Březen 2013

Shadows - 1. Díl - Natalie

30. března 2013 v 19:19 | Darkness |  Shadows

Ahoj :). Přináším vám první díl nového komixu Shadows. Bylo mi líto, že po dokončení DSMN žádný jiný komix nevydávám, tak jsem se rozhodla pro tento nový. Doufám, že vás zaujme, i když popravdě nevím, jestli vydrží... Znáte mě. Ale uvidíme :).

Jinak se mi počítač tak šíleně seká, že je to vážně o nervy něco dělat. The sims, Photoshop, prohlížeč. Hrůza!

Design 50. - Green spring in forest

29. března 2013 v 21:14 | Darkness |  Designy

Ahoj :). Dneska jsem udělala úplně nový, originální design :D. Je s motivy Katniss Everdeenové z Hunger Games ze screenshotů, které naleznete zde.

Program: Adobe phostoshop
Délka tvorby: cca. 1,5 hodny i s nastavováním
Spokojenost Darness: 90%
Spokojenost Kessy: ???
Tenhle design mi přijde takový lesní, s tou zelenou stránkou byl moc myslivecký, takže jsem opět zvolila poloprůhledné pozadí :D. K tomu přibyla i nová ikonka u komentářů, kterou vidíte zde:

A jak se líbí vám na stupnici od 1 (nejméně) do 10 (nejvíce)? :)


Don't stop me now - 40. Díl - Epický speciál

29. března 2013 v 0:23 | Darkness |  Don't stop me now

Ahoj :D. Přináším vám jubilejní 40. díl Don't stop me now, aby bylo dílů pěkné kulaté číslo. Doufám, že se pobavíte jako já, když jsem teď fotky zpětně prohlížela :D. Přiznám se, že jsem u některých úplně zapomněla, že je mám a že jsem je plánovala použít do speciálu.


Don't stop me now - 39. Díl - Konec

23. března 2013 v 17:03 | Darkness |  Don't stop me now
Všechno jednou začíná i končí, a teď nadešel čas ukončit i tento komix. Doufám, že se vám poslední bude líbit :).


Dospělost

21. března 2013 v 20:34 | Darkness |  Darkness fotí
Jsme dospělí tehdy, když nezvedneme špinavé prasátko z louže a neodneseme si ho domů? Když potlačíme bodnutí u srdce nad ošuntělou plyšovou hračkou a jdeme dál? Když nevnímáme to dítě uvnitř sebe, které i přes všechnu logiku chce plyšáka vzít domů a "postarat se o něj"?

Přiznávám se, že jsem s určitostí věděla, že si tohoto plyšáka nevezmu. Ale bylo mi ho líto. Každopádně jsem hned běžela domů pro foťák, protože jako fotografický objekt posloužilo dokonale :).

Kouzla světla

19. března 2013 v 20:49 | Darkness |  Darkness fotí
Hádejte, co je nového? Devátýho dubna v 9:30. Jdu na dašlí trhání zubu, tentokrát dole. Já fakt nechápu, proč mě doktorka nemohla objednat na to trhání najednou! Nejradši bych si to odbyla najednou, jenom aby ty moje zuby konečně byly v pořádku a rovné... Ale to mě netrápí jako to, že je to čtyřka dole, takže se bojím, že se mi zuby posunou všechny do strany nebo bude následovat zase nějaká tunelizace. Bože, vždyť to už je fakt divný, trhat zub na jedný straně a ten druhej tam nechat... No zkusím se na to ještě přeptat, ale vážně netuším, co z toho může být.
Já vám řeknu, že už si připadám spíš jako pytlíček zubů =D.

Víte, někdy bych nejradši narážela hlavou do zdi, až bych si všechny zuby vyrazila. Do jednoho.
Ale... Vím, že tohle nikdy nevzdám. Tohle ne. Pro ten okamžik, kdy budu mít konečně zámečky dole a budu se na sebe moct usmát s dokonale rovnými zuby...


Myslím ale, že nikdo nechce slyšet moje fňukání, takže vám jdu ukázat svoje fotky. Jedná se o lapmpičku z optických vláken, která se ukázala jako velmi fotogenická... Už se nemůžu dočkat, až sem budu ukládat fotky z jara.


Portrétová galerie

18. března 2013 v 9:00 | Kessy |  Z naší hry
Když už se nám blíží to jaro a všichni dělají jarní sety fotek, tak ani já nezůstanu pozadu a jeden malý set přidám. Ovšem není tak docela jarní. Jak napovídá název článku, jde o portréty. Známých i neznámých simů z mé hry :)
A když budete číst i popisky k fotkám, možná se i něco zajímavého dozvíte ;)


Zhodnocený blog: www.pitinka.blog.cz

16. března 2013 v 22:13 | Darkness |  Hodnocení blogů
Naše milá Darkness se konečně dokopala ke zhodnocení blogu! To to trvalo, co? :D
(Ostatní blogy jsem přeskočila, protože ani nevím, jestli o moje hodnocení pořád stojí... Prosím, jestli ano, napiště znova!)

Autorky: Pett, Luci

Vyberte jméno pro rybičku :)

16. března 2013 v 15:10 | Darkness |  Darkness
Co je nejhorší na vyfocení? Není to focení člověka při špatném světle nebo po tmě. Ohňostroj zvládám taky.
Hrozný je rozhodně extrémně divoký pes našeho souseda, ale něco ho ještě předčí.
Rybičky.
Vyfotit rybičky je peklo! Peklo! Všechno rozmazané, člověk zaostří a ono to hned uplave.

Každopádně po několika nezdařilých pokusech se mi povedlo alespoň pár ucházejících záběrů.

Takže tadááá, tohle je osazenstvo mého akvária:Moje nejstarší (a doteď jediná) rybička Toustík. Mám ho rekordních 8 měsíců od 30. července loňského roku :D.

Nečteš? Nekomentuj

16. března 2013 v 11:09 | Darke |  Darkness
Tumblr_mjaxbpvex51r0i9t4o1_500_large

Jak si pročítám různé blogy, nejen ty svoje, přijde mi, že skoro pod každým článkem vidím komentáře typu "Krásný článek, super příběh, úžasný komix..."
Abych to zkrátila, zkrátka komentáře, místo kterých by jejich autor mohl jasně napsat "nečetl/a jsem, ale něco napsat musím."

Vždycky mi nad tím tak trochu zůstává rozum stát. Mně samotné by to přišlo vyloženě trapné, psát něco takového, ale 90% lidem, kteří takovéhle komentáře píšou, to ani nedojde. Proboha, když mě článek nezajímá a píšu jenom proto, abych na sebe upozornila, můžu rovnou napsat "nečetla jsem to, ale chci, abys šla na můj blog", no ne? Vyšlo by to na stejno a tupost onoho pisálka by trochu otupila upřímnost.
Stalo se mi to nejednou, vlastně skoro pod každým článkem se jeden dva takový najdou. Například jsem psala ne zrovna milou recenzi na knihu, kde převládala kritika, a ona dáma mi pod to napsala: "Vypadá to úžasně, že bych našla prima čtení?"

Co je vlastně problém? Dlouhý článek, který se nikomu nechce číst? Nepřehlednost? Nedostatek času?
Ne. Tohle je zkrátka hloupost těchto lidí.
Člověk si na to časem zvykne, ale i tak mě to nepřestává dostávat, ačkoliv už čtu tyto komentáře jenom s úšklebkem. Je jednoduché napsat k designu, že je krásný, ke screenshotům, že jsou úžasné, ale pokud takovýto lidé vidí nějaký delší text, třeba komix nebo povídku, už je to na ně moc.

Je pravda, že když vidím komentář takového typu, na blog onoho člověka jdu s jednou myšlenkou: "Co to je za tupce?" a opravdu, většinou najdu blog průměrné až podpůrměrné úrovně, žádné úžasné dílo. Odcházím odtud bez jakékoliv odezvy, kromě nutkání napsat na oplátku něco podobného pod článek, se kterým si dal/a práci.
Naproti tomu, když mi někdo napíše komentář k tématu, projeví zájem, to mě potěší a na jeho blog jdu mnohem radši a komentář mu oplatím ráda.

Pokud to nečttu, tak to nekomentuju, to je moje rada. Rozhodně víc potěší pět komentářů od lidí, kteří článek četli a ví, o čem byl, než deset, z kterých bude polovina úplně mimo. Jenže je mi jasné, že to nezměním. Že tímhle článkem nikomu nepromluvím do svědomí, maximálně o pár komentářů přijdu. Ale mě to zkrátka nedalo, člověk si občas musí zakritizovat, zapomlouvat. Tohle téma je skoro věčné, jako lidská blbost. Ale pokud se nad tím alespoň jeden člověk zamyslí, bude to úspěch :).

Upírka a nebo ne? aneb můj úplně první komix

15. března 2013 v 20:06 | Darkness |  Darkness
Dneska vás čeká opravdu neobyčejný minikomix. Nedělala jsem ho teď, ani před rokem, ale je to můj úpně první komix. Když si to čtu, musím se smát. Bylo to chvíli potom, co jsem sims dostala a skákala jsem nadšením, když jsem přišla na to, jak fotit ve hře a hlavně jak získat upíra. Bylo to ještě dáávno pradávno před érou Stmívání. Bylo to dávno snad před vším :D. Člověk se až směje, jak dlouhá doba od té doby uplynula.

Upírka a nebo ne


Darkness - Profil

15. března 2013 v 18:38 | Darke |  Blog

Jméno: Terka V.
Přezdívka: Darkness

Věk: 16 let
Datum narození: 11.8.
Znamení: lev

Barva vlasů: černá, poslední dobou černo-hnědá
Barva očí: modrá

Jsem hodně výbušná, ale přesto dost citlivá. Miluju psaní a čtení, a když můžu někomu dvě hodiny v kuse vykládat o svém příběhu a on mě poslouchá. Jako každý lev miluju pozornost a chci se nějak prosadit. Jak už bylo jistě řečeno, miluju psaní, a už jsem dokonce i "něco pořádného" napsala - Strange (150 stránek A4). Mimo to miluju focení a kromě tohoto blogu mám ještě dva další - jeden na recenze a druhý na zveřejňování mých a kamarádčiných fotek.

Motto: Inside my heart is breaking, my make-up may be fleaking, but my smile still stays on - Queen

Oblíbenci:

Oblíbená hudební skupina: Mám ráda starší klasiku jako Pink Floyd, Ramones, Michaela Jacksona, Joan Jett, Bonnie Tyler..., i novější, jako třeba Imagine Dragons, ale nejvíc miluju Queeny a The Beatles. Co se týče ostatní hudby, mám ráda taneční, melodickou, s inteligentním textem, k psaní potom vyhledávám převážně zrychlenou instrumentální
Oblíbená kniha: série Hunger Games, Vlny zmítané smrtí, Tak padne náš svět, a samozřejmě ale hlavně moje vlastní :D (neříkám, že je bůhvíjak dobrá, ale mám jí ráda :D)
Oblíbený film: Fantom opery, Hříšný tanec
Oblíbená barva: mám ráda všechny barvy, jarní zelenou, fialovou, růžovou, černou :)
Oblíbené místo: ráda se procházím, klidně sama, po městě nebo po přírodě, to už je jedno, hlavně, když mám sluchátka. Taky u toho mám ráda foťák, abych mohla zachytit obyčejné chvilky

Ostatní:

Povaha: Kromě pár vlastností se nijak extra popisovat nebudu, každopádně o mně říkají (a mají pravdu), že jsem labilní, citlivá a všechno moc řeším. Jsem dost výbušná, ale dokážu se zastat a stát si za svým názorem, a věřím, že dokážu všechno, co budu chtít - ale jen, když se mi bude chtít =D.
Mám ráda: oční linky (když je čas a příležitost =D), vůni chlóru, sešity, propisky (jsem fanatyk), deodoranty (taky fanatyk), ráda si tvořím zajímavé kreace na nehty, ponocování a potom dlouhé vyspávání (nejlíp do půl dvanáctý a dýl :D), knihy, psaní básniček, samozřejmě psaní
Domácí zvířata: pes Čiky, rybička Toustík (bylo jich víc, ale o tom se tady radši rozepisovat nebudu =D Každopádně Toustík žije už osm měsíců!)


No snad je to všechno :). Myslím, že jsem toho o sobě napsala víc než dost, ale pokud byste měli nějaké otázky, klidně se ptejte =).

Jarní screenshoty

13. března 2013 v 19:13 | Darkness |  Tématické umělecké fotky

Další výrka mých screenshotů ze hry :). Fotila jsem tyhle obrázky na design a když jsem je upravovala, překvapilo mě, že jsou tak barevné a jasné, že jakákoliv další úprava je naprosto zbytečná :D. Nevím, jestli z nich design nakonec bude, protože by byl tak trochu hodně podobný tomuhle stávajícímu. Ale uvidíme, možná mě napadne nová inspirace :).

Recenze: Temné vize - Odhalení

13. března 2013 v 13:02 | Darke |  Knihy
Dnes vám přináším první z recenzí z mého druhého blogu. Nechce se mi pouštět The sims, protože se pouští strašně dlouho =D.


Autorka: L. J. Smith
Nakladatelství: Fragment, 2011
Forma vyprávění: Er forma (třetí osoba, zaměřená hlavně na Kaitlyn)
Žánr: Fantasy, zvláštní schopnosti
Počet stran: 262
Názor po přečtení: L. J. Smith píše pořád stejně, ale má i dobré příběhy.

Anotace: Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kaitlyn zde pozná dva přitažlivé spolužáky, pohledného Roba, který svou léčivou silou rozdává jenom dobro, a tajemného a nebezpečného Gabriela s nezvyklými telepatickými schopnostmi. Studenti postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni. A Kaitlyn se musí rozhodnout, komu má věřit... a koho bude milovat.