Minikomixy

Alex

14. února 2013 v 18:23 | Kessy
Doufám, že tento článek se objeví dříve než za tři dny po skutečném zveřejnění, jako ten předchozí. Ale co. Mám tu další s mým minipříběhů, tak doufám, že Vám přijde k chuti :)
Příjemné čtení :)

Rebel

11. listopadu 2012 v 13:51 | Kessy
Nevím jestli jsem se zmiňovala o tomto minipříběhu, který připravuji už více jak týden. Víte hra sims mě stále baví jako taková a stavět kvůli minikomixu rodinu se kterou to nafotím a finito se mi teda nikdy nechce. Tak jsem fotila ve hře. Žádné propracované kulisy , vlastně jako vždycky. Ale doufám, že ocenítě že jsem hru hrála skoro týden v kuse aby mi z batolátka na první fotce vyrostl chlapák na té poslední ;) Tak to jsem Vám jen chtěla říct a teď hurá číct a komentovat :)

Chelsea a prestižní škola

7. listopadu 2012 v 11:46 | Kessy
Jo! Protože jsem doma s jakýmsi neurčitým zánětem v uchu a údajnou teplotou (což mi vnucuje doktorka a já její názor absolutně vyvracím), tak jsem konečně dokončila můj, od víkendu rozpracovaný, minikomix. Jsou to spíš jen takové záblesky ze normální hry nacpané do příběhu, který mě napadl když jsem si jen tak prostě hrála se svou milovanou rodinou (necheatuju). Jelikož strašně miluju jejich teenagerskou dceru udělala jsem z ní hlavní postavu příběhu. A ať chcete věřit nebo ne, její tvářička vznikla z několika generací poctivou genetickou mutací, nikoliv v bodyshopu ;D. Pravdou ale zůstává, že líčení dělá divy :D.
Doufám že se alespoň trochu budete při čtení bavit ;)

So much more II

31. srpna 2012 v 14:23 | Kessy
Tak je to tady. Prázdniny končí a Kessy, která byla celé prázdniny k blugu tak zlá, že na něj nepřidala ani jeden jediný článek, se zase vrací. Já vím, jsem nenapravitelná. Takže, pokud máte ještě chuť číst mé komixi přináším Vám pokračování minikomixu So much more, jehož první díl jste si mohli přečíst na narozeninovo-prázdninové párty blogu. Kdyby si někdo chtěl oživiti tak první díl najdete → Zde. A těm kteří si ještě pamatují přeji příjemné čtení :)

Addie Linaberryová

24. srpna 2012 v 20:07 | Darkness
Ahoj! :) Přináším vám slibovaný minikomix - povídku. Omluvte, že na plese není tolik simíků, ale někdy musím probrat hru, protože je pomalá kvůli downloadům.
No, snad se vám komix bude líbít a doufám, že nedopadnu v tanečních jako Addie =D.

So much more

29. června 2012 v 18:00 | Kessy
I ode mě dnes uvidíte i nějaký ten článek, takže jsem pro Vás připravila minikomix, doufám že se bude líbit, tak hurá do čtení :)

Mom

7. května 2012 v 1:01 | Kessy

Tak se Vám vážení zas jendou stalo, že mě políbila múza. Vnukla mi nápad a já nafotila jednodílný příběh. Úvodní fotka není nijak bláznivě složitá, snažila jsem se držet hesla V jednoduchosti je krása a dát tak důraz hlavně na text.
(Každý to má, téměř každý to potřebuje. Je to obyčejná věc v našich životech. Je to maminka...)
Tyhle textíky na úvodních fotkách nikdy nekradu. Snažím se tím jen něco říct. Tak si užijte čtení. Snad Vás bude bavit :)

Santa Klaus x Ježíšek

22. prosince 2011 v 17:04 | Darkie
Tohle je ten slibovaný minikomix - příběh simíků. Jde o to, jak se mi ve hře zobrazuje Santa, ale všechno vypráví malá holka Christine, pro kterou je to ještě opravdové. No, je to prostě patlanina, navíc první polovina fotek (s podpisem) je z loňského roku, kdy jsem komix nedokončila, a druhá polovina z letoška =D. No, tak snad ať se mi za ten chabý pokus o vtipný komix nesmějete... =D
Spala jsem jako špalek a zdálo se mi spoustu snů. Venku za oknem byla zima jako v mrazáku, a kdyby se šlo do školy, vůbec by se mi vstávat nechtělo. Dnes ale nebyl normální, školní den: Byl Štědrý den.

Daddy's girl

18. listopadu 2011 v 13:51 | Kessy
Tak po několika dnech jsem to konečně dokončila. Minikomix s názvem Daddy's girl, neboli 'Tatínkova holčička'. Už tu dlouho žádný takový minikomix z mé strany nebyl. Tak doufám, že alespoň trochu zaujme =)
PS: Pokud to vyjde, bude mít pokračování

Historie se někdy opakuje

30. října 2011 v 20:00 | Darkie
Napsala jsem nový minikomix... Není nic moc, ale alespoň něco :).

Story of our love

11. srpna 2011 v 13:00 | Kessy
A je to tady... Slíbila jsem příběh a to taky hodlám dodržet. Žádný komix ani minikomix jsem ještě nikdy nepřipravovala tak dlouho jako tento. Je to můj první příběh ze života. Je napsán podle pravdy, jen trochu zjednodušený. Tak doufám, že se alespoň trochu zalíbí =)

Dotek dokonalosti

20. července 2011 v 14:00 | Darkness
P Ř E D N A S T A V E N O

Posedlá láskou

30. června 2011 v 19:00 | Darkness
Tohle jsou Meerovi. Manžel Curt zkoumá paranormální aktivity, hlavně vymítání. O něm napsal několik knih a chce ho do budoucna podrobně studovat a zabývat se jím. Je velice milý a přátelský, není podlý, naopak je přímý a férový.
Jeho manželka Alexandra, žena v domácnosti, je jeho pravý opak. Je podlá, lstivá a věčně nepříjemná. Na Curta pořád štěká, a pořád má nějaké požadavky a něco jí vadí. Curt se to ale snaží přejít, protože si namlouvá, že ji miluje a že je zamilovaný. Díky němu žijí v bohatství a luxusu, protože jeho neobvyklá práce hodně vynáší.

Závislost

6. května 2011 v 13:00 | Kessy

Zase se jednou také hlásím já. Snad Vás alespoň trochu potéším tímto příběhem. Mám teď dva dny volného času, protože mě naši museli odvést ze školního výletu, kvůli horečce a jak jsem před tím předpovídala, jen co přijedu domů bude mi fajn. A taky že je =D I když v krku mě pořád bolí a chrchlám také obstojně. Ale už dost o mě a radši se vraťme k mé splácanině. Možná se v některých částech i najdete, ale... nevím neznám Vás. Konec je možná až nereálně přehnaný, což ovšem záleží na každém zvlášť. Ať už je to jak chce přeji příjemné čtení.

Kořist

27. dubna 2011 v 16:00 | Darkness
Pardon za tu děsnou barvu textu, blog.cz opět nedělá co má a mně to nejde změnit!!!
BTW: Až přijde čas, čekejte úvod komixu It´s a kind of magic - ze Sims 3 =). Ještě ale není všechno "dokonalé", takže až to dodělám k obrazu svému, zveřejním to .
Na začátek, pár informací:
1) omluvte, že je první fotka tak nekvalitní, zmenšial jsem jí a potom zase zvětšila, jinak to nešlo =)
2) je to taková totální blbost, takže se nevyjadřujte k tomu, jak děsný je děj =D
3) Tenhle minikomix je trochu delší (33 fotek), protože jsem ze začátku prostě fotila ve hře, a asi pětkrát vymýšlela nový děj =D
No nic, tak si to užijte!
 
 

Reklama