Únor 2013

Co dělám?

25. února 2013 v 16:47 | Darkness |  Darkness

Čtu :). Poznáte někdo, co je to za knihu? Myslím, že to půjde snadno, i když je v angličtině :).
Už chápu ten přítomnej čas, lepší než vymýšlet minulý tvary sloves. Taky se mi to líp čte a rozumím tomu, je to jednodušší a přitom kniha neztrácí na kvalitě.

Znovuzveřejňování Strange - prolog

24. února 2013 v 11:53 | Darkness |  Píšu
Zdravím :). Rozhodla jsem se znovu začít zveřejňovat svou povídku od začátku, protože jsem průběžně opravovala chyby a vylepšovala ji. Doufám, že vy, kteří jste četli, budete číst znovu a vy, kteří ne, začnete.
Taky mi bylo řečeno, že prolog moc nedává smysl, takže jsem se ho snažila upravit.
Za každou kritiku a upozornění na chybu budu moc ráda :).


Tunelizace a další horory...

23. února 2013 v 18:46 | Darke |  Darkness
Nevím, jestli vás to bude zajímat, ale prostě jsem se chtěla vypsat... :D V pondělí mě čeká horor zase a navíc tohle chci sepsat už dlouho, pro případ, že by někdo hledal, co znamená "tunelizace nevyrostlého zubu" a našel děsivý spis o operaci v celkové anestezi...


No a tohle jsou přesně moje zážitky z rovnátek.
Trhali mi čtyři mléčný zuby. Fajn. Byla jsem malá, neřešila jsem to. Ale ta injekce šíleně bolela, pamatuju si, jak jsem zvedla ruce, aby už ten hnusák musel přestat, tlačilo to a štípalo, fuj.

Potom stříhání uzdičky. Pamatuju si ten šílenej operační přehoz s dírou na mojí pusu. Byla jsem malá a v kapse jsem měla modelínu, kdo který jsem chtěla dloubnout vždycky, když mě to bude bolet, v ruce plyšovýho králíka.
Ale nějak jsem to taky přežila, potom mi týden padaly stehy do pusy.

Pak přišly vyndavací rovnátka. Největší hnus na světě. Nosila jsem je asi pět let.

Pak konečně rovnátka na horní zuby. Jenže předtím mi trhali čtyřku, nad kterou jsem měla nevyrostlý špičák. Bála jsem se šíleně, to trhání bylo moje noční můra pěkně dlouho. Dělali mi to před dvěma roky, ve čtvrtek. Vstala jsem a jeli jsme tam, zubař si přišel o hodinu a půl později, takže si asi umíte představit, jak mi bylo.
A dyž jsem konečně přišla na řadu, alespoň máma na moje příkazy požádala, aby mi tam stříknul umrtvující vodičku, aby to tak nebolelo, protože mám odjakživa hroznou hrůzu z injekcí. Doktor to udělal a potom mi ten zub opíchnul dokola. Tlačilo to a něco mi teklo do pusy, načež jsem zřetelně cítila, jak mi zub jede z dásně ven, ale nebolelo to.
"Zkousnout a půl hodiny to tam nechat," řekl doktor a strčil mi do pusy vatovej tampón. Tak jsem vesele vstala, jenže se mi zamotala hlava. Tak jsem si poležela nadoktorvě gauči ve vedlejší místnosti :D.

TUNELIZACE

... aneb ten zlounskej špičák nikde ani po půl roce.

Takže mě doktorka objednala na tunelizaci. Z toho jsem měla ještě víc naděláno, protože se jednalo o broušení kosti a dělání tunelu až nahoru do dásně k zasranýmu špičáku.
To ráno pršelo, přála jsem si nikdy nevyjít z domu. Bylo to úterý a já si v životě víc nepřála být ve škole.
Otec se pro mě zastavil doma asi okolo devátý a já brečela, že nechci. Ale šla jsem :D.
Tak jsme dojeli až k poliklinice a vyšli nahoru (nebo výtahem? už nevím :D). Posadili jsme se do čekárny a otec se smál příjmení sestry - Fekoňová. Mně to v tu chvíli vtipný nepřišlo ani trochu, seděla jsem tam, uzlíček nervů.
V tom se otevřely dveře.
Doktor už na mě čekal.

Don't stop me now - 38. Díl - Finální tanec

22. února 2013 v 16:50 | Darkness |  Don't stop me now
Nebudu to už zbytečně protahovat :). Tady je slíbené velké finále a finální tanec :). Dělala jsem na něm tři dny a zase mi došlo, jak moc mě to baví, takže i když jsem chtěla po ukončení komixu zkončit... Ne. O tohle nechci přijít :).

Final dance... Comming soon :)

20. února 2013 v 19:55 | Darkness |  Blog

Už na tom ale pracuju :). Tohle je zatím malá ochutnávka, ale ne z tance ve finále... Počkejte si :).


I'm really looking forward spring

18. února 2013 v 21:07 | Darkness |  Blog

Konečně jsem zapnula sims. Sice jsem ještě nevyfotila nic, kromě téhle jediné fotky, ale i tak jsem snad na dobré cestě konečně dofotit DSMN :). Už zbývají asi jen tři čtyři díly do konce. Už se těším na závěrečný tanec :).
Takže tenhle týden zapracuju na dokončení komixu a bude :D.

Jinak už jsem nasadila jarní design z minulého roku, protože už se nehorázně těším na jaro.

Příští pondělí jdu zase na nějaký pálení dásně... Ach jo, já tak strašně nenávidím zubaře! Nejvíc se bojím tý injekce... Bože, já už nechci! :/ Nejhorší je ten moment, kdy si sedáte do čekárny a potom do křesla... Brrr. Vážně, vážně, vážně nesnáším zubaře!

Alex

14. února 2013 v 18:23 | Kessy |  Minikomixy
Doufám, že tento článek se objeví dříve než za tři dny po skutečném zveřejnění, jako ten předchozí. Ale co. Mám tu další s mým minipříběhů, tak doufám, že Vám přijde k chuti :)
Příjemné čtení :)

Bublinovka 2 - vyhodnocení

10. února 2013 v 13:37 | Kessy |  Diplomy
Víte proč mi tak trvá vyhodnocovat soutěže? Protože nikdy nevím, jak zpracovat diplom. Ale nyní jsem na to přišla. Budu používat nevyužité obrázky ze hry :)
A teď už k výsledkům:
Nejvíc mě pobavil anonymní autor, podepsán jako "eeeeeeeee". Jelikož mi přišlo zbytečné dělat anonymovi diplomek, použila jsem jeho komentář do bublin (prostě jsem se musela podělit) a "hmotné" ocenění patří (tomu) druhému v pořadí.
c.č.

Don't stop me now - 37. Díl - Druhá šance

9. února 2013 v 16:26 | Darkness |  Don't stop me now
Už nám to spěje ke konci :).

Mučírna

8. února 2013 v 23:01 | Darkness |  Píšu
Další můj sloh :). Jsem ráda, že se učitelce zalíbil, tak se snad zalíbí i vám :D.


Sedím na sterilním křesle úplně strnule, všechny svaly napjaté, břicho se mi stahuje děsem.
Rukama svírám balíček kapesníků, jako by to byl můj poslední bod, kterého se můžu držet.
Oči mám křečovitě zavřené a počítám vteřiny, ovečky, cokoliv. Jenže mysl mi pořád utíká, nedokážu se zasnít, tentokrát ostře vnímám jen to, co je teď a tady.
Nedokážu vypnout, i když by se mi to tak moc hodilo. Moje mysl jde zkrátka proti mně, když to nejméně potřebuju, ale už se nedá nic dělat.

Bublinky

3. února 2013 v 14:51 | Darkness |  Darkness fotí

Nefotila jsem sice zrcadlovkou, protože tátův foťák má daleko lepší makro, i když je to jenom pouhý kompakt. Doufám, že se vám fotky budou líbit :). Já chápu, že vás to nezajímá, ale mě zase už tolik nezajímají The sims, takže tohle je to jediné, co tady hodlám publikovat v následujících dnech... ;)