Fénix

13. díl - Milenci

13. listopadu 2011 v 15:30 | Kessy

Takže.. dámy a ehm.. dámy =D představuji Vám po dlouhém čase opět další díl komixu Fénix
*Fanfára*
Pokud už někdo zapomněl, a že je to dost možné, nebylo by na škodu přečíst si předcházející díl ;)
A teď už přeji co nejpříjemnější čtení, jak to jen to mé dovednosti dovolí.

12. díl - Host

4. října 2011 v 18:09 | Kessy
Tak se po dlouhé době zase hlásí komix Fénix. A protože už tu nebyl vážně dlouhou dobu, doporučovala bych oživení, tedy pokud nemáte fotografickou paměť ;)

11. díl - blondýna

30. června 2011 v 16:00 | Kessy

Ták a je tu. Další díl, pěkně na párty =) Tak doufám, že se pravidelným čtenářům neztratí mezi tou horou článků, které se tu hromadí =) Nuže nebudu dále zdržovat a popřeji pěkné čtení. Nakonec jen taková poznámka, tento díl navazuje těsně na díl předcozí, takže co mají slabší paměť doporučuji malé osvěžení TADY (I já ho potřebovala =D). A teď už opravdu příjemné čtení =)

10. díl - Dohazovačka

23. května 2011 v 15:40 | Kessy

Konečně. Řeknu Vám že lenost, je ta nejhorší vlastnost na světě ... už asi týden tu tehle díl mohl být kdybych nebyla líná opravovat po sobě chyby, které tam stejně ještě budou v dost velkém množtví. Ach prosím profackujte mě ... Jinak tento díl bych nazvala tak trochu odpočinkový. Začínám mít pocit že mi komix přerostl přes hlavu a nevím jak ho rozmotat, ale to bych Vám asi neměla říkat, abych se zbytečně neschazovala =D Takže dělejte že jste nic neviděli a pusťte se do čtení =) Takže příjemnou zábavu =)

9. díl - volnost

17. dubna 2011 v 22:24 | Kessy
Tady to ještě neumřelo, to že Darkness drží celibát, neznamená, že to tu umírá. Pořád jsem tu já a protože jsem si za tu chvilku co tu občas něco vydám colourfullsims hodně oblíbila, rozhodla jsem se, že to tu umřít nenechám. Pokusím se to zvládnout, alespoň trochu. I když o velikonočních prázdinách to nebude žádná pohádka, ale co, Pokusím se. Možná i vyrobím nějaký design (ale jen možná, nevím jak to zvládnu časově, a hlavně jestli mi to kolegyně dovolí =D) Takže teď už konec vybavování a hurá za našimi hrdiny z komixu =) Příjemné čtení přeju. Mimochodem - Zbožňuju NIrvanu a Kurta Cobaina a jeho texty =)

8. díl - Škola

26. března 2011 v 11:15 | Kessy
Vzpomínáte si ještě? Na mě a na tento komix? =D Doufám, že ano. Je to dlouhá doba, co tu ode mě přibyl nějaký článek, budu se snažit to napravit i když v mém nabitém rozvrhu moc času na nezbývá. No, snad mi to odpustíte a dáte se do čtení =). To psaní, mi docela chybělo a co teprve vaše kometáře ... =) Tak pokud možno, přeji příjemné čtení =)

7. část - Hroby

31. ledna 2011 v 20:27 | Kessy
Fénix
Jak jsem se těšila na tento den. Na den, kdy se na tomto blogu konečně objeví ještě neviděný a nečtený díl Fénixe. Nevím proč, ale mám z toho takovou radost, že ani nemám slov. Takže chci jenom popřát příjemné čtení těm, kdo si nový díl opravdu přečtou =)

6. část - svatba

20. ledna 2011 v 18:18 | Kessy
Fénix
Řekla jsem si: "šestý díl nezveřejním dřív, než udělám design" A vzhledem k tomu, že design nebude ani hned musela jsem něco zveřejnit, aby jste si nemysleli, že neexistuju =D Jinak s tím designem, to zatím vypadá tak, že pracuju na záhlaví =D (Ale žádný mistrovský dílo nečekejte =D)

5. část - smrt?

13. ledna 2011 v 15:32 | Kessy
Fénix
Využiju dnešní nepřítomnosti Dark a dám sem pokračování Fénixe ... Haha!! =D Jinak kdyby Vás zajímalo, proč jsem tak málo aktivní, tak je to pro to, že jsem taky člověk, mám své potřeby a taky kupu starostí se školou =)) Jo a slíbený design je zatím ve fázi promýšlení a hledání vhodného pozadí pro záhlaví =D Takže .. přeji příjemné čtení =P

4. část - šaty

27. prosince 2010 v 17:30 | Kessy
Fénix
Doufám, že mě Darkie nezabije, proto že si dala práci s dopsáním DKS a já jí hned na to plácnu Fénixe. Tak se tedy jako slušné dítko omluvím a Vám popřeju příjemné čtení. Jo a prosím Vás, pokud se najde někdo, kdo tento komix čte, nechť se přihlásí, protože poslední dobou přemýšlím, jesti mám vůbec smysl tu něco zveřejňovat, když se pod tím neobjevují komentáře... Moc děkuji a přeji Příjemné čtení, tey pokud se to vůbec dá číst =P

3. část - spolužák

20. prosince 2010 v 20:00 | Kessy
Fénix
Vánoce, Vánoce přicházejí ... =D Radši budu mlčet, protože už mi to asi vážně leze na mozek. A co že to? No přeci Vánoce !! =D Všude jenom Vánoce ... ach bože, kde to žiju =D Né, mám je ráda a proto Vám předčasně nadělím další díl mého (zatím ještě překopírovávaného) komixu Fénix. Tak tedy přeju příjemné čtená =))

2. část - Zeď

11. prosince 2010 v 17:15 | Kessy
Fénix
I přesto, že už na plný úvazek opět chodím do školy, mě nepřemohla nechuť a já s hrdostí oznamuji, že Vás čeká druhý díl komuxu Fénix. Přeji příjemné čtení =)

1.část - Holčička

6. prosince 2010 v 16:16 | Kessy
Fénix
Pořád žiju! =P a vzhledem k tomu že stále nemůžu do školy mám tu pro Vás hystoricky můj první komix na Coloufullsims =D. Můžete se na něj vrhnout. Přeji příjemné čtení..

Fénix - úvod

1. prosince 2010 v 15:14 | Kessy
Fénix
!!PŘEKVAPENÍ!!
Říkáte "cože?!" Ano je to tak. Ten kdo si ještě pamatuje osůbku zvanou Kessy se teď možná klepne do čela. Co Ta tu dělá? - Ta dotyčná se tu, na Colourfullsims, skromně chystá vydávat své pokusy o komixy. Takže, kdo zná komix Fénix, může si znovu osvětlit jeho začátky a kdo ne, může se právě teď seznámit s jeho hrdiny. Příjemnéčtení vinšuju.
 
 

Reklama