Duben 2013

Dirty love

27. dubna 2013 v 20:21 | Darkness |  Tématické umělecké fotky

Přináším vám sérii fotek, kterou jsem nazvala "Dirty love". Doufám, že se vám bude líbit a věnujete jim hvězdičku a komentář, protože to vám zabere daleko méně času, než mě jejich tvoření a úprava ;).

51. Design - Jarní a letní mozaika

27. dubna 2013 v 16:37 | Darkness |  Designy

Ahoj! Omlouvám se, že jsem na blog přes celý duben tak kašlala. Hrozně to uteklo, co? Já jsem dneska zůstala doma, protože mě děsně bolí v krku (byla jsem běhat a pak si dala ledovou vodu) a nemám náladu na mluvení, protože skřehotám jako kdybych měla v krku sklo =D. Tak jsem alespoň udělala tento design. Je takový jednoduchý a určitě udělám lepší, nebo nastavím starší letní, prozatím se mi tenhle ale docela líbí :).

Program: Adobe phostoshop
Délka tvorby: cca. 1,5 hodny i s nastavováním
Simky: Ze screenshotů, které si můžete prohlédnout ZDE
Spokojenost Darness: 75%
Spokojenost Kessy: ???

Snad se vám design líbí. Kolik procent byste mu dali? :)


Shadows - 3. Díl - Průzkum

20. dubna 2013 v 17:51 | Darkness |  Shadows
Další díl Shadows je tady! Doufám, že jste se těšili, ale musím vás zklamat, jestli si myslíte, že se v příštích několika dílech něco dozvíte. Spíš bude přibývat otázek... :D Snad se do toho nezamotám sama a dokončím komix s nějakým uspokojivým vysvětlením :D. No uvidíme =D. A snad se vám dnešní díl bude líbit :).

Dubnové info

17. dubna 2013 v 20:43 | Darkness |  Blog
Ahoj :D.

Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale na blog nějak nemám náladu. Mám toho teď hodně, ne sice víc, než jindy, ale i tak. Musím zabrat ve škole a to rychle. Mimo to je krásně, takže konečně fotím něco jiného, než hrnky a laky na nehty doma :D.

V pátek se naštěstí (naneštěstí?) ze školy uleju, protože máme celodenní trénink. Kvalifikace je v našem městě, takže to bude o hubu. Sprostší slovo, ale pravdivé.

Minulý rok touhle dobou už jsem plánovala Narozeninovo-prázdninovou párty, takže se ptám, jestli jí chcete i letos. Můžete se kouknout na ty předchozí - 2011, 2012. Nejedná se o žádné bezhlavé přidávání blbinek, ale opět bych na tom musela začít dělat už teď, aby toho bylo dost.

Jinak už pracuju na dalším díle Shadows, tak snad někdy bude... Pokusím se =D.

Takže hlavní téma bylo, jestli chcete Narozeninovo-prázdninovou párty, opět ten den, co se rozdává vysvědčení - tedy 28. 6. 2013?

Shadows - 2. Díl - Kocovina života

9. dubna 2013 v 14:20 | Darkness |  Shadows

Další díl Shadows je tady a já mám za sebou úspěšně vytržení zubu :). Ani jsem neomdlela :D.

Live music

1. dubna 2013 v 12:15 | Darkness |  Tématické umělecké fotky

Dnes na Velikonoční pondělí vám přináším speciální fotky. Našla jsem je náhodou, když jsem hledala fotky do DSMN. Tyhle screenshoty jsem dělala vloni do soutěže, ale nikdy jsem je tady nezveřejnila. Takže je tady dnes máte jako takový velikonoční dárek :).

Mezi moje nejoblíbenější patří první a poslední dvě, které jsou osvětlené stroboskopickým světlem ve hře :).