Leden 2014

Who wants to live forever?

30. ledna 2014 v 23:05 | Darkness |  Blog

Jenom vás jdu pozdravit, pokud tady ještě někdo je? Takový hloupý večerní nápad. Víte, jak se říká, že nic, na co přijdete pozdějc, než v jednu ráno je šílený? No, na tohle jsem přišla teď, ve 22:54 a vlastně i dřív. No, jo. Stýská se mi. Tuze moc :3 Chybí mi ty časy, kdy jsem sedala k počítači a zapínala sims, moc mi to chybí. Teď naopak zasedám k počítači, abych upravila fotky lidí. Taky jsem dlouho nepoužila tuhle přezdívku - Darkness. Teď jsem Kay. Ale Darkness mi chybí, to ne že ne. Chybí mi ta holka, kterou jsem tady byla. Chybíte mi vy, vaše komentáře, Sam a Jill, Kat a Lauren, chybí mi komixy a všechno. Někdy. Vždycky. Jenom je to někdy silnější.

Doufám, že tady zbyli alespoň nějací hateři, aby viděli, že jsem to pořád já! :D A hlavně jestli tady zbyl někdo, kdo si na mě ještě pamatuje. Na nás. Na Colourfullsims.

Věřte, že já jsem tady pořád :) Čtu si svoje starý komixy, články, ukládám fotky. Fakt mi to hrozně chybí. Ale už jsem někde jinde. Asi. Snad. A vy, vy už jste taky někde jinde, vy všichni. Čas plyne dál bez ohledu na to, co zasebou zanechává. A v tomhle případě je to tenhle blog. Tahle láska. Ale i když jí čas smete a pohřbí, v mém srdci bude žít navždycky, to vím jistě :) A to je ta jediná nesmrtelnost, kterou tomu tady můžu dát.Ale přiznávám se; vyrostla jsem. Ukončit tenhle blog byl jeden z mnoha kroků na cestě k dospělosti. Budu jich muset ještě hodně udělat, ale přesto se to krátí. Jsem ve druháku a už teď si bolestně uvědomuju, že tohle slastné flákání bude muset brzy skončit. Bojím se. Chci zpátky ty časy tohohle blogu, chci je navždycky. Chci být tím bezstarostným dítětem. Jenže, bohužel.