The show must go on...

14. srpna 2013 v 21:20 | Darkness |  Blog
Kolikrát jsem si pokládala tuhle otázku? Kolikrát jsem si říkala, kdy tohle přijde? Ptám se sama sebe už dlouho a vlastně ani teď si nejsem jistá, jestli je to vážně tady... Protože nevím.
Tenhle článek jsem napsala 18. ledna 2013. Už skoro osm měsíců nevím.

Prosím, pusťte si písničku. Hodně vám toho o mně poví...

Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score
On and on does anybody know what we are looking for?

Byly to krásné skoro čtyři roky.
Bylo mi dvanáct, když jsem si tenhle blog založila. Teď je mi sedmnáct a za tu dobu jsem prošla tolika změnami, zažila spoustu trápení ale i spoustu radostí. Vyrostla jsem, dvakrát málem propadla z matiky, obarvila si hlavu, dostala rovnátka, napsala knížku, zdokonalila se v grafice... Mohla bych pokračovat ještě a ještě. Ale spoustu věcí se nikdy nezměnilo. Tenhle blog tu pro mne pořád byl. Milovala jsem ho a milovat ho nepřestanu.
Byl pro mě deník, zpovědnice. Tady jsem byla ráda, protože jste mi dávali najevo, že dělám něco, co mi jde skvěle a že moji práci obdivujete. A přiznejme si to, tenhle pocit mi (jako asi každému) v životě několikrát chyběl.

Does anybody know what we are living for?
I guess I'm learning
I must be warmer now
I'll soon be turning round the corner now

Vzpomínám a vím, že už nejsem ta malá holčička, která milovala The sims a hrála pro zábavu. Hra se pro mě nikdy nestala povinností, byla vždycky jenom radostí. Vždycky jsem hrála za cílem svoji tvorbu zveřejnit a potěšit se s vašimi komentáři. A to mě těšilo, těší a těšit vždycky bude. Číst, že se vám to líbí, že jsem udělala něco, co ostatní obdivují. A budu to dělat dál, ale jinde. Jenže už to nikdy nebude stejné. Už nikdy.
Nebudu a nechci teď mluvit o závistivcích, ti jsou tady pořád a vždycky i budou. Takže si z nich nikdy nic nedělejte a pamatujte, že když máte nepřátele znamená to, že jste něco dokázali. Je to neuvěřitelně výstižné a pravdivé.
Vždycky tady budou blbečci, co vám zavidí to, co máte. Sami nic nedokázali a nechtějí, abyste ten úspěch prožívali vy, když oni ne. Tak si z toho nic nedělejte.
Mimo to, co je lepší reklama, než nějaký ten poprask okolo vás?
Protože horší, než když se o vás mluví je, když se o vás nemluví.
A já teď můžu s klidným svědomím a dobrým pocitem říct, že jsem tady něco dokázala.
Dokázala jsem přivést na tenhle blog sto tisíc lidí. Dokázala jsem, že zvládnu práci s Photoshopem a ostatní moje nápisky používali. Dokázala jsem udělat tolik věcí, že můžu říct, že mi ty čtyři roky přinesly hodně. Opravdu hodně.
Dokázala jsem udělat tenhle blog takový, jaký je.

My soul is painted like the wings of butterflies
Fairy tales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends

Miluju tenhle blog a nikdy nepřestanu. To už jsem psala a teď mi dochází, jak moc velká je to pravda. Doteď si čas od času procházím archiv a vzpomínám; jaké to bylo před rokem v lednu? Nebo před dvěma? Jak moc jsem se tenkrát bála jít na trhání zubu (už to budou dva a půl roku...) a jak jste mi psali, že to bude v pořádku. Jak jsem se radovala ze soutěže a vy se mnou. A když jsem začala poslouchat Queeny, byli jste u toho. Tenhle blog byl u čtyřech roků mého života, a to se nedá jen tak smazat. Kdykoliv budu vzpomínat na přelom dětství a puberty, budu vzpomínat i na Colourfullsims.
Mám ráda blog.cz a určitě mi bude chybět. Ale rozhodla jsem se přesídlit jinam. Adresa je www.devils-handbag.blogspot.cz a www.by-one-eye.blogspot.cz (ano, s Audrey).
Závistivce a kretény neberu, ale s lidmi, které jsem si tady oblíbila v kontaktu chci zůstat. To poznáte sami. Určitě se budu na vaše blogy dívat, ale už jen na těch pár, které zbyly.
Chci poděkovat všem, které jsem si oblíbila; Sheepy Casser, Loree, Saanma, Ilorin, Lowiska, Desirée Lydon, Maude, Ali-sha*, Annie, Violet, Joy, Beavind, Teea, Caise, Katee, Terezka-xp, Rose, Janie, Shianae, Lenča, Veve... Pokud jsem si s vámi někdy vyměnila komentář, jste tady i vy, ačkoliv jsem třeba zapomněla.

I'll face it with a grin
I'm never giving in
On with the show

Vzpomínám na dobu, kdy jsem objevovala downloady do The sims 2. Kdy jsem objímala kamarádku, která mi je ukázala. Jak jsem řešila, jak nainstalovat datadisky, jak pracovat v Photoshopu, jak udělat úvodku... Až jsem to všechno dokázala.
Postupně jsem nebyla ta malá holčička, ale velká blogerka.
Ještě tady nastavím poslední, nejoblíbenější design. Tohle mi bude hrozně chybět. Ty pixely, díky kterým na sedě přesně seděly okraje, ty nápisky, odkazy...

Jenže teď "dvojková" generace odchází z blogů a stávají se z nás dospělí. Naše místo zaujímají děti, které jsou stejně nadšené z trojky. Já trojku ráda tak moc nemám a cítím, že už tady ztrácím místo.
Jsem ráda, že jsem trochu dospěla, ale na bezstarostném blogování o simících bylo něco tak neuvěřitelně kouzelného a sladkého.

Chtěla jsem udělat čistý řez, jenže to tak docela jednoduše nejde. Bolí mě to. Hrozně moc. Ale vidím, že musím. Umírá to tady, umírají sims blogy.


Rve mi to srdce a už skoro brečím. Takže ještě jeden poslední vzkaz:
Kessy, děkuju, že jsem tě poznala. Pokud se tad ještě někdy objevíš, můžeš přidat články, jaké budeš chtít.


A naposled chci ještě poděkovat vám všem. Lidem, kteří se zde mihnuli a zanechali koment, nebo jen vyšší číslo v Top listu. Bez vás by tady blog nebyl. Bez vás bych měla po ty čtyři o něco těžší život.
I'll top the bill
I'll overkill
I have to find the will to carry on
On with the

On with the show
(Pokud se vám článek nechce číst celý, tenhle odstavec je nejdůležitější :D)
Ale neloučím se. Ne nadobro. Možná se mi bude chtít někdy zapnout The sims. Možná se mi bude chtít napsat komentář, nebo že se mi stýská. Třeba tady uvidíte i nějaký ten komix.
Budu se sem vracet, ale čím víc budeme starší, tím víc se bude moje láska, můj blog, propadat do hlubin internetu. Takže jediné, co si přeji je, aby si někdo z vás, kdo sem kdy chodil, vzpomněl na nějakou La voise, November, Summer, Darkie, Darke, Darkness nebo prostě Terku z Colourfullsims.
Holku, která milovala The sims, komixy, grafiku, která fotila, četla, komentovala a hádala se.
A hlavně holku s hlavou v oblacích a obrovskými sny. Snad se jednou naplní. Ale bohužel to nebude tady.
Doufám, že si jednou koupíte mojí knížku a řeknete si: "Jo, tu holku jsem znal/a." :))

Děkuju.

Neloučím se nadobro. Colourfullsims, mám tě ráda. A vždycky budu a nikdy nepřestanu.
Inside my heart is breaing,
my make-up may be fleaking,
but my smile
still stays on.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terez ♥ Terez ♥ | E-mail | 14. srpna 2013 v 21:58 | Reagovat

Vážně jsem se při čtení toho článku málem rozbrečela :D Tenhle blog jsem měla ze všech sims blogů vždycky nejradši a kontroluju ho každej den =) Ale doufám, že budeš mít stejnej úspěch i s tvýma novýma blogama =))

2 Eliška Eliška | 15. srpna 2013 v 7:23 | Reagovat

Dojala si mě :-(  Ja tekly mi slzy vidíš to ! :-D  :-( Já jsem sice mladší generace ale pořád se nejspíš nedostanu tam kde vy ;) Dvojka je užasná hra... ;) Tak jako byl tvuj blog tvuj blog jsem objevila na mých začátcích a navštěvovala jsem ho i když jsem nezanechala komentář ;) A tvou knížku si snad koupím jen musíš napsat jak se jmenuje ;) Blogy budu navštěvovat i když já a blogspot nejsme kamaradi :D Vy mi to dělate naschval ;( Tolik blogu zase končí rok co rok je to horší ;( Ale nevyčítám vam to ;( Ještě aby skončila Shianae a jako pujdu se zahrabat ;( Budeš mi chybět jak ty tak Desirée Lydon      ;( Hodně štěstí :*

3 Katee Katee | Web | 15. srpna 2013 v 8:31 | Reagovat

To je pro mě stejně velká rána jako včera při čtení podobného článku u Desirée Lydon :( Ach jo, blogy o sims vážně začínají upadat. Bude mi to tady moc chybět, tento blog jsem považovala a pořád považuju za jeden z nejprofesionálnějších. Ráda bych si v budoucnu koupila tvoji knížku a opravdu si řekla, že tu spisovatelku jsem znala :) Jen musíš říct její jméno :-D Budeš mi chybět, vážně. A děkuju, že jsi mě tam zmínila ;) Hodně štěstí do života :')

4 eeeeeeeee eeeeeeeee | 15. srpna 2013 v 22:37 | Reagovat

NE!!!!!!!!!!!! :-x  :-x  O_O  O_O brecim to nesmis!!!!!!!!!!achjo...tento blog miluju ale chápu te...nechci tady psat proslovy ale...napises my jmen te knizky rada si ji kopim!Budes mi moc chybet...mela jsem te moc rada i tenhle blog...mrzi mne to... :-x tak pa...budes mi moc chybet! :-x

5 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 17. srpna 2013 v 20:08 | Reagovat

No, tak to je rána. Přesně jak říkáš, milovníci dvojky odchází, protože už mají jiné povinnosti a jinou zábavu, ale doba pokračuje, nahradí je dvojka. Tvůj blog mi bude fakt chybět :/ Já svůj blog taky milovala a bude mi ještě chvíli trvat, než si zvyknu na ten nový, na novou adresu a tak dále... A děkuju za zmíňku ;) Určitě se na tvoje další blogy budu dívat :D

6 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 17. srpna 2013 v 20:09 | Reagovat

[5]: : nahradí je trojka, samozřejmě. Jsem blbá, pardon :-D

7 Saanma Saanma | Web | 17. srpna 2013 v 22:15 | Reagovat

Je to škoda, já mám tvou tvorbu tak ráda! Ale už dávno mi došlo, že tenhle blogový svět bude jednou příliš malý na dospělé osoby. Jsem ráda, že nic nenalháváš. Těším se až prorazíš někde jinde a my o tobě uslyšíme. Napiš až ti výjde kniha má drahá, protože budu jedna mezi prvními, co si ji koupí. :)

8 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 19. srpna 2013 v 14:24 | Reagovat

Já věděla, že se to blíží.. Nějaký malý hlásek ve mě, mi to neustále opakoval.. Ale je to tvé rozhodnutí, čili by ho všichni měli respektovat, ikdyž je to škoda.. Hodně úspěchů s tvými dalšími blogy (spíše blogspoty :D)..:)

9 Kessy Kessy | 20. srpna 2013 v 20:03 | Reagovat

Ach Dark.. ty se tu srdceryvně loučíš s blogem až mě to dojímá. Je pravda že tohle nikdy nemůže trvat věčně a věř mi, že chuť přidávat články jako dřív tě nikdy neopustí, jen prostě... prostě to už nikdy nepůjde tak dobře. Sama to pozoruji na sobě. Na blog jsem se nepřihlásila už ani nepamatuji (kdo ví jestli pořád znám heslo :D) A před dvěma dny mě zase popadla chuť přidávat. Mám rozepsaný komix, který sotva začal a spousta nápadů, jen už tomu neobětuji tolik času co před rokem a víc.
Ironií je, že ty si na to připadáš už moc staře a proto to tu opouštíš. Jak si mám potom sakra připadat já?! :D Připravuju se na maturu, přijímačky na VŠ a ještě jsem si na to naložila trenérské zkoušky. Bude zázrak, jestli k tomu zvládnu připravit ještě komix.
Každopádně by bylo moc skvělé, kdyby ses tu alespoň občas objevila. Přeji hodně štěstí a splněných snů :)

10 CrbnEthigh CrbnEthigh | E-mail | Web | 21. září 2017 v 0:49 | Reagovat

credit card debt consolidation - http://personalnerloan.org/ bad credit payday loans online <a href=http://personalnerloan.org/>small personal loans</a> ’

11 BlopShiday BlopShiday | E-mail | Web | 22. září 2017 v 3:12 | Reagovat

cheap loans bad credit
<a href="http://loansvtna.org/">online payday loans</a>
loan bad credit
<a href=http://loansvtna.org/>pay day loans</a> ’

12 VqvqUnist VqvqUnist | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:13 | Reagovat

24 hour cialis
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
buying cialis online
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

13 FsvInhigh FsvInhigh | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:30 | Reagovat

cialis alcohol
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis 5mg price
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

14 Lewfhraimb Lewfhraimb | E-mail | Web | 25. září 2017 v 12:25 | Reagovat

sample viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
viagra sildenafil citrate
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a> ’

15 AzsvActins AzsvActins | E-mail | Web | 25. září 2017 v 20:21 | Reagovat

viagra jelly
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
viagra natural
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

16 Jvevffrumma Jvevffrumma | E-mail | Web | 26. září 2017 v 18:05 | Reagovat

cialis online purchase
<a href="http://cialiseiand.com/">cialis online</a>
cialis samples
<a href=http://cialiseiand.com/>cialis</a> ’

17 Bvvbuncowl Bvvbuncowl | E-mail | Web | 26. září 2017 v 18:41 | Reagovat

cialis long term effects - http://cialisivndh.com/
cialis compare <a href=http://cialisivndh.com/>cheap cialis</a> ’

18 LvvdArtepe LvvdArtepe | E-mail | Web | 27. září 2017 v 0:13 | Reagovat

viagra dosage - https://viagraciom.com
canadian viagra <a href=https://viagraciom.com>generic viagra</a> ’

19 Avito321vem Avito321vem | E-mail | 29. září 2017 v 14:50 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

деньги авито омск
обман на авито перевод денег на карту
авито кошелёк
как пополнить кошелёк avito с помощью терминала
старый аккаунт авито купить

20 LvvodArtepe LvvodArtepe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 21:54 | Reagovat

generic viagra from india - http://viagrapfhze.com/
non prescription viagra <a href=http://viagrapfhze.com/>viagra</a> ’

21 Muntrraimb Muntrraimb | E-mail | Web | 3. října 2017 v 15:23 | Reagovat

viagra online buy
<a href="http://sexviagen.com/">online viagra</a>
does viagra work for women
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

22 FwjjShiday FwjjShiday | E-mail | Web | 3. října 2017 v 15:23 | Reagovat

direct loans
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online</a>
same day payday loans no credit check
<a href=https://paydayllae.com/>fast payday loans</a> ’

23 LarryWax LarryWax | E-mail | Web | 11. října 2017 v 1:49 | Reagovat

http://www.lgv.mx/component/k2/itemlist/user/307862  смотреть сериал темный   фильмшки фильм видео  http://opti-power.com.au/component/k2/itemlist/user/59476

24 Jtnbvbexpoke Jtnbvbexpoke | E-mail | Web | 19. října 2017 v 8:26 | Reagovat

loans for bad credit
<a href="https://paydaycnrs.net/">payday loans online</a>
loan debt consolidation
<a href=https://paydaycnrs.net/>payday loans bad credit</a> ’

25 Asfintalk Asfintalk | E-mail | Web | 28. října 2017 v 3:23 | Reagovat

buy cialis online - http://cialisonline-hanegeneric.com/
cialis daily 5mg <a href=http://cialisonline-hanegeneric.com/>order cialis online</a> ’

26 Alinkarfs Alinkarfs | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 0:07 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Приветик люди.
Не так давно у меня были некоторые проблемы в связи с отсутствием стабильного заработка денег.
Я учусь однако найти себе влиятельного "спонсора" как-то особо нету желания. Стала подыскивать способы подработки в сети интернет и натолкнулась на один очень интересный сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>на сайт</a>

Весь процесс сводится к тому, что мне надо делать описание порно клипов и за это мне выплачивают деньги. Это абсолютно легальный сайт и отзывы о нем весьма позитивные.
Решила и себе попробовать, прошла небольшую проверку (нужно написать на проверку 5 текстов и модератор их оценив дает добро на трудовую деятельность).
Плата вначале была не большой - выплачивали по восемь рубликов за каждый пост, но в процессе своей трудовой деятельности я сперва вышла на десять деревянных за ролик - описав более двухсот порно клипов, а на сегодняшний день уже зарабатываю по двенадцать рубасиков так как вышла на рубеж в три тысячи постов <a href=https://incest-home-video.ru/2014/06/05/busty-teacher-enjoyed-3some-with-teens.html>порно мама дает урок</a>
...
Что самое замечательное и к чему я усилено стремлюсь - это написать более 5000 клипов и стать модератором на представленном вам портале с уже определенной зарплатой и премиальными...
Выплаты проводятся постоянно после описания 50 роликов <a href=https://incest-home-video.ru/mamy/924-gf-gets-her-pussy-licked-and-fucked-by-his-parents.html>инсест порно семейные оргии</a>
, по этому об этом переживать не стоит...
Свои 500-700 рублей в сутки я имею стабильно и мне пока хватает на собственные нужды...
Если есть желание - регистрируйтесь. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сайт для заработка</a>

Удачи!!!

27 Josephbendy Josephbendy | E-mail | Web | 13. března 2018 v 15:23 | Reagovat

Thank you, Numerous info.

cialis after a heart attack <a href="http://cialisfidel.com/">buy cialis online</a> cialis kaufen gГјnstig <a href=http://cialisfidel.com/>cialis without a doctor prescription</a>

28 CanadianRow CanadianRow | E-mail | Web | 15. března 2018 v 2:28 | Reagovat

I could not refrain from commenting. Perfectly written!
online pharmacy reviews
<a href=http://canadianpharmaciescubarx.com/#>canadadrugs price list</a>
prescription online <a href="http://canadianpharmaciescubarx.com/#">canada online pharmacies</a>

29 TrevorRoush TrevorRoush | E-mail | Web | 16. března 2018 v 0:07 | Reagovat

bookmarked!!, I love your site!
<a href=http://genericviagracubarx.com/#>buying viagra online</a>
consumer reports viagra
<a href="http://genericviagracubarx.com/#">viagra generic</a>

30 Michaelesown Michaelesown | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 19:44 | Reagovat

canadapharmacyonline com
<a href=http://lunarciel.com/>canadadrugs</a>
northwest pharmacy
<a href="http://dunamisproductions.com/">canada drug</a>

31 Manuelfueri Manuelfueri | E-mail | 4. srpna 2018 v 16:22 | Reagovat

Продаю кнопку бабло, ДОРОГО!
1000$ за 7 дней!
https://googl.plus/yJh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama