka mnoha přezdívek a holka (?), která pomáhala Audrey zničit blog.

Prosím všechny, ať si přečtou článek, na který odkazuju nahoře a sdílí. Přece jí to nemůže po tolika podrazech projít!


Sprchový set fotek

28. září 2012 v 9:21 | Kessy |  Tématické umělecké fotky
Ho-ho hou! ... Tak dobře přestávám blbnout, protože tohle je vážné. Áno přiznávám že co se týče blogu, jsem flákač... vlastně co se týče čehokoliv, jsem vlastně flákač v každém ohledu. Což ale rozhodně neznamená že už mě sims omrzely a psaní komixů taky. To né jen ... prostě se flákám a na tyhle věci už moc času nezbývá. Samozřejmě že neviním školu, tu flákám taky :D Ale! Protože, jak říkám, mě sims jen tak neomrzí přináším Vám lehce úchylnou, avšak doufám že potěšující sérii fotek ze sprchy. No co ... nějak mě simíci ve sprše zaujali :))

Typický fantasy hrdina

25. září 2012 v 15:00 | Darkness |  Darkness
Když ke mně kamarádky přišly o prázdninách, a já měla vyskládané všech 45 knížek na sobě, Alice užasla. "Do teď jsem nevěděla, že tolik fantasy knížek pro teenagery existuje, dokuď jsem je neviděla u tebe."
Jo, čtu fantasy, young adult a podobné romantické žánry - nadpřirozené schopnosti, hrdinky se skyrtými přednostmy, ale hlavně KLUCI. Krásní, tajemní a neobyčejní kluci s úžasným vzhledem a dokonalými vlastnostmi...
Jenže... člověk který přečetl tolik podobných knížek co já už se dívá poněkud skepticky na dalšího nového "dokonalého kluka."
Proč? Protože jsou všichni stejní.

Charakter člověka

24. září 2012 v 16:36 | Darkness |  Darkness

Řekli byste o mně, že jsem vegetariánka, když nejím tuňáka?

První podzimní den

23. září 2012 v 14:36 | Darkness |  Blog
Ahoj! :) Zdravím vás první podzimní den roku 2012. Jsem ráda, že je oficiálně podzim, protože se těším na barevné listí, svojí koženkovou bundu a fotky :). Co je ale horší je, že jsem dala v pátek kamarádce napít ze svojí skleničky, a ona kamarádka byla nemocná, takže jsem to od ní bohužel chytla a mám chřipku. Žeru dávky vitamínu C a doufám, že budu do čtvrtka zdravá, abych mohla do tanečních :).
Co je ale zajímavější je, že jsem v pátek kvůli tane prodělala téměř hysterickej záchvat =D. Už byl čas jít a já nebyla oblečená, namalovaná ani učesaná, protože mi nešly udělat linky na očích stejně, nešel mi udělat hezký drdol. Nakonec se to ale všechno stihlo a já - jako vždy - dělala mnoho povyku pro nic.

Taky jsem chtěla něco dělat, a napadla mě soutěž. Chtěli byste tedy nějakou na podzimní téma? :) Napadla mě buď sims, nebo třeba kategorie fotek nebo literatury.


Podzimní oddělovače

17. září 2012 v 15:00 | Darkie |  Oddělovače
Jak už jsem psala, Audrey se vyřádila v grafických rubrikách, takže jsem vyhrabala podzimní oddělovače a přidala k nim ještě letošní :). Ty z loňska jsou trochu... větší, ale snad se někomu zalíbí :).

To be continued - XY

17. září 2012 v 14:00 | Darkness |  Pro vás

Tak jsem koukala do galerie a vidím, že se Audrey vyřádila i na nápiskách a oddělovačích. Takže sem teď přidávám starší nápisky. Jsou trochu kýčovité, ale snad se někomu budou líbit alespoň na koukání =D.

Design 45. - It´s autumn, darling

16. září 2012 v 13:24 | Darkness |  Designy

Tak tohle je ten můj zázrak :). Vím, že podzim oficiálně začíná až za týden, ale já už to nemůžu vydržet =D.
Ještě mám v zásobě pár podzimních designů, takže je budu potom měnit, možná se vrátí i ten vesmírný. Tenhle se mi ale líbí, tak doufám, že i vám, a že vám trochu zpříjemní začátek podzimu, a že se na něj dobře kouká.

orange2.gif image by spookys-graphixProgram: Adobe phostoshop
orange2.gif image by spookys-graphixDélka tvorby: cca. 1,5 hodny, ale průběžně jsem ho předělávala od 3. září =D
orange2.gif image by spookys-graphixSpokojenost Darness: 96%
orange2.gif image by spookys-graphixSpokojenost Kessy: ???

A vaše spokojenost?


Zhodnocený komix: Mrtvé dítě

15. září 2012 v 23:32 | Darke |  Hodnocení komixů
Ahoj! :) Přináším vám další zhodnocený komix.
Tentokrát jsem to ale pojala trochu jinak, formou gif recenze. Doufám, že se vám to bude líbit, a omlouvám se Terezce-xP, že je takový pokusný králík =D.


Autorka: Terezka xP
Blog: www.terezka-xp.blog.cz

Podzimní oslavy

15. září 2012 v 14:57 | Darkness |  Tématické umělecké fotky

Dneska jsme překročily 100 000 návštěvníků! :) Mám hroznou radost a moc vám děkuju :). V celém článku slavili simíci :).
Před podzimní rapsodie jedné černovlasé studentky

14. září 2012 v 23:13 | Darkness |  Darkness
Jedu do školy. Cesta se mírně sváží a na horizontu je kopec plný ještě pořád zelených stromů. Je už polovina září a léto jistě odchází. Dávám mu poslední sbohem přes zamlžené přední sklo auta a vzpomínám, jaké je zaklánět hlavu ke slunci a nechávat se hladit jeho teplými, zlatými prsty, i když teď už je to pryč.
Vzduch je štiplavě studený, i když se slunce snaží prodrat skrz něj a zahřát mi tmavé vlasy, už je to ale jen vzpomínka na pravý sluneční žár léta.
Ráno je mlhavé a bílá pára se vznáší mezi stromy jako vata a kontrastuje s jejich tmavnoucími zelenými listy.
A mezi tou mlhou se v koruně jednoho stromu proplétají i paprsky slunce. Jsou vidět svazky světla prostupující mlhou a korunou stromu. Je to nádhera, slunce je tak blízko, že se ho chci dotknout. Chci se jím, společně s mlhou, nechat prostoupit a stát se jeho součástí. Chci se proplétat mezi orosenými listy společně s paprsky, být živá a krásná jako ony, chci se rozpustit v mlze a být vším, co můžu cítit. Chci být každičký list na stromě, spojená s podzimním ránem, chci být kapka rosy vysrážená a zdobící zelené pletivo listu. Natahuji ruku a chci se toho dotkout, ale už je pozdě. Vidím strom jen chvíli, ale přesto se cítím šťastně, že jsem mohla vidět něco tak magického. Vím, že jsem tady správně.


A co jinak? No, mám za sebou druhé taneční. Bylo to na začátku docela trapný, protože jsem se domluvila s bratrem kamarádky, ale on měl být dneska na adapťáku. Tak jsem řekla spolužákovi, protože jeho partnerka je taky pryč. Domluvili jsme se a ještě mi nesl růži, jenže máma mi v půl šestý řekla, že ten můj partner tam jde. Takže jsem měla dva :D. Naštěstí jsem se ale spolužákovi vyhnula, i když na mě asi byl trochu naštvanej =D. Ale nakonec se zdál v pohodě.

Jinak nás v tanečních nutí vyplivnout žvýkačky / já jsem jí nikdy neměla / na takový talířek :D. Všichni to vyplivnuli, ale jeden kluk, co jsem s ním tancovala potom ne. A fakt, že je to trochu zvláštní, když vám někdo žvýká do ucha :D.
A co se týče kluků, tak jsem docela spokojená, protože jsem relativně malá (158 cm :D), tak jsem tak nějak čekala, že budu mít problém s vyššímy kluky. Ale naštěstí to bylo v pohodě, i když mám relativně nízké podpatky, dost kluků je vyšší jenom třeba o pět, o deset centimetrů, takže jsem pak neměla problém koukat se jim do očí. Ale no jo, jsem na vyšší kluky =D.

Jinak jde všechno... jakž takž. Jdu do školy, o hodině ani nemám čas si kreslit. Jdu domů, nemám čas psát. Dvě hodiny se připravuju do tanečních. Ve čtvrtek budu v zimě chodit domů za tmy. Není to jako dřív, ale doufám, že to bude lepší =).

Plus vám přináším moji oblíbenou pasáž z Krysaře od Viktora Dika. Myslím, že je úplně pravdivá.

- Jsem minulost, pravil hlas.
- Jsem budoucnost, odpovídal jiný.
- Jsem krásná, mluvila minulost.
- Budu krásnější, slibovala budoucnost.
- Měla jsem vše: úsměvy, slzy, sen i procitnutí, děla minulost.
- Budu míti vše: úsměvy, slzy, sen i procitnutí, řekla budoucnost.
Mezi hovorem minulosti a budoucnosti, jaká to přítomnost!

Pořád se ohlížím za minulostí, chci, aby něco bylo takové jako tenkrát, ale zároveň se koukám do budoucna, jaké by to mohlo být. Ale přítomnost je tady =).

No nic. Jinak právě teď je návštěvnost 99 988!!! Což znamená, že za chvíli bude sto tisíc! Děkuju!!! :)

Info*

8. září 2012 v 11:54 | Darkness |  Blog
Překvapivě je moje aktivita opravdu mizivá :D. Nový učitelé nám dávají pořádně zabrat :D. Už jsem se těšila do prváku, stěžovala jsem si na "dětské" učebnice v devítce a teďka konečně máme "dospělé" učebnice, ale teď bych ty z devítky brala všemi deseti.
Stejně jako učitele; na chemii máme celkem fajn, ale přísného učitele a vloni jsme měli učitelku, u které se stačilo kouknout na teorii v učebnici a celou hodinu spát, a měla jsme dvojky a jedničky. To samý angličtina; teď máme šílenýho učitele, kterej už mi s kamarádkou napařil dva černý puntíky za tři hodiny angličtiny a pořád mele jenom anglicky a vůbec mu není rozumět =D. Jsem z něj úplně na nervy.
Taky máme jednou do 16:10, což je docela děs. Včera jsem o češtině popsala šest stránek sešitu A5, a to se mi na malým gymplu nikdy nestalo.
Ale zvyknu si =D.

No a taky taneční. Včera jsem se dobrou hodinu a půl připravovala, než jsme vyjeli. Domluvila jsem se s kamarádky bratrem, za což jsem byla ráda. Jinak to bylo dobrý, měla jsem drahý boty, takže mě dneska ani nebolí nohy.

Ale co z toho všeho vyplývá? Nulová nálada na blog. Překvapivě !897!. Ale možná nafotím něco podzimního, protože mám takovou podzimní náladu. Nechte se překvapit, i když si moc nejsem jistá, jestli mi můžete věřit, že něco vážně nafotím :D.Design 44. - Stars shine so bright

3. září 2012 v 16:16 | Darkness |  Designy

Program: Photoshop
Délka tvorby: 2 hodny
Spokojenost: 90%
Jenom mi ten prostor pod nadpisem přijde trochu prázdný... Ale jinak se mi líbí, ta vesmírná textura je hezká, a dobře se na ní kouká :). Teda alespoň mně. Taky se mi zdá, že je stránka malá, takže to možná ještě změním, každopádně jsem spokojená :).

Jak byste ho ohodnotili vy? :)

Budu měnit barvu písma, takže klidně pište, jak to bude vypadat nejlíp :).

P.S: Jestli se vám nelíbí, tak mi polibte... Photoshop! :D Udělala jsem nový podzimní design a jsem z něj hodně nadšená a hrozně se mi líbí. Takže tenhle tady bude tak do posledního týdne v září a potom nastoupí... on! :D
Tento dess tady bude čtyři týdny, ale uvidíme, uvidíme. Přece jenom, teď je ještě léto. Takže třeba 20.,21...
A je normálně origioš (originál+origoš :D Nemohla jsem se rozhodnout)! :D Jéé, fakt jsem se zamilovala... :)

P.P.S: Jsem nějak plná kreativní energie, takže snad někdy bude i něco z The sims. Akorát nebudu mít tolik času odpoledne jako dneska; jsem doma od deseti a docela si to s blogem užívvám :D. Teda nevykládejte si to špatně =D.
Ale v pátek??? Taneční! Pomóóóc! Mám strach! :D

Aha!

3. září 2012 v 12:49 | Darkness |  Blog
Ach, jímá mě nostalgie. 1. září jsem byla v tercii, teď v prváku...
Trochu mě píchlo u srdce, když jsem ráno viděla naší bývalou třídu plnou těch prcků a vzpomněla jsem si, jak jsem si v primě připadala dospělá... Ale to jsem byla ještě dítě.
Teoriticky mě štve, že jsme pořád nejmladší; na základce první stupeň, pak nejmladší na gymplu, teď nejmladší na vyšším gymplu/SŠ... =D
Já vím, že je tohle článek o ničem a to ještě víc než ty ostatní články o ničem. No nic...